• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
  • Стоматологія в Києві
logo

Челюсть с бюгельными протезамиБюгельний протез – це один з видів зйомних ортопедичних протезів. Ми рекомендуємо його своїм пацієнтам, якщо їм потрібно виправити дефект зубного ряду, а також при лікуванні пародонтиту, оскільки рухливі зуби надійно фіксуються конструкцією. У нашій клініці можливо встановити два типи бюгельних протезів: з кламмерной опорою і з мікрозамкових фіксацією.

У першому випадку в протезі використовуються металеві гачки, тому немає необхідності обточувати опорні зуби. Такий вид характеризується тривалим терміном служби і надійністю. Бюгельний протез на кламмерах має тільки один недолік: на зубах помітні металеві гачки.

Протези з мікрозамковим кріпленням непомітні для оточуючих. У цьому ви можете переконатися, якщо подивитеся фото наших пацієнтів з встановленими протезами даного виду. Якщо правильно доглядати за конструкцією, її можна використовувати більш десяти років.

Бюгельні протези: переваги та їх недоліки

бюгельное протезирование зубов

В основі бюгельного протеза є металевий дугоподібний каркас, на який встановлюють пластмасовий базис і штучні зуби. Завдяки міцній металевій основі навантаження на щелепу розподіляється рівномірно. Ще один плюс: розмір протеза невеликий, що робить його зручним у використанні.

Якщо порівнювати з іншими видами протезів, бюгельні служать набагато довше. Їх набагато простіше експлуатувати і вони займають мало місця. Оскільки протези зйомні, догляд за ними не складе труднощів. Наші стоматологи рекомендують сам протез очищати водою, а для штучних зубів досить звичайної зубної щітки і пасти.

Також перевага в тому, що є великий вибір штучних зубів для бюгельних протезів. У стоматології White Clinic ви можете вибрати бажану форму і колір, щоб ваша посмішка виглядала максимально природно. До таких протезів ви швидко звикнете, і не будете відчувати дискомфорту при носінні.

Бюгельне протезування має і свої недоліки, про які ми заздалегідь попереджаємо пацієнтів. По-перше, протези з кламерами надають додатковий тиск на опорні зуби. Але в конструкціях з мікрозамках цей недолік усунуто. По-друге, для пацієнтів недоліком є ​​ціна. Вона порівняно висока, але цілком виправдана бездоганною якістю конструкцій і тривалим терміном експлуатації. Актуальну вартість ви можете дізнатися на нашому сайті. Якщо залишилися питання, пишіть, телефонуйте, а краще – приходьте особисто на безкоштовну консультацію до наших стоматологам.