Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 16 квітня клініка не працює.

Дитяча стоматологія

ГоловнаServiceДитяча стоматологія
Відтворити відео
Про Послугу

Дитячий стоматолог у клініці White Clinic

У відділенні дитячої стоматології «White Clinic» (Київ, Лівий берег) працюють самі уважні та добрі лікарі, після візиту до них ваші діти будуть впевнені, що лікування зубів – це не боляче. Основне кредо наших стоматологів – безболісне вирішення проблем із зубами маленьких пацієнтів і формування у дітей навичок правильного догляду за порожниною рота. Наші стоматологи розповідають про необхідність дбайливого ставлення до своїх зубів, про те, що потрібно регулярно відвідувати стоматолога протягом усього життя.

За час роботи наша стоматологія на Позняках і Осокорках (Дарницький район, Лівий берег) стала популярною не тільки для жителів цих районів, до нас їдуть з різних куточків Києва та області, минаючи міські дитячі стоматологічні поліклініки. Доброзичливий персонал допоможе будь-якій дитині адаптуватися та відчути себе безпечно.

Акційні пропозиції

З якого віку слід відвідувати дитячого стоматолога?

На думку деяких лікарів, дитину слід привести на консультацію в дитячу стоматологію після появи першого молочного зуба, це дасть їй шанс надалі мати міцні здорові зуби. У віці одного року малюка в обов’язковому порядку необхідно показати лікарю, це допоможе батькам своєчасно виявити та усунути формування шкідливих звичок у період появи перших молочних зубів.

Дитячий стоматолог нашої клініки розповість батькам, як проводити гігієну порожнини рота у маленької дитини. Важливо приділяти особливу увагу профілактиці, щоб запобігти карієсу у дітей і розвитку інших стоматологічних захворювань. Дитячий ортодонт простежить за коректним щелепним розвитком і формуванням правильного прикусу, вчасно усунувши будь-які аномалії.

Деякі батьки вважають, що молочні зуби лікувати не потрібно, тому що вони все одно випадуть. Це помилкова думка, через те, що від стану молочних зубів залежить формування та здоров’я постійного зубного ряду. Гігієна порожнини рота у дітей не допустить поява гінгівіту, стоматиту та інших захворювань ясен, тому необхідно виконувати всі рекомендації лікаря.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Зателефонуйте нам!

Для роботи з дітьми в стоматології є сучасне обладнання, інноваційні матеріали та препарати нового покоління, а також штат лікарів високої кваліфікації, які мають величезний досвід роботи з дітьми. Якщо дитині необхідно зробити ін’єкцію, стоматолог виконає процедуру особливим чином за допомогою пристосування, абсолютно не схожого на шприц, і дитина не відчує болю.

Наші ціни:

 • Консультація
  Консультація

  діагностика та психологічна адаптація дитини

  400 грн.
 • Видалення молочного зуба дитяча
  Видалення молочного зуба дитяча
  500 грн.
 • Зняття зубних відкладень (СЗО чищення) AirFlow дитяча
  Зняття зубних відкладень (СЗО чищення) AirFlow дитяча
  1300 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Основні напрямки лікування

Дитяча стоматологія White Clinic має особливу обстановку, призначену для успішного лікування маленьких пацієнтів. Лікарі стоматологи активно застосовують новітні методики лікування, антисептики хорошої якості та безпечні для здоров’я матеріали. Для дитини передбачено зручне крісло і безліч цікавих іграшок. У нашій клініці надаються наступні види лікування молочних зубів:

 • видалення молочних зубів, корекція вуздечки язика, лікування абсцесів і інших патологій хірургічного характеру;
 • лікування карієсу, гінгівіту та інших захворювань ясен;
 • виправлення дефектів неправильного прикусу з застосуванням нових методик;
 • фторування молочних зубів;;
 • герметизація фісур з природним поглибленням зубної емалі;
 • профілактичні заходи, спрямовані на попередження захворювань зубів і ясен.

В процесі лікування дитячі стоматологи нашої клініки застосовують найбезпечніші технології, пломби високої якості, розроблені спеціально для дітей, а також високоточну техніку і якісні освітлювальні прилади. Ціни на послуги залежать від обраної процедури лікування і кваліфікації лікаря-стоматолога. Якщо ви ще не визначилися з вибором дитячої стоматології, звертайтеся до нас, нас вже вибрали тисячі маленьких пацієнтів і їх батьки, які залишили свої відгуки на нашому сайті.

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Бєгун Андрій Михайлович — хірург імплантолог, проводить хірургічні операції будь-якої складності. Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

+38 (067) 268-35-64

Мазур Євген Вікторович

Лікар-ортодонт у клініці White Clinic. Займається встановленням брекет систем, встановленням дитячих пластинок та апаратів, лікуванням зубів елайнерами

+38 (067) 268-35-64

Новиченко Антон Євгенович

Лікар ендодонтист White Clinic. Виконує лікування кореневих каналів під мікроскопом, складне повторне ендодонтичне лікування, вилучення зламаних інструментів з кореневих каналів, займається відновленням зубів.

Гразіон Мар‘яна Василівна

Лікар-терапевт стоматологічної клініки White Clinic. Займається комплексними чистками та відбілюванням.

+38 (067) 268-35-64
Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2022 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16