Металокерамічні коронки – переваги, показання

Коронки з металу і кераміки, на сьогодні найпопулярніший, найкрасивіший і найбільш доступний вид протезування зубів. Вони виготовляються з різного виду металів, це може бути нікель, титан або золото, але в більшості випадків зі сплавів для жорсткості і надійності, а зверху покриваються керамікою. Такий зуб виглядає природно і може служити десятиліттями. Колір покриття підбирається індивідуально, відповідно до загального відтінку інших зубів.

Застосування металокерамічних коронок

Лікар стоматолог порекомендує встановити зуби з металокераміки коли необхідно протезувати один відсутній зуб або тоді коли він не піддається лікуванню. Якщо потрібно виготовити міст або цілий зубний ряд на тривалий проміжок часу, також використовується металокераміка. Такі коронки часто використовуються для відновлення жувальних зубів на які припадає максимальне навантаження, протез дуже міцний.

Металокераміка використовується для протезування на імплантат – металеві штирі встановлені в яснах, цей метод надійний і служить більш тривалий час. Другий спосіб – установка на здорові зуби розміщені поруч з віддаленими або відсутніми.

Переваги металокерамічної коронки

На відміну від коронок зроблених із пластику та металу, металокерамічні коронки служать довгий час. Металопластмасовий імплантат вважається тимчасовим і встановлюється максимум на 5 років. Кераміка ж розрахована на термін від 10 років і вище. Безсумнівним є і такі переваги::Преимущества металлокерамических коронок

  • Зуби покриті керамічним складом максимально схожі на природні, навіть якщо вони встановлені в передніх рядах;
  • Не фарбуються, не змінюють колір – навіть при вживанні сильно фарбувальних продуктів (соки; вино, чай; кава, фрукти);
  • Легкі в догляді – не потрібно додаткових коштів для чищення або обробки, проста гігієна і ніяких складних маніпуляцій;
  • Їх легко відновити – з часом може на керамічному покритті утворитися невеликий скол, лікар відновить його не знімаючи протеза.

Безсумнівним плюсом буде і доступна ціна металокерамічних коронок.  Якщо звернути увагу на всі перераховані вище позитивні моменти і додати до них термін служби коронок, то без сумніву варто зупинити вибір на цьому виді зубних протезів..

Leave a reply