• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
 • Стоматологія в Києві
logo

Запис до стоматолога здійснюється не тільки особисто або по телефону, але і в онлайн-режимі, що дуже заощаджує ваш час. В White Clinic ви можете звертатися з будь-якими стоматологічними проблемами, і разом з нашими лікарями ми знайдемо їх швидке та якісне вирішення.

Стоматологічні послуги в WhiteClinic – це широкий спектр всіх видів стоматологічної допомоги, починаючи від консультації і діагностики, закінчуючи кістковою імплантацією. За допомогою новітнього професійного обладнання наші фахівці проведуть процедури будь-якого ступеня складності і забезпечать 100% якість і безболісний результат.

Послуги стоматолога, які ми пропонуємо:

  • ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ У ВІ СНІ (седація, загальний наркоз)

   ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ У ВІ СНІ (седація, загальний наркоз)

   Сучасна стоматологія WhiteClinic пропонує вирішення цієї проблеми, і назва їй – седація. Іншими словами, це лікування зубів уві сні. Така послуга стала популярною серед наших пацієнтів, про що свідчать відгуки.

  • ЛІКУВАННЯ ПАРОДОНТИТУ

   ЛІКУВАННЯ ПАРОДОНТИТУ

   Пародонтит – це ураження м’яких тканин, яке призводить до тяжких наслідків. Руйнуючи кісткову тканину зуба, і саму м’яку тканину, яка тримає зуб. Тільки в той момент, коли буде вражена кісткова тканина, ви відчуєте біль, і, можливо, звернетеся в клініку.

  • ХІРУРГІЯ. ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ

   ХІРУРГІЯ. ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ

   Багато хто думає, що хірургічна стоматологія займається виключно видаленням зубів, це застаріла думку, оскільки в даний час застосовуються нові напрями, що сприяють збереженню проблемних зубів шляхом оперативного лікування.

  • ПРОФЕСІЙНА ЧИСТКА ЗУБІВ

   ПРОФЕСІЙНА ЧИСТКА ЗУБІВ

   Домогтися блискучою білосніжною посмішки самостійно буває дуже складно, навіть при ретельному догляді із застосуванням ефективних засобів. Професійна гігієна порожнини рота заключаетсяв комплексі спеціальних процедур, що сприяють видаленню зубного нальоту, без пошкодження емалі.

  • ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

   ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

   Мрієте про білосніжну посмішку, немов з обкладинки журналу? Ми готові втілити вашу мрію в реальність. Відбілювання зубів в Києві (Позняки) в стоматології WhiteClinic – це безпечна і надійна процедура.

  • ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ

   ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ

   Терапевтична стоматологія – це комплекс послуг, спрямованих на діагностику і лікування зубів. Сюди також входить підготовка до більш складних видів лікування і профілактика проблем ротової порожнини.

  • ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

   ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

   Дентальная імплантація необхідна для того, щоб відновити цілісність зубного ряду і повернути людині здорову, повноцінну посмішку. У стоматології WhiteClinic ви можете поставити зубні імплантати, які не відрізнити від рідних зубів.

  • ДІАГНОСТИКА

   ДІАГНОСТИКА

   Перед лікуванням зубів в стоматології Whiteclinic ми робимо пацієнтам діагностику ротової порожнини. Висока якість послуг – ключовий момент в роботі нашої клініки, тому обстеженню приділяється багато уваги.

  • ПЛАСТИНКИ НА ЗУБИ

   ПЛАСТИНКИ НА ЗУБИ

   Нерівні зуби або неправильний прикус – це часті проблеми у наших маленьких пацієнтів. І стоматологи White Clinic знають, як усунути їх з максимальним комфортом для дитини.

  • ДИТЯЧИЙ ОРТОДОНТ

   ДИТЯЧИЙ ОРТОДОНТ

   Приводьте свою дитину в стоматологію White Clinic, наш лікар-ортодонт допоможе вчасно виявити і усунути аномалії неправильного прикусу. Діагностувати проблему можна навіть тоді, коли у малюка з’являються перші молочні зуби.

  • ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

   ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

   У відділенні дитячої стоматології «White Clinic» (Київ, Лівий берег) працюють самі уважні і добрі лікарі, після візиту до них ваші діти будуть впевнені, що лікування зубів – це не боляче.

  • ЗЙОМНІ ЗУБНІ ПРОТЕЗИ

   ЗЙОМНІ ЗУБНІ ПРОТЕЗИ

   Стоматологія White Clinic може вирішити всі проблеми пацієнта, навіть якщо зуби вже відсутні. Зйомні зубні протези заповнять будь-який дефект, це прекрасна альтернатива зубній імплантації.

  • НЕЙЛОНОВІ ЗУБНІ ПРОТЕЗИ

   НЕЙЛОНОВІ ЗУБНІ ПРОТЕЗИ

   Нейлоновий протез – це еластична пластина, до якої кріпляться штучні зуби. Вона потрібна, щоб замістити віддалені зуби, при цьому в роті така пластина непомітна. Ми робимо її з міцного дентального нейлону, відтінок якого повторює колір ясен.

  • МЕТАЛОКЕРАМІЧНІ КОРОНКИ

   МЕТАЛОКЕРАМІЧНІ КОРОНКИ

   Металокерамічна коронка – це незйомний протез, який має вигляд «ковпачка». Його надягають на Обточені частина зуба. Подібні ортопедичні конструкції застосовують в нашій стоматології для відновлення втрачених і зруйнованих зубів.

  • КЕРАМІЧНІ КОРОНКИ

   КЕРАМІЧНІ КОРОНКИ

   Ще півстоліття тому власники золотих коронок вважалися успішними і респектабельними людьми. Сьогодні все радикально змінилося, і до зубних коронок поряд з їх функціональністю висуваються вимоги натуральності.

  • БЮГЕЛЬНІ ПРОТЕЗИ

   БЮГЕЛЬНІ ПРОТЕЗИ

   Бюгельний протез – це один з видів зйомних ортопедичних протезів. Ми рекомендуємо його своїм пацієнтам, коли потрібно виправити дефект зубного ряду, а також при лікуванні пародонтиту, оскільки рухливі зуби надійно фіксуються конструкцією.

  • ОРТОДОНТІЯ

   ОРТОДОНТІЯ

   Красива, білосніжна посмішка є візитною карткою успішної людини, це не тільки показник престижу, а й ознака гарного здоров’я. Але у переважної більшості людей є ті чи інші проблеми з зубами.

  • ПРОТЕЗУВАННЯ (ОРТОПЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ)

   ПРОТЕЗУВАННЯ (ОРТОПЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ)

   Проблема втрати зубів стосується багатьох наших пацієнтів. Тому стоматологія WhiteClinic пропонує різні варіанти відновлення частково зруйнованих і повністю втрачених зубів.

  • ВІНІРИ

   ВІНІРИ

   Встановлення вінірів – це сучасний метод, який застосовують в естетичній стоматології. З їх допомогою у пацієнтів з’являється можливість поліпшити природні дані зубів, відновити їх форму, колір, структуру, та в результаті отримати рівні, красиві, білосніжні зуби без дефектів.

  • БРЕКЕТИ

   БРЕКЕТИ

   Брекети – це оптимальний спосіб повернути гарну посмішку. Сучасні технології дозволяють за досить короткий термін вирівняти зубний ряд у пацієнтів практично будь-якого віку.

  • ЛІКУВАННЯ ПІД МІКРОСКОПОМ (лікування каналів)

   ЛІКУВАННЯ ПІД МІКРОСКОПОМ (лікування каналів)

   Стоматологічний мікроскоп – це новий рівень якості в лікуванні зубів. Ретельне обстеження, точна постановка діагнозу, максимально щадне до тканин зубів лікування і високоточне їх відновлення – все це забезпечує використання мікроскопа в стоматології.