logo
 • Телефонуйте
 • м. Київ (Осокорки, Позняки)
  вул. Драгоманова, 2

Стоматологія Позняки

White Clinic — найкраща стоматологія на Позняках та Осокорках у Києві

White Clinic — сучасний стоматологічний центр, ми надаємо якісні послуги. Краще оснащення кабінетів, кваліфікований персонал, професійні лікарі чекають Вас.

 • Профілактика та лікування зубів на сучасному обладнанні.
 • У нас індивідуальний підхід до кожного пацієнта, увага до деталей.
 • Ми хочемо, щоб у пацієнта були тільки позитивні емоції. Ніяких страшних звуків, ніякого болю і дискомфорту.

Запишіться на відвідування подзвонивши на номер (044) 338-59-07ЗАПИСАТИСЬ

Чому обирають нас?

Клініка проводить комплексую діагностику Ваших зубів, що дозволяє розробляти індивідуальну схему лікування. Сучасна стоматологія – це не страшно, а приємно! Ми хочемо, щоб у пацієнта були тільки позитивні емоції. Ніяких страшних звуків, ніякого болю і дискомфорту. Для малюків ми розробили програму дитячої школи гігієни, де в захоплюючій формі вчимо правильному догляду за зубами! Персонал White Clinic приймає по запису, тому Ви зможете підібрати найзручніший час для відвідування.

удобное раположение

AMBULATORY CASES

EMPLOYED DOCTORS

LABORATORY TESTS

Ми цінуємо здоров'я вашої сім'ї та ваш час

Ласкаво просимо в WhiteClinic стоматологічний центр з повним спектром послуг, розташований на лівому березі Києва, недалеко від станці метро Осокорки та Позняки. Ми забезпечуємо швидке ефективне і доступне лікування ваших зубів без хворобливих процедур і в приємній атмосфері.

Наші Фахівці

Ми маємо досвідчену команду фахівців, які вирішать будь-які Ваші проблеми в області стоматології.

Стоматологія на Драгоманова

Зручне розташування та зручний запис на прийом

Своїм клієнтам «White Clinic» надає весь спектр послуг стоматології: профілактичні огляди, комплексна діагностика, лікування ясен, лікування зубів, ортопедія, гігієнічні процедури, чистка зубів, професійне відбілювання, естетична реставрація, вініри, виправлення прикусу, стоматологічна хірургія, видалення зубів, імплантація зубів, брекети.

ВСІ ПОСЛУГИ

Технологічна та сучасна стоматологія

Інновації в стоматології на сучасному обладнанні

Ми гарантуємо медичну безпеку і всі наші процедури безболісні, у нас новітні стоматологічні технології. «White Clinic» – клініка європейського якості та традицій. Наші кабінети обладнані згідно всіх сучасних вимог лікування зубів, ясен, ортодонтії та протезування, а фахівці використовують найновішу стоматологічну техніку. Ми застосовуємо найбільш щадні і безболісні технології лікування, лікарі і медсестри піклуються про Вас і про Ваш комфорт та безпеку.

Навіть діти не бояться лікувати зуби у нас і знають, що відвідування зубного лікаря це цікаво і весело. Ми знаходимося в самому центрі житлових масивів Позняки, Осокорки, Пчілки (Лівий берег, Дарницький район), а пацієнти приїжджають до нас з усього Києва та області. Працюємо без вихідних. Постійна 5-ти відсоткова знижка на послуги клініки для всієї родини дає нам право називатися сімейною стоматологією.

ВСІ ПОСЛУГИ

Подарунки від ВайтКлінік

Велика кількість постійних та сезонних акцій

Ми хочемо прищепити культуру гігієни, мотивувати пацієнтів піклуватися про свою посмішку ще на етапі профілактики, а стоматолога відвідувати для планових оглядів і виявлення проблем на початковому рівні.

Тому, у нас розроблена гнучка система знижок та акцій на чистку та профілактику зубів. Відвідайте нашу сторінку акцій …

ВСІ АКЦІЇ
 • вул. Драгоманова, 2

  Вільні години для відвідування

 • РОЗКЛАД