• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
 • Стоматологія в Києві
logo

WhiteClinic

Мрієте про білосніжну посмішку, немов з обкладинки журналу? Ми готові втілити вашу мрію в реальність. Відбілювання зубів в Києві (Позняки) в стоматології WhiteClinic – це безпечна і надійна процедура. Ми впевнені в якості своїх послуг, тому гарантуємо:

 • високу ефективність – результат зберігається від 2-х місяців до 1 року;
 • комфорт і швидкість виконання;
 • доступні ціни.

Ціни на відбілювання і професійну чистку зубів

 • Зняття зубних відкладень 1 ст. (Ультразвук + полірування професійної пастою)
  900 грн.

 • Зняття зубних відкладень 2 ст. (Ультразвук + Air Flow + полірування професійної пастою)
  1000 грн.

 • Зняття зубних відкладень 1 щелепа
  650 грн.

 • Офісне відбілювання (лазерне) 1 щелепа 1 сеанс
  2500 грн.

Ми пропонуємо пацієнтам кілька видів цієї послуги, а в роботі використовуємо сучасні технології, які вивели процедуру відбілювання на новий рівень, без ризику для здоров’я зубів.

Результати наших пацієнтів:

Результат отбеливанияОтбеливание в стоматологииРезультат офисного отбеливания

 

Білосніжна посмішка – це реально!

Процедура відбілювання зубів в нашій клініці проходить в кілька етапів. Використовуючи спеціальне обладнання і препарати, наші стоматологи нададуть вашим зубам близький за тоном світлий відтінок. Ми пропонуємо офісне відбілювання зубів в умовах клініки під наглядом стоматолога. До основних видів послуг відносяться: Отбеливание зубов в WhiteClinic

 • лазерне відбілювання зубів (фотовибілювання);;
 • хімічне відбілювання;
 • ендоотбелівання.

Процес починається з комплексного огляду порожнини рота з метою виявлення карієсу і інших патологій. Метод відбілювання зубів ми підбираємо індивідуально, враховуючи чинники, які впливають на потемніння зубної емалі.
Найчастіше, найоптимальніший варіант – відбілювання зубів лазером. На зуби наноситься спеціальний розчин, найбільш безпечний для даного типу відбілювання. Далі його дію активуєть спеціальною світлодіодною лампою. Її світло безпечне для зубів і дозволяє компонентам гелю проникнути в емаль і усунути з неї фарбувальні пігменти. Сам процес триває 30-40 хвилин. Вартість 1900 грн за одну щелепу

Перед тим, як приступити до процедури, стоматолог проводить професійну чистку і зняття зубного каменю. Слід знати, що зубні коронки і пломби не відбілюються, тільки після завершення сеансу стоматолог проводить їх реставрацію під колір зубів.

Результат лазерного отбеливания зубов в стоматологииЛазерное отбеливание зубов. Фото результата

Відбілювання зубів за допомогою капи

Ви також можете відбілити зуби в домашніх умовах. У стоматології White Clinic ми знімаємо відбитки під капу, виконуючи її індивідуально за формою зубів. Користуватися ними дуже просто: достатньо нанести відбілюючий гель і одягнути капу на 2-3 години перед сном.

Наші стоматологи детально розкажуть вам, як застосовувати капи для відбілювання зубів. Рекомендації даються на весь період відбілювання, а перед початком процедури визначається вихідний колір зубного ряду.

Приходьте до нас в WhiteClinic за голлівудською посмішкою! Ціна на процедуру відбілювання вказана на нашому сайті. Телефонуйте або пишіть, ми відповімо на всі ваші запитання.

Важливо: на період відбілювання зубів слід обмежити вживання червоного вина, міцної кави, чаю, прохолодних напоїв, тютюну.