Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Найкорисніші ласощі для дитячих зубів

ГоловнаДитяча стоматологіяНайкорисніші ласощі для дитячих зубів
14Чер

Американські стоматологи впевнені, що ідеальними ласощами для дітей, і при цьому ще нешкідливими для зубної емалі, є родзинки.

Вчені з Університету Іллінойсу запросили для того, щоб довести ефективність своєї теорії, дітей віком від 7 до 11 років. Їм на вибір пропонували такі солодощі, як родзинки, кукурудзяні пластівці, зернові висівки з родзинками та зернові пластівці з родзинками. Всі ці види ласощів взагалі не містили цукру. Після того, як діти вплели все це, стоматологи здійснили виміри кислотності в їхній ротовій порожнині. З’ясувалося, що у родзинках містяться речовини, які допомагають стримувати зростання бактерій на зубній емалі.

Виявляється, що після вживання їжі, в якій міститься будь-який вид цукру (глюкоза, фруктоза, сахароза), на зубній емалі кислотність на поверхні зуба падає, і бактерії повчають шанс на швидке розмноження, що призводить до руйнування структури зубів. А ще сахароза сприяє утворенню липкого нальоту на поверхні зубів, що сприяє кращому закріпленню мікроорганізмів на зубах.

Leave a reply

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16