Відтворити відео
Про Послугу

Встановлення вінірів у White Clinic

Встановлення вінірів – це сучасний метод, який застосовують в естетичній стоматології. З їх допомогою у пацієнтів з’являється можливість поліпшити природні дані зубів, відновити їх форму, колір, структуру, та в результаті отримати рівні, красиві, білосніжні зуби без дефектів.

Вініри – це спеціальні керамічні накладки на зуби, які часто називають мікропротезами. Їх форма нагадує тонкі пелюстки, а товщина порівнюється з очними лінзами.

Вініри рекомендують ставити на зуби, які потрапляють в зону посмішки, їх встановлюють в наступних випадках:

 •  потемніння, пігментація, недостатньо привабливий природний колір зуба, який не піддається відбілюванню;
 •  усунення проміжків між зубами;
 •  негарна коронка зуба;
 •  кривизна зубів в розумних межах;
 •  легке коригування неправильного прикусу;
 •  маскування тріщин, старих пломб, відколів та інших дефектів;
 •  бажання отримати ідеальну голлівудську посмішку.

Багато пацієнтів порівнюють вініри з реставрацією зубів і коронками, хоча різниця між цими способами істотна. За допомогою перерахованих вище методів зуби не стають ідеальними, їх колір швидко змінюється через харчові барвники, чай, каву та нікотин. Переваги вінірінга очевидні, і як показує практика, керамічні накладки неможливо відрізнити від натуральних зубів.

Вініри абсолютно безпечні для здоров’я, вони зберігають рельєфність, мають стабільний колір. У нашій стоматології White Clinic ортопеди високої кваліфікації проводять якісну установку вінірів, виконують всі необхідні маніпуляції, проводять комп’ютерне моделювання, і пацієнт може заздалегідь дізнатися кінцевий результат.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Види вінірів та їх ціна*

Перш ніж поставити вініри, ціна яких залежить від технології виготовлення, матеріалів і тяжкості конкретного клінічного випадку, необхідно визначитися з видом. Найбільш популярні й затребувані керамічні (НЕ композитні) вініри, і хоча їх ціна трохи вище, вони мають хороші відгуки та відрізняються наступними перевагами:

 •  характеризуються високою естетичністю, імітують природні зуби;
 •  стабільність кольору, вони не тьмяніють, завжди мають привабливий зовнішній вигляд;
 •  надійність і тривалий термін служби, обмеження можуть бути тільки в крайніх випадках, пов’язаних з травмами та іншими екстремальними діями.

Прямі композитні вініри (також їх називають терапевтичними) виготовляються безпосередньо на зубі пацієнта за один сеанс, в процесі обточки стоматолог наносить на зуб композитний матеріал, створюючи бажану форму.

Вінірами нового покоління по праву можна назвати люмініри, вони виготовляються з найтоншого фарфору, тому їх установку можна виконувати без попередньої обточки зуба.

Наші ціни:

 • Дизайн та проєкт майбутньої посмішки*
  Дизайн та проєкт майбутньої посмішки*

  орієнтовна ціна за 4 вініри

  від 4000 грн.
 • Презентація дизайну майбутньої посмішки*
  Презентація дизайну майбутньої посмішки*

  орієнтовна ціна за 4 вініри

  від 1400 грн.
 • Підготовка та встановлення*
  Підготовка та встановлення*

  орієнтовна ціна за 4 вініри

  від 39400 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Встановлення вінірів в нашій стоматології має такі переваги:

 • лікар-ортопед підбере матеріал виготовлення індивідуально для кожного випадку, завдяки чому емаль на зубах не постраждає, і буде мати свій первинний вигляд;
 • в процесі установки відбувається щадна обточка тканини зуба, все залежить від товщини пластини;
 • правильно підібраний розмір вініра не викликатиме почуття дискомфорту;
 • безболісність процедури, індивідуальний підбір анестезії;
 • повна автоматизація процесу виготовлення повністю виключає можливість помилки;
 • бездоганний результат, навіть стоматолог зі стажем не зможе відрізнити вініри від натуральних зубів без спеціального огляду.

Термін служби вінірів залежить від обраного матеріалу. Найміцнішими є цирконієві вініри, за умови правильного дотримання гігієни рота, вони можуть служити до 20 років. Композитні вініри можуть служити від 3 до 5 років, при проведенні регулярних поліровок, через те, що вони швидко втрачають свій первісний блиск.

Якщо вам потрібно встановити вініри, зверніться за допомогою до наших стоматологів в клініку WhiteClinic, які підберуть найбільш оптимальний та зручний для вас варіант, і після проведеної процедури ви станете володарем голлівудської посмішки.

*Увага! Ціни вказані на цій сторінці мають інформаційний характер. Остаточна вартість встановлення вінірів залежить від багатьох індивідуальних факторів. Для консультації по встановленню вінірів зателефонуйте або заповніть форму.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top