Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Акції

ГоловнаАкції

Наші пропозиції

-50%
999 грн.
2000 грн.
✔ Григоренка, 16
-16%
1499 грн.
1800 грн.
✔ Драгоманова, 2
✔ Григоренка, 16

Спеціальні пропозиції на лікування зубів

Ласкаво просимо до нашої стоматологічної клініки “White Clinic”, де ми прагнемо до того, щоб кожен міг скористатися якісними умовами отримання високоякісних стоматологічних послуг. У нас є міцне переконання, що доступна та якісна стоматологія є ключовим фактором для забезпечення загального благополуччя та здоров’я наших пацієнтів.

У “White Clinic” на Позняках ми час від часу пропонуємо спеціальні акції та знижки, які відкривають можливість для наших пацієнтів отримувати різноманітні стоматологічні послуги за зниженими цінами. Це може бути чудовою можливістю для тих, хто планує регулярні профілактичні візити або хоче спробувати новітні методи лікування.

Ми прагнемо забезпечити вам доступ до якісної стоматології.Наші акційні пропозиції є чудовим способом отримати професійну допомогу, не вдаючись до значних фінансових витрат.

У “White Clinic” ми цінуємо довіру, яку ви нам даруєте, вибираючи нас для своїх стоматологічних потреб. Наша репутація підкріплена численними відгуками задоволених пацієнтів, і ми прагнемо завжди виправдати ваші очікування, пропонуючи доступне та водночас високоякісне лікування.

Ми регулярно оновлюємо наші акційні пропозиції, щоб ви завжди могли скористатися найкращими умовами для отримання стоматологічної допомоги. Запрошуємо вас ознайомитися з поточними акціями на нашому сайті або зв’язатися з нами для додаткової інформації.

У “White Clinic” ми прагнемо до того, щоб кожен мав можливість отримати якісне стоматологічне лікування, яке буде комфортним та доступним для всіх. Ми віримо, що ваше здоров’я та прекрасна усмішка є нашим головним пріоритетом. Відвідайте нашу сторінку “Акції” і дізнайтеся, як ми можемо зробити ваше лікування не тільки ефективним, але й приємним досвідом.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16