Відтворити відео
Про Послугу

Встановлення Брекетів

Брекети – це оптимальний спосіб повернути гарну посмішку. Сучасні технології дозволяють за досить короткий термін вирівняти зубний ряд у пацієнтів практично будь-якого віку.

Стоматологічна клініка «White Clinic» займається підбором і установкою брекетів в Києві (Позняки). У нас працюють лікарі вищої категорії, які мають багаторічний досвід роботи з різними типами брекет-систем. Клініка оснащена передовим обладнанням і сучасними стоматологічними інструментами. Це дозволяє нам виконувати установку брекетів якісно і з максимальним комфортом для пацієнтів – як дорослих, так і дітей.

Що таке брекети і як вони працюють

Брекет-система це незйомне ортодонтичне пристосування, яке дозволяє вирівняти зуби та усунути інші дефекти (наприклад, приховати порожній простір, що виник в результаті втрати зуба). Крім того, виправлення прикусу брекетами теж дає відмінні результати.

Система складається з двох основних елементів – дуги, що виготовляється зі спеціального дроту, і замків, які кріпляться на поверхню зубів. Дуга має індивідуально підібрану форму; вона створює постійний тиск на зубний ряд і забезпечує поступове переміщення зубів по щелепи до тих пір, поки вони не займуть бажане положення.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

При першому відвідуванні лікар підбирає систему виходячи з таких параметрів: ступінь викривлення зубів, наявність алергії, побажання з приводу зовнішнього вигляду конструкції, бюджет. Перед фіксацією брекетів може проводитися лікування карієсу та інших стоматологічних захворювань, а також (при необхідності) видалення деяких зубів, які заважають правильній конфігурації зубного ряду. Потім лікар полірує поверхню зубів і за допомогою спеціального клею закріплює замки. На завершальному етапі проводиться встановлення дуги та фіксація гачків на крайніх зубах.

Наші ціни:

 • Брекет-система металева
  Брекет-система металева

  (курс лікування, 1 щелепа GAC Densply,3M Unitek,Ormсо,Opal Orthodontics)

  від 13500 грн.
 • Брекет-система металева (міні)
  Брекет-система металева (міні)

  Densply

  від 14900 грн.
 • Брекет-система сапфірова
  Брекет-система сапфірова

  (курс лікування,1 щелепа)

  від 23300 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Види брекетів

Матеріал

З точки зору матеріалу всі системи діляться на наступні типи:

 • Металеві брекети. Виробляються зі сталі, титану або нікелю. Відрізняються міцністю, економічністю, простотою установки і можливістю скоригувати викривлення будь-якого ступеня складності. Недолік – помітні зовні.
 • Керамічні брекети. Найбільш естетичний варіант; мають білий колір і тому практично непомітні на зубах. Керамічна брекет-система відрізняється високою міцністю і не схильна до впливу харчових барвників, однак коштує недешево.
 • Сапфірові брекети. Такі невидимі конструкції підходять для виправлення найскладніших викривлень і ефективно працюють навіть у дорослих пацієнтів. Крім того, сапфіри – це гіпоалергенний матеріал, не подразнюючий слизові тканини порожнини рота. Мінуси таких пристроїв: складність установки та висока вартість.
 • Комбіновані брекет-системи. Ефективна технологія, що допускає поєднання двох матеріалів для оптимального розподілу навантаження (наприклад, металеві елементи для зубів з сильним ступенем викривлення і керамічні – для інших зубів).

Місце кріплення

Класична система (вестибулярні брекет-системи) кріпиться на зовнішню сторону зубного ряду. Такі конструкції помітні оточуючим, але відрізняються більш демократичною вартістю.

Лінгвальні брекети (внутрішні, невидимі брекет-системи) встановлюються на внутрішню поверхню зубів і тому абсолютно не помітні зовні. Найчастіше таку технологію вибирають пацієнти, для яких зовнішній вигляд відіграє особливу важливість. До того ж, внутрішні брекети візуально не змінюють форму рота і не можуть травмувати слизову губ і щік.

Конструкція

Брекет-системи відрізняються і за своїм конструктивним принципом:

 • Лігатурні брекети. Оснащені лігатурою, яка надійно фіксує дугу в пазах замків. Пацієнту потрібно періодично відвідувати ортодонта для заміни зношеної лігатури.
 • Без лігатурні брекети. Доповнені легкими фіксаторами, що додають пристрою акуратний зовнішній вигляд і дозволяють скоротити час його носіння. Крім того, самолігуючі брекети майже не спричиняють неприємних відчуттів.

Встановлення (фіксація) брекет-систем в клініці «White Clinic»

У нас Ви можете поставити брекети провідних світових брендів, включаючи без лігатурні брекети Damon і Ormco (метал, кераміка, сапфіри, кераміка + метал). Підбір системи і лікування будуть проведені професійно, надійно і безпечно.

Довірте свою посмішку фахівцям стоматологічної клініки «White Clinic»!

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top