• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
  • Стоматологія в Києві
logo

WhiteClinic

Встановлення Брекетів

Брекети – це оптимальний спосіб повернути гарну посмішку. Сучасні технології дозволяють за досить короткий термін вирівняти зубний ряд у пацієнтів практично будь-якого віку.

Стоматологічна клініка «White Clinic» займається підбором і установкою брекетів в Києві (Позняки). У нас працюють лікарі вищої категорії, які мають багаторічний досвід роботи з різними типами брекет-систем. Клініка оснащена передовим обладнанням і сучасними стоматологічними інструментами. Це дозволяє нам виконувати установку брекетів якісно і з максимальним комфортом для пацієнтів – як дорослих, так і дітей.

Що таке брекети і як вони працюють

Брекет-система це незйомне ортодонтичне пристосування, яке дозволяє вирівняти зуби і усунути інші дефекти (наприклад, приховати порожній простір, що виник в результаті втрати зуба). Крім того, виправлення прикусу брекетами теж дає відмінні результати.

Система складається з двох основних елементів – дуги, що виготовляється зі спеціальної дроту, і замків, які кріпляться на поверхню зубів. Дуга має індивідуально підібрану форму; вона створює постійний тиск на зубний ряд і забезпечує поступове переміщення зубів по щелепи до тих пір, поки вони не займуть бажане положення.

При першому відвідуванні лікар підбирає систему виходячи з таких параметрів: ступінь викривлення зубів, наявність алергії, побажання з приводу зовнішнього вигляду конструкції, бюджет. Перед фіксацією брекетів може проводитися лікування карієсу і інших стоматологічних захворювань, а також (при необхідності) видалення деяких зубів, що заважають правильній конфігурації зубного ряду. Потім доктор полірує поверхню зубів і за допомогою спеціального клею закріплює замки. На завершальному етапі проводиться установка дуги і фіксація гачків на крайніх зубах.

Приклади робіт лікарів White Clinic. Брекети: фото до і після:

 

Види брекетів

Матеріал

З точки зору матеріалу всі системи діляться на наступні типи:

  • Металеві брекети. Виробляються зі сталі, титану або нікелю. Відрізняються міцністю, економічністю, простотою установки і можливістю скоригувати викривлення будь-якого ступеня складності. Недолік – помітні зовні.
  • Керамічні брекети. Найбільш естетичний варіант; мають білий колір і тому практично непомітні на зубах. Керамічна брекет-система відрізняється високою міцністю і не схильна до впливу харчових барвників, однак коштує недешево.
  • Сапфірові брекети. Такі невидимі конструкції підходять для виправлення найскладніших викривлень і ефективно працюють навіть у дорослих пацієнтів. Крім того, сапфіри – це гіпоалергенний матеріал, не подразнюючий слизові тканини порожнини рота. Мінуси таких пристроїв: складність установки і висока вартість.
  • Комбіновані брекет-системи. Ефективна технологія, що допускає поєднання двох матеріалів для оптимального розподілу навантаження (наприклад, металеві елементи для зубів з сильним ступенем викривлення і керамічні – для інших зубів).

Виды брекет систем. Пример

Місце кріплення

Класична система (вестибулярні брекет-системи) кріпиться на зовнішню сторону зубного ряду. Такі конструкції помітні оточуючим, але відрізняються більш демократичною вартістю.

Лінгвальні брекети (внутрішні, невидимі брекет-системи) встановлюються на внутрішню поверхню зубів і тому абсолютно не помітні зовні. Найчастіше таку технологію вибирають пацієнти, для яких зовнішній вигляд відіграє особливу важливість. До того ж, внутрішні брекети візуально не змінюють форму рота і не можуть травмувати слизову губ і щік.

Конструкція

Брекеты Damon в White Clinic

Брекет-системи відрізняються і за своїм конструктивним принципом:

  • Лігатурні брекети. Оснащені лигатурою, яка надійно фіксує дугу в пазах замків. Пацієнту потрібно періодично відвідувати ортодонта для заміни зношеної лігатури.
  • Безлігатурні брекети. Доповнені легкими фіксаторами, що додають пристрою акуратний зовнішній вигляд і дозволяють скоротити час його носіння. Крім того, самолігуючі брекети майже не спричиняють неприємних відчуттів.

Всстановлення (фіксація) брекет-систем в клініці «White Clinic»

У нас Ви можете поставити брекети провідних світових брендів, включаючи безлігатурні брекети Damon і Ormco (метал, кераміка, сапфіри, кераміка + метал). Підбір системи і лікування будуть проведені професійно, надійно і безпечно.

Довірте свою посмішку фахівцям стоматологічної клініки «White Clinic»!