Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Обладнання

ГоловнаОбладнання

Обтураційна система WOODPECKER FI-P FI-G

Нова обтураційна система від Woodpecker Fi-P F-i-G бездротовий прилад для тривимірної обтурації кореневих каналів методом вертикальної гарячої конденсації.

Гарячий плагер Woodpecker Fi-P використовується для комбінованого методу пломбування шляхом вертикального ущільнення та заповнення, забезпечує бездоганну тривимірну обтюрацію не тільки апікальної частини, але і латеральних каналів (DownPack).

П’єзотом Cube

П’єзотом це ультразвуковий хірургічний апарат, що дозволяє безпечно та атравматично видаляти зуби мудрості та робити кісткові пластики.

Апарат вектор Vector Paro

Пародонтологічний апарат Vector Paro Pro дуже дбайливо і абсолютно безболісно видаляє зубні відкладення з простору ясенної кишені, тим самим покращуючи загальний стан тканин пародонту. Процедура проходить комфортно та безболісно, ​​не викликає жодних неприємних відчуттів у пацієнтів

Хирургический набор для установки дентальных имплантов AnyOne

Хирургический набор включает в себя возможность установки имплантатов AnyOne и MiNi
Фрезы выполнены из высокопрочной стали и покрыты нитридом титана для увеличения ресурса

Бінокулярна оптика

Сучасне стоматологічне лікування зубів немислимо без використання оптичних систем. Вони дозволяє підвищити точність і якість роботи лікаря, і, що важливо, збільшити швидкість роботи. Використання під час роботи додаткової оптики дозволяє нам раніше діагностувати проблему, розібратися з причиною захворювання, провести всі маніпуляції набагато тонше.

Оптична система Dr. Kim дає яскраву освітленість робочого поля і, завдяки зручності використання, може застосовуватись в будь-якій області стоматології: хірурги при імплантації та видаленні зубів, терапії при реставрації, пародонтології при очищенні та поліруванні коренів.

Фізіодиспенсер для встановлення імплантів NSK

Хірургічний прилад, що дозволяє хірургу проводити операції на кістки з потужним охолодженням, що зменшує травму тканин та сприяє кращому загоєнню, а також контролювати швидкість та силу фіксації імплантанта при імплантації.

Центрифуга для плазмотерапії Cross-Dental

Прилад для плазмоліфтингу – технології, яка вже досить поширена в медицині та косметології. Також вона знайшла своє застосування у стоматології. Ми використовуємо плазму в лікуванні та профілактиці захворювань пародонту, в хірургії та імплантології, а також маємо можливість робити індивідуальні мембрани (з крові пацієнта) та використовувати їх при різних операціях, починаючи від видалення зуба і закінчуючи пластикою кістки. Такі мембрани покращують загоєння тканин у рази.

Ендомотор для обробки кореневих каналів COXO C-SMART

Ендодонтичний прилад від швейцарського бренду Mailifer, є одним з найкращих у своєму роді, завдяки своєму мікронаконечнику він дозволяє проводити машинну обробку каналів зуба нікель-титановими інструментами, що гарантує більш високу якість обробки каналів, збільшує швидкість роботи лікаря, дозволяє лікувати канали з великим вигином.

Апекс локатор для точного вимірювання довжини та проходження кореневих каналів Woodpex III

Найлегший і зручний у своєму класі, розроблений швейцарським брендом Mailifer, використовується для комп’ютерного контролю роботи в каналах і визначення довжини каналів зуба.

Пакувальна машина

Безпека наших пацієнтів для нас така ж важлива, як і якісний результат лікування, яке ми проводимо. Тому до питань стерильності у нашій клініці ми підходимо з великою відповідальністю.

Обов’язковим етапом стерилізації інструментів є їхня упаковка в герметичні пакети. Запаковані інструменти укладаються в стерилізатор (автоклав) та проходять повний цикл стерилізації парою під тиском.

Стерильність інструментів, запакованих таким чином, зберігається до 50 діб, а їхнє роздрукування відбувається безпосередньо перед використанням у присутності пацієнта.

Портативний рентген PORT-X II

Використовуються для ренген-діагностики тканин зубів і кістки, є лідерами у світі цифрової дентальної рентгенографії за якістю зображення, дозволяють проводити дослідження буквально за кілька хвилин, що дуже зручно для лікаря та пацієнта, а також гарантують максимальну безпеку для пацієнтів, що особливо важливо для дітей.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16