Відтворити відео
Про Послугу

Стоматолог ортодонт в клініці White Clinic

Красива, білосніжна посмішка є візитною карткою успішної людини, це не тільки показник престижу, а й ознака гарного здоров’я. Але у переважної більшості людей є ті чи інші проблеми з зубами. На щастя, сучасна стоматологія може вирішити кожну з них.

До нас звертаються пацієнти з дефектами зубів і порушенням прикусу, і тут без ортодонта не обійтися. Наша стоматологія європейського рівня White Clinic в Києві має відділення ортодоніі, де застосовуються спеціальні методи лікування, і надається повноцінна допомога дорослим та дітям.

У нас працюють найкращі фахівці, які постійно підвищують кваліфікацію і відвідують семінари, освоюючи нові методики. Ми гарантуємо своїм пацієнтам успішне лікування найсерйозніших патологій.

Стоматолог-ортодонт (Позняки) виконує діагностику, лікування і профілактику патологій зубощелепного апарату. Щоб подарувати пацієнтові рівну, красиву посмішку, лікар проводить такі процедури:

 • вивчає причини неправильного прикусу і викривлення зубного ряду;;
 • встановлює діагноз і визначає метод корекції;
 • підбирає необхідні конструкції з урахуванням появи нових ортодонтичних виробів, ціна яких узгоджується з пацієнтом;
 • визначає терміни та курс лікування;
 • виробляє точні зліпки;
 • встановлює готові вироби;
 • стежить за ходом корекції протягом всього курсу.

Існує думка, що лікування неправильного прикусу і вирівнювання зубів слід проводити тільки в дитячому віці. Так, дійсно дитячий лікар-ортодонт рекомендує позбавлятися від цих проблем при формуванні постійного зубного ряду, через те, що в цей період тканини можуть набагато легше адаптуватися і прийняти правильний напрям, відповідно зуби займуть своє належне місце.

Якщо батьки в дитячому віці упустили момент, повернути правильний прикус і напрямок росту зубів ніколи не пізно. Сьогодні ортодонія динамічно розвивається, тут немає вікових обмежень, лікарі-ортодонти нашої стоматології успішно справляються навіть з лікуванням людей похилого віку.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

ЛІКУВАННЯ БРЕКЕТ-СИСТЕМОЮ

Для детальнішого ознайомлення перейдіть в послугу Встановлення брекет-систем.

Наші ціни:

 • Консультація ортодонта
  Консультація ортодонта
  від 200 грн.
 • Аналіз ОПТГ, розсшифровка ТРГ, аналіз діагностичних моделей, фотодіагностика
  Аналіз ОПТГ, розсшифровка ТРГ, аналіз діагностичних моделей, фотодіагностика
  від 700 грн.
 • Зняття відбитків для виготовлення діагностичних моделей апаратів
  Зняття відбитків для виготовлення діагностичних моделей апаратів
  від 1300 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Основні методи вирівнювання зубів

У відділенні ортодоніі стоматології White Clinic існує величезний вибір ортодонтичних апаратів, які умовно можна розділити на зйомні і незйомні конструкції. До незйомних апаратів відносяться брекет-системи, вони застосовуються для усунення величезного спектру патологій, в якості основного матеріалу використовується метал, пластик, кераміка і сапфіри.

Зйомні конструкції поділяють на:

 • пластини на жорсткій пластмасовій основі;
 • зубні капи або елайнери – полімерні накладки, щільно охоплюють зуб;
 • капи Інвізілайн – продумана система кріплення робить процес лікування швидким і комфортним;
 • трейнери – еластичні, м’які шини;
 • 33D-smile – прозора система виправляє будь-які дефекти, в деяких випадках може стати серйозною альтернативою брекетам.

У нашій стоматології вам буде надана своєчасна ортодонтична допомога, а коштують ці послуги відносно недорого. Ознайомитися з актуальними цінами ви можете на сайті.

Скільки часу триває лікування?

Це питання часто задають наші пацієнти лікарям після встановлення діагнозу – патологія прикусу. Жоден фахівець не може назвати точні терміни лікування, все залежить від цілого ряду причин, таких як:

 • вік пацієнта;
 • ступінь вираженої аномалії;
 • обраної конструкції та точності підбору;;
 • дотримання основних правил носіння.

Якщо почати своєчасне лікування в дитячому віці, то процес вирівнювання зубів і виправлення прикусу відбуватиметься набагато швидше і може тривати до півроку. У дорослих пацієнтів лікування може зайняти від одного року до декількох років, все залежить від складності клінічного випадку.

Якщо ви помітили, що після видалення зуба або з віком відбувається викривлення зубів, записуйтеся на прийом до лікаря-ортодонта стоматології White Clinic, який разом з вами буде боротися за красу і здоров’я вашої посмішки. Не слід надовго відкладати візит до лікаря, через те, що проблеми з щелепними суглобами можуть викликати серйозні порушення здоров’я. Відвідування нашої стоматології – це гарантія якісного лікування.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top