• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
 • Стоматологія в Києві
logo

Ще півстоліття тому власники золотих коронок вважалися успішними і респектабельними людьми. Сьогодні все радикально змінилося, і до зубних коронок поряд з їх функціональністю висуваються вимоги натуральності. В даному випадку особливо популярні зубні коронки з кераміки. Встановити їх можна в нашій стоматології WhiteClinic. Вони за кольором схожі з природнім кольором зубної емалі, тому такі коронки складно відрізнити від «рідних» зубів.

Цены на керамические коронки

 • Коронка керамічна
  7000 грн.

Безметалова кераміка: властивості і переваги

Керамические коронки на зубах

Керамічні матеріали, які використовують в нашій клініці, мають наступні переваги:

 • завдяки біологічній інертності відмінно сприймаються організмом, не викликають алергії;
 • непориста структура не реагує на сторонні речовини;
 • матеріал не вступає в контакт з патогенною мікрофлорою, його колір не змінюється;
 • структура медичної кераміки імітує зубну емаль;
 • в керамічної коронки відсутній каркас, це робить її тонкою і досить легкою;
 • високоякісне виготовлення зубних конструкцій і правильна їх установка виключає ризик запалення ясен;
 • При дотриманні правильної гігієни порожнини рота і харчування, термін служби безметаллових коронок необмежений.

Найчастіше ми встановлюємо керамічні зубні протези на фронтальні зуби, які потрапляють в діапазон посмішки. Керамічні коронки і зубні протези виготовляють з пресованої кераміки і діоксиду цирконію, тому їх ціна немаленька.

Основні види зубів з кераміки

У стоматології White Clinic ми пропонуємо кілька видів коронок. В основному це конструкції з оксиду або діоксиду цирконію, вони можуть бути виконані з порцеляни або бути Суцільнокерамічні, мати цирконієвий каркас, облицьований керамікою.

Цільноцирконієві керамічні зуби в переліку наших послуг з’явилися зовсім недавно, але вже встигли завоювати лідируючі позиції. Вони міцні, ідеально приховують всі дефекти і надійно захищають зуби від зносу.

Завдяки застосуванню інноваційних технологій у нас з’явилися міцні та довговічні цільнокерамичні коронки, вони відрізняються високою твердістю. Через велике навантаження коронка може лопнути, тому її встановлюють тільки на передні зуби. Для жувальних зубів наші фахівці використовують конструкції з діоксиду цирконію.

Відновити зруйновану коронку можна за допомогою керамічних або цирконієвих вкладок. Вони не тільки високоміцні, але й прекрасно пропускають світло, а також мають природний відтінок зубів.

Як виготовляють керамічні коронки?

У стоматології WhiteClinic для виготовлення керамічних зубних конструкцій використовується технологія комп’ютерного моделювання. Всі процеси виробництва, починаючи від виміру розмірів коронки до її виготовлення, виробляються за допомогою комп’ютера і застосуванням верстатів з числовим програмним управлінням (ЧПУ). Даний метод включає в себе наступні етапи моделювання:

 1. З щелепи знімається зліпок
 2. На верстаті високої точності виготовляється каркас, який потім піддається випалу в спеціальній печі, для додавання матеріалу міцності
 3. На каркас вручну наноситься маса з порцеляни, після чого її знову обпалюють в печі
 4. Процес забарвлення відбувається перед останнім відпалом.

Такий спосіб виготовлення керамічної коронки не вимагає подальшого обточування або підгонки. Записуйтеся на безкоштовну консультацію до наших фахівців, ми підберемо оптимальний варіант лікування, щоб ви знову пишалися своєю посмішкою.