Відтворити відео
Про Послугу

Встановлення керамічних коронок в клініці White Clinic

Ще півстоліття тому власники золотих коронок вважалися успішними та респектабельними людьми. Сьогодні все радикально змінилося, і до зубних коронок поряд з їх функціональністю висуваються вимоги натуральності. В цьому випадку особливо популярні зубні коронки з кераміки. Встановити їх можна в нашій стоматології White Clinic. Вони за кольором схожі з природнім кольором зубної емалі, тому такі коронки складно відрізнити від «рідних» зубів.

Безметалова кераміка: властивості та переваги

 

Керамічні матеріали, які використовують в нашій клініці, мають наступні переваги:

 • завдяки біологічній інертності відмінно сприймаються організмом, не викликають алергії;
 • непориста структура не реагує на сторонні речовини;
 • матеріал не вступає в контакт з патогенною мікрофлорою, його колір не змінюється;
 • структура медичної кераміки імітує зубну емаль;
 • в керамічної коронки відсутній каркас, це робить її тонкою і досить легкою;
 • високоякісне виготовлення зубних конструкцій і правильна їх установка виключає ризик запалення ясен;
 • При дотриманні правильної гігієни порожнини рота і харчування, термін служби безметалових коронок необмежений.

Найчастіше ми встановлюємо керамічні зубні протези на фронтальні зуби, які потрапляють в діапазон посмішки. Керамічні коронки та зубні протези виготовляють з пресованої кераміки та діоксиду цирконію, тому їх ціна немаленька.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Металокерамічна коронка
  Металокерамічна коронка
  від 6000 грн.
 • Цирконієва коронка
  Цирконієва коронка
  від 7000 грн.
 • Керамічна естетична коронка E-max
  Керамічна естетична коронка E-max
  від 8000 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Основні види зубів з кераміки

У стоматології White Clinic ми пропонуємо кілька видів коронок. В основному це конструкції з оксиду або діоксиду цирконію, вони можуть бути виконані з порцеляни або бути Суцільнокерамічні, мати цирконієвий каркас, облицьований керамікою.

Цільноцирконієві керамічні зуби в переліку наших послуг з’явилися зовсім недавно, але вже встигли завоювати лідируючі позиції. Вони міцні, ідеально приховують всі дефекти і надійно захищають зуби від зносу.

Завдяки застосуванню інноваційних технологій у нас з’явилися міцні та довговічні цільнокерамичні коронки, вони відрізняються високою твердістю. Через велике навантаження коронка може лопнути, тому її встановлюють тільки на передні зуби. Для жувальних зубів наші фахівці використовують конструкції з діоксиду цирконію.

Відновити зруйновану коронку можна за допомогою керамічних або цирконієвих вкладок. Вони не тільки високоміцні, але й прекрасно пропускають світло, а також мають природний відтінок зубів.

Як виготовляють керамічні коронки?

У стоматології WhiteClinic для виготовлення керамічних зубних конструкцій використовується технологія комп’ютерного моделювання. Всі процеси виробництва, починаючи від виміру розмірів коронки до її виготовлення, виробляються за допомогою комп’ютера і застосуванням верстатів з числовим програмним управлінням (ЧПУ). Даний метод включає в себе наступні етапи моделювання:

 1. З щелепи знімається зліпок
 2. На верстаті високої точності виготовляється каркас, який потім піддається випалу в спеціальній печі, для додавання матеріалу міцності
 3. На каркас вручну наноситься маса з порцеляни, після чого її знову обпалюють в печі
 4. Процес забарвлення відбувається перед останнім відпалом.

Такий спосіб виготовлення керамічної коронки не вимагає подальшого обточування або підгонки. Записуйтеся на безкоштовну консультацію до наших фахівців, ми підберемо оптимальний варіант лікування, щоб ви знову пишалися своєю посмішкою.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top