Відтворити відео
Про Послугу

Зйомне зубне протезування у Whiteclinic

Стоматологія White Clinic може вирішити всі проблеми пацієнта, навіть якщо зуби вже відсутні.  Зйомні зубні протези заповнять будь-який дефект, це прекрасна альтернатива зубній імплантації. Ми впровадили нові технології з використанням сучасних матеріалів і обладнання, у нас працюють стоматологи з високою кваліфікацією, тому зйомне протезування вийшло на якісно новий рівень.

Ми за індивідуальними замовленнями виготовляємо зйомні ортопедичні конструкції. Вони відновлюють структуру зубного ряду при частковій або повній відсутності зубів. Стоматологи клініки роблять зйомні протези відповідно до натуральних зубів пацієнта, тому ваші зуби будуть виглядати натурально й природно.

Вибір зйомного протезу

Вибір конструкції зубних зйомних протезів залежить від кількості збережених зубів. Вони можуть бути повними і відновлювати всю щелепу, і частковими, що заміщають кілька зубів підряд.

Частково зйомний протез ми ставимо тоді, коли у пацієнта збереглися свої зуби, які можуть виконувати опорно-рухову функцію, забезпечувати хорошу фіксацію і розподіл жувального навантаження на ясна і опорні зуби.

Повне зйомне протезування має кілька нюансів, наприклад, при відсутності зубів жувальне навантаження передається на ясна, що призводить до швидкої її атрофії. Наші стоматологи рекомендують міняти зйомні конструкції кожні 3 роки, коли вони вже не відповідають розмірам ясна.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Ми пропонуємо своїм пацієнтам такі види зубних протезів:

 • пластинчасті – прості у виконанні і доступні за ціною конструкції;
 • нейлонові протези – новітня технологія зйомного протезування. Гнучкі і м’які конструкції поєднують в собі міцність і еластичність, вони не вимагають установки коронок на опорні зуби, не викликають алергії, пацієнти швидко звикають до них. Також варто відзначити їх високі естетичні переваги;
 • з акрилового пластику – популярні для протезування жувальних зубів;
 • бюгельні протези – кращий варіант для зйомного протезування, їх застосовують при частковій відсутності зубів;
 • зубні протези-метелики (імедіат-протези) – застосовуються для тимчасового встановлення в процесі підготовки до постійного протезування.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з відгуками про зйомні протези, а вибір допоможе зробити лікар, виходячи зі стану зубів і фінансових можливостей пацієнта.

Скільки коштують зйомні зубні протези в Whiteclinic

Ціни залежать від обраної конструкції та застосовуваного матеріалу. Чим міцніше протез, тим більше вартість. Наприклад, нейлонова вставна щелепа, ціна на яку в кілька разів вище, ніж на конструкцію з пластику, служить набагато довше.

Ціни на послугу розраховуються для кожного випадку індивідуально, приблизний прайс є на сайті. Записуйтеся на прийом до наших фахівців, і ви зможете повноцінно посміхатися, не соромлячись проблем із зубами.

Наші ціни:

 • Бюгельний протез
  Бюгельний протез
  від 9000 грн.
 • Нейлоновий протез
  Нейлоновий протез
  від 7500 грн.
 • Мікропротез-метелик
  Мікропротез-метелик
  від 2000 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top