Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Зйомні зубні протези

ГоловнаServiceЗйомні зубні протези
Відтворити відео
Про Послугу

Зйомне зубне протезування у Whiteclinic

Стоматологія White Clinic може вирішити всі проблеми пацієнта, навіть якщо зуби вже відсутні.  Зйомні зубні протези заповнять будь-який дефект, це прекрасна альтернатива зубній імплантації. Ми впровадили нові технології з використанням сучасних матеріалів і обладнання, у нас працюють стоматологи з високою кваліфікацією, тому зйомне протезування вийшло на якісно новий рівень.

Ми за індивідуальними замовленнями виготовляємо зйомні ортопедичні конструкції. Вони відновлюють структуру зубного ряду при частковій або повній відсутності зубів. Стоматологи клініки роблять зйомні протези відповідно до натуральних зубів пацієнта, тому ваші зуби будуть виглядати натурально й природно.

Акційні пропозиції

 • Професійне чищення всього 1499 грн.
  Термін дії Акції:
  до 31 травня 2024
  В яких клініках проводиться акція:
  ✔ Драгоманова, 2
  ✔ Григоренка, 16
  Професійне чищення зубів зі знижкою

  1499
  грн.
  1800 грн.

Вибір зйомного протезу

Вибір конструкції зубних зйомних протезів залежить від кількості збережених зубів. Вони можуть бути повними і відновлювати всю щелепу, і частковими, що заміщають кілька зубів підряд.

Частково зйомний протез ми ставимо тоді, коли у пацієнта збереглися свої зуби, які можуть виконувати опорно-рухову функцію, забезпечувати хорошу фіксацію і розподіл жувального навантаження на ясна і опорні зуби.

Повне зйомне протезування має кілька нюансів, наприклад, при відсутності зубів жувальне навантаження передається на ясна, що призводить до швидкої її атрофії. Наші стоматологи рекомендують міняти зйомні конструкції кожні 3 роки, коли вони вже не відповідають розмірам ясна.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Зателефонуйте нам!

Ми пропонуємо своїм пацієнтам такі види зубних протезів:

 • пластинчасті – прості у виконанні і доступні за ціною конструкції;
 • нейлонові протези – новітня технологія зйомного протезування. Гнучкі і м’які конструкції поєднують в собі міцність і еластичність, вони не вимагають установки коронок на опорні зуби, не викликають алергії, пацієнти швидко звикають до них. Також варто відзначити їх високі естетичні переваги;
 • з акрилового пластику – популярні для протезування жувальних зубів;
 • бюгельні протези – кращий варіант для зйомного протезування, їх застосовують при частковій відсутності зубів;
 • зубні протези-метелики (імедіат-протези) – застосовуються для тимчасового встановлення в процесі підготовки до постійного протезування.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з відгуками про зйомні протези, а вибір допоможе зробити лікар, виходячи зі стану зубів і фінансових можливостей пацієнта.

Скільки коштують зйомні зубні протези в Whiteclinic

Ціни залежать від обраної конструкції та застосовуваного матеріалу. Чим міцніше протез, тим більше вартість. Наприклад, нейлонова вставна щелепа, ціна на яку в кілька разів вище, ніж на конструкцію з пластику, служить набагато довше.

Ціни на послугу розраховуються для кожного випадку індивідуально, приблизний прайс є на сайті. Записуйтеся на прийом до наших фахівців, і ви зможете повноцінно посміхатися, не соромлячись проблем із зубами.

Наші ціни:

Бюгельний протез кламерний
Бюгельний протез замковий
Бюгельний протез ацеталовий (безметаловий)
Нейлоновий протез
Мікропротез-метелик (нейлоновий)
Піднебінний бюгель

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.
Наш персонал

Цю послугу виконують лікарі

ХІРУРГ – ІМПЛАНТОЛОГ
ЛІКАР – ОРТОПЕД

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Бєгун Андрій Михайлович — хірург імплантолог, проводить хірургічні операції будь-якої складності. Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

+38 (067) 268-35-64

Мазур Євген Вікторович

Лікар-ортодонт у клініці White Clinic. Займається встановленням брекет систем, встановленням дитячих пластинок та апаратів, лікуванням зубів елайнерами

+38 (067) 268-35-64

Новиченко Антон Євгенович

Лікар ендодонтист White Clinic. Виконує лікування кореневих каналів під мікроскопом, складне повторне ендодонтичне лікування, вилучення зламаних інструментів з кореневих каналів, займається відновленням зубів.

Гразіон Мар‘яна Василівна

Лікар-терапевт стоматологічної клініки White Clinic. Займається комплексними чистками та відбілюванням.

+38 (067) 268-35-64
Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16