• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
  • Стоматологія в Києві
logo

Съемный зубной протез Стоматологія White Clinic може вирішити всі проблеми пацієнта, навіть якщо зуби вже відсутні.  Зйомні зубні протези заповнять будь-який дефект, це прекрасна альтернатива зубній імплантації. Ми впровадили нові технології з використанням сучасних матеріалів і обладнання, у нас працюють стоматологи з високою кваліфікацією, тому зйомне протезування вийшло на якісно новий рівень.

Зйомне зубне протезування в Whiteclinic

Ми за індивідуальними замовленнями виготовляємо зйомні ортопедичні конструкції. Вони відновлюють структуру зубного ряду при частковій або повній відсутності зубів. Стоматологи клініки роблять зйомні протези відповідно до натуральних зубів пацієнта, тому оточуючі не помітять різниці.

Вибір зйомного протезу

Вибір конструкції зубних зйомних протезів залежить від кількості збережених зубів. Вони можуть бути повними і відновлювати всю щелепу, і частковими, що заміщають кілька зубів підряд.
Частково зйомний протез ми ставимо тоді, коли у пацієнта збереглися свої зуби, які можуть виконувати опорно-рухову функцію, забезпечувати хорошу фіксацію і розподіл жувального навантаження на ясна і опорні зуби.

Повне зйомне протезування має кілька нюансів, наприклад, при відсутності зубів жувальне навантаження передається на ясна, що призводить до швидкої її атрофії. Наші стоматологи рекомендують міняти зйомні конструкції кожні 3 роки, коли вони вже не відповідають розмірам ясна.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам такі види зубних протезів:

зубные протезы

  • пластинчасті – прості у виконанні і доступні за ціною конструкції;
  • нейлонові протези – новітня технологія зйомного протезування. Гнучкі і м’які конструкції поєднують в собі міцність і еластичність, вони не вимагають установки коронок на опорні зуби, не викликають алергії, пацієнти швидко звикають до них. Також варто відзначити їх високі естетичні переваги;
  • з акрилового пластику – популярні для протезування жувальних зубів;
  • бюгельні протези – кращий варіант для зйомного протезування, їх застосовують при частковій відсутності зубів;
  • зубні протези-метелики (імедіат-протези) – застосовуються для тимчасового встановлення в процесі підготовки до постійного протезування.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з відгуками про зйомні протези, а вибір допоможе зробити лікар, виходячи зі стану зубів і фінансових можливостей пацієнта.

Скільки коштують зйомні зубні протези в Whiteclinic

Ціни залежать від обраної конструкції і застосовуваного матеріалу. Чим міцніше протез, тим більше вартість. Наприклад, нейлонова вставна щелепа, ціна на яку в кілька разів вище, ніж на конструкцію з пластику, служить набагато довше.

Ціни на послугу розраховуються для кожного випадку індивідуально, приблизний прайс є на сайті. Записуйтеся на прийом до наших фахівців, і ви зможете повноцінно посміхатися, не соромлячись проблем із зубами.