Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Керамічні брекети – чому вони стають популярними

ГоловнаОртодонтіяКерамічні брекети – чому вони стають популярними
15Тра

Брекет-системи, безсумнівно, – справжній порятунок для людей, яким з різних причин дісталися нерівні зуби. Проте багатьом нашим пацієнтам не до вподоби традиційні металеві конструкції. Коли постає вибір: металеві чи керамічні брекети, більшість зупиняється на останньому варіанті. В чому переваги брекетів, виготовлених з кераміки, скільки часу їх носити та чи потрібно чистити, з’ясуємо у цій статті.

Які брекети обрати: металеві чи керамічні

На сьогодні керамічні брекетинайефективніший ортодонтичний апарат, здатний задовольнити як естетичні потреби пацієнта, так і технічні вимоги ортодонта. У професійних колах ці конструкції також називають привабливими. Завдяки своїй напівпрозорій структурі, вони майже непомітні в ротовій порожнині. Саме ця особливість є головною причиною того, що лікарі центру White Clinic, розташованого в Києві, рекомендують керамічні брекети.

У порівнянні з металевими ортодонтичними системами, керамічні брекет-системи значно досконаліші:

 • міцніші;
 • довговічніші;
 • стійкіші до зміни кольору;
 • еластичніші;
 • біосумісніші;
 • стійкіші до корозії;
 • естетичніші.

Кераміку для ортодонтичних брекетів виготовляють з алюмооксиду заліза та інших компонентів. Їх спочатку змішують, а потім нагрівають, доки отриманий матеріал не затвердне. Залежно від способу виготовлення, керамічні конструкції можуть бути полікристалічними або монокристалічними. За механізмом кріплення брекети поділяють на лігатурні та безлігатурні, або самолігуючі.

Керамічні брекети, встановлені у White Clinic

Скільки часу носити брекети

Багато наших пацієнтів цікавляться, скільки часу доведеться носити брекети, щоб зуби стали рівними й красивими. Однозначної відповіді на це поширене запитання не існує. Ортодонти центру White Clinic тривалість ортопедичного лікування визначають індивідуально. Висновки спеціаліста залежатимуть від віку, складності проблеми та обсягу необхідної корекції. В середньому, знадобиться 1,5-2 роки.

Коли призначати брекет-конструкцію та переходити на наступний етап носіння брекетів, теж вирішує лікар. Не існує жодних обмежень, до якого віку можна ставити брекети. Дорослі теж можуть позбутися недоліків зубного ряду. Єдине – зуби мають бути здоровими. Також потрібно бути готовими, що лікування триватиме довше, ніж у дітей та підлітків.

Як чистити керамічні брекети

Щоб продовжити життя керамічної конструкції, за нею потрібно правильно доглядати. У вас мають з’явитися нові предмети гігієни, якими потрібно користуватися щодня. Основний набір для чищення брекетів включає:

 • ортодонтичну щітку;
 • монопучкову щітку;
 • міцну зубну нитку;
 • зубний йоржик;
 • таблетку-індикатор для перевірки якості чищення зубів.

Ваш стоматолог неодмінно розповість, як чистити керамічні брекети, щоб вони не потребували заміни якомога довше.

Встановлення керамічних брекетів лікарем-ортодонтом - Мазур В.Є.

Якщо ви запланували встановлення брекетів в Києві, звертайтеся у White Clinic. Ортодонтія розвивається дуже швидко, а ми уважно відстежуємо всі інновації й впроваджуємо їх у нашу практику. Будьте впевнені: з нашою допомогою ваша мрія про бездоганну посмішку здійсниться!

doctor

Автор статті:

Інформаційний відділ стоматологічної клініки "White Clinic"

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16