Відтворити відео
Про Послугу

Терапевтичні послуги у White Сlinic

Терапевтична стоматологія – це комплекс послуг, спрямованих на діагностику та лікування зубів. Сюди також входить підготовка до більш складних видів лікування і профілактика проблем ротової порожнини. У стоматології White Clinic є все необхідне обладнання і, звичайно ж, висококваліфіковані лікарі, які допоможуть Вам вилікувати зуби в Києві.

Найчастіше пацієнти нашої клініки звертаються до нас з карієсом. Поставити пломбу на зуб – найбільш поширена послуга терапевтичної стоматології. Але є й інші захворювання порожнини рота, що діагностуються і лікуються на прийомі у стоматолога-терапевта.

Коли потрібні послуги терапевтичної стоматології?

З якими ж проблемами допоможе стоматолог терапевт:

 • Карієс – найпоширеніша проблема із зубами. Стоматолог терапевт в нашій клініці зможе Вам повернути цілісність та здоровий вигляд вашого рідного зуба.
 • Пульпіт. Це неприємне захворювання виникає, якщо у пацієнта запущений карієс, травми зубів, погано поставлені пломби. У стоматології White Clinic пульпіт лікується 2 основними способами – хірургічним та біологічним.
 • Періодонтит. Хвороба виникає, коли вчасно не виявлений пульпіт або карієс. Може початися розпад нерва, інфекція зв’язок, які тримають зуб. Захворювання може бути двох видів: інфекційний періодонтит та неінфекційний.

Крім цього, клініка займається лікуванням таких захворювань:

 • Лікування каналів зубів і захворювань слизової оболонки.
 • Патологічне зношування.
 • Відколи емалі, дрібні тріщини, інші ураження.
 • Пломбування зубів і клиновидні дефекти.
 • Фторування.
 • Ремонт зубів.
Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Консультація
  Консультація
  від 250 грн.
 • Часткова реставрація зуба
  Часткова реставрація зуба
  від 1500 грн.
 • Вінір фотополімерний
  Вінір фотополімерний
  від 2000 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Сучасна стоматологія також відновлює зубні тканини, які зруйновані з тих чи інших причин, тому крім лікування карієсу, встановлення зубних пломб, лікарі White Clinic займаються відбілюванням, реставрацією, лікуванням ясен. Перед лікувальним процесом терапевти проводять діагностику. І найефективнішим способом є рентген. Такий знімок дозволяє визначити розвиток інфекції, довжину кореня, запалення, осередки карієсу, гранульоми, переломи, патології.

Якщо це необхідно, терапевтичні методи відновлять зуби за допомогою світлових пломб і штифтів. Стоматолог-терапевт зможе виявити проблему, застосувати індивідуальний підхід і найсучасніші технології. Скільки коштує вилікувати зуб, запломбувати його можна подивитися у верхній частині сторінки або в розділі «Ціни».

Уважне обстеження і лікування зубів без болю – запорука здорової усмішки та розв’язання проблем в майбутньому. На сайті WhiteClinic ви можете побачити актуальні ціни на послуги, а також записатися на первинний огляд, щоб полікувати зуби. Якщо вчасно діагностувати захворювання, ви зможете зберегти свої зуби та повернути собі гарну посмішку. А наші лікарі допоможуть вам в цьому.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top