Про Нас

Ми працюємо для Вас

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. Ми зібрали тільки кваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи в стоматологічній сфері. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою!

WhiteClinic – сучасний стоматологічний центр, ми надаємо якісні послуги. Найкраще оснащення кабінетів, кваліфікований персонал, професійні лікарі чекають на Вас. Стоматологи з великим досвідом постійно навчаються, покращують свою кваліфікацію, беруть участь в конференціях і семінарах. Лікування зубів у White Clinic – це суцільне задоволення!

Переваги

Переваги нашої клініки

Професійні стоматологи

Ми зібрали тільки кваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи в стоматологічній сфері. Ми допоможемо вам з будь-якою проблемою. Консультуємо по телефону безкоштовно!

10 років.

Мінімальний досвід

92%

Рекомендують

Ефективна анестезія

Ми використовуємо тільки ефективні розчини для анестезії, попередньо перевіривши вашу алергенність до них. Не соромтеся звертатися до нас. Консультуємо безкоштовно!

Світові практики

Ми використовуємо в лікуванні самі передові та найкращі світові практики. Наші стоматологи регулярно відвідують закордонні конференції та семінари. Проходять регулярні підвищення кваліфікації. 

11,5 тис

Вилікуваних зубів

42

Типи послуг

Довговічні матеріали

Ми використовуємо тільки якісні матеріали для пломбування зубів, протезів, коронок, імплантів та вінірів. Ви можете бути впевнені в результаті! Консультуємо безкоштовно!

Високоякісні інструменти

Наші стоматологи використовують у своєму арсеналі професійні інструменти та обладнання, щоб працювати максимально ефективно та точно. Не соромтеся звертатися до нас!

10 років.

Мінімальний досвід стоматологів

92%

Рекомендуют нашу клініку

Наш Персонал

Наші стоматологи

Ми зібрали тільки кваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи в стоматологічній сфері. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою!

Партнери

Наші партнери

З нами співпрацюють багато виробників стоматологічного обладнання, імплантатів, коронок, керамічних вінірів та брекетів. Якщо ви виробник високоякісного обладнання чи засобів в стоматології, будь ласка, зв’яжіться з нами!

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top