Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 16 квітня клініка не працює.

Стоматологічний центр White Clinic

ГоловнаСтоматологічний центр White Clinic
Про Нас

Ми працюємо для Вас

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. Ми зібрали тільки кваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи в стоматологічній сфері. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою!

WhiteClinic – сучасний стоматологічний центр, ми надаємо якісні послуги. Найкраще оснащення кабінетів, кваліфікований персонал, професійні лікарі чекають на Вас. Стоматологи з великим досвідом постійно навчаються, покращують свою кваліфікацію, беруть участь в конференціях і семінарах. Лікування зубів у White Clinic – це суцільне задоволення!

Переваги

Переваги нашої клініки

Професійні стоматологи

Ми зібрали тільки кваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи в стоматологічній сфері. Ми допоможемо вам з будь-якою проблемою. Консультуємо по телефону безкоштовно!

10 років.

Мінімальний досвід

92%

Рекомендують

Ефективна анестезія

Ми використовуємо тільки ефективні розчини для анестезії, попередньо перевіривши вашу алергенність до них. Не соромтеся звертатися до нас. Консультуємо безкоштовно!

Світові практики

Ми використовуємо в лікуванні самі передові та найкращі світові практики. Наші стоматологи регулярно відвідують закордонні конференції та семінари. Проходять регулярні підвищення кваліфікації. 

11,5 тис

Вилікуваних зубів

42

Типи послуг

Довговічні матеріали

Ми використовуємо тільки якісні матеріали для пломбування зубів, протезів, коронок, імплантів та вінірів. Ви можете бути впевнені в результаті! Консультуємо безкоштовно!

Високоякісні інструменти

Наші стоматологи використовують у своєму арсеналі професійні інструменти та обладнання, щоб працювати максимально ефективно та точно. Не соромтеся звертатися до нас!

10 років.

Мінімальний досвід стоматологів

92%

Рекомендуют нашу клініку

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Бєгун Андрій Михайлович — хірург імплантолог, проводить хірургічні операції будь-якої складності. Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

+38 (067) 268-35-64

Мазур Євген Вікторович

Лікар-ортодонт у клініці White Clinic. Займається встановленням брекет систем, встановленням дитячих пластинок та апаратів, лікуванням зубів елайнерами

+38 (067) 268-35-64

Дудко Євген Миколайович

Лікар терапевт, виконує художні реставрації зубів, комплексні чистки та відбілювання.

+38 (067) 268-35-64

Гразіон Мар‘яна Василівна

Лікар-терапевт стоматологічної клініки White Clinic. Займається комплексними чистками та відбілюванням.

+38 (067) 268-35-64

Ірина Ротманова-Кобилянська

Дитячий лікар, займається реставраціями зубів, лікуванням карієсу та кореневих каналів у діточок, видаленням молочних зубів, встановленням дитячих коронок.

+38 (067) 268-35-64
Партнери

Наші партнери

З нами співпрацюють багато виробників стоматологічного обладнання, імплантатів, коронок, керамічних вінірів та брекетів. Якщо ви виробник високоякісного обладнання чи засобів в стоматології, будь ласка, зв’яжіться з нами!

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2022 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16