Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Стоматологічний центр White Clinic

ГоловнаСтоматологічний центр White Clinic
Про Нас

Ми працюємо для Вас

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. Ми зібрали тільки кваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи в стоматологічній сфері. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою!

WhiteClinic – сучасний стоматологічний центр, ми надаємо якісні послуги. Найкраще оснащення кабінетів, кваліфікований персонал, професійні лікарі чекають на Вас. Стоматологи з великим досвідом постійно навчаються, покращують свою кваліфікацію, беруть участь в конференціях і семінарах. Лікування зубів у White Clinic – це суцільне задоволення!

Переваги

Переваги нашої клініки

Професійні стоматологи

Ми зібрали тільки кваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи в стоматологічній сфері. Ми допоможемо вам з будь-якою проблемою. Консультуємо по телефону безкоштовно!

10 років.

Мінімальний досвід

92%

Рекомендують

Ефективна анестезія

Ми використовуємо тільки ефективні розчини для анестезії, попередньо перевіривши вашу алергенність до них. Не соромтеся звертатися до нас. Консультуємо безкоштовно!

Світові практики

Ми використовуємо в лікуванні самі передові та найкращі світові практики. Наші стоматологи регулярно відвідують закордонні конференції та семінари. Проходять регулярні підвищення кваліфікації. 

11,5 тис

Вилікуваних зубів

42

Типи послуг

Довговічні матеріали

Ми використовуємо тільки якісні матеріали для пломбування зубів, протезів, коронок, імплантів та вінірів. Ви можете бути впевнені в результаті! Консультуємо безкоштовно!

Високоякісні інструменти

Наші стоматологи використовують у своєму арсеналі професійні інструменти та обладнання, щоб працювати максимально ефективно та точно. Не соромтеся звертатися до нас!

10 років.

Мінімальний досвід стоматологів

92%

Рекомендуют нашу клініку

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

ХІРУРГ – ІМПЛАНТОЛОГ
ЛІКАР – ОРТОПЕД

ЛІКАР – ЕНДОДОНТИСТ

ЛІКАР ТЕРАПЕВТ

АДМІНІСТРАТОР

АДМІНІСТРАТОР

АСИСТЕНТ СТОМАТОЛОГА

АСИСТЕНТ СТОМАТОЛОГА

Бєгун Андрій Михайлович

Бєгун Андрій Михайлович — хірург імплантолог, проводить хірургічні операції будь-якої складності. Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

+38 (067) 268-35-64

Мазур Євген Вікторович

Лікар-ортодонт у клініці White Clinic. Займається встановленням брекет систем, встановленням дитячих пластинок та апаратів, лікуванням зубів елайнерами

+38 (067) 268-35-64

Дудко Євген Миколайович

Лікар терапевт, виконує художні реставрації зубів, комплексні чистки та відбілювання.

+38 (067) 268-35-64

Гразіон Мар‘яна Василівна

Лікар-терапевт стоматологічної клініки White Clinic. Займається комплексними чистками та відбілюванням.

+38 (067) 268-35-64

Ірина Ротманова-Кобилянська

Дитячий лікар, займається реставраціями зубів, лікуванням карієсу та кореневих каналів у діточок, видаленням молочних зубів, встановленням дитячих коронок.

+38 (067) 268-35-64

White Clinic: Ваша сімейна стоматологія – Відданість якості та турботі

У “White Clinic”, вашій зубній клініці в Києві, ми прагнемо до надання якісної стоматології, заснованої на любові, турботі та взаєморозумінні. Ми розглядаємо нашу роботу не як просто лікування зубів, а як місію, сповнену глибокої відданості та прагнення до досконалості.

Наша місія:

  • Розвиток Стоматології в Україні: Ми віддані ідеї підвищення стандартів стоматологічної допомоги в Україні. Це означає впровадження новітніх методів лікування та неперервне освітнє зростання нашої команди.
  • Індивідуальний Підхід до Кожного Пацієнта: Ми віримо, що ключ до успішного лікування – це персоналізований підхід. Кожен пацієнт у нас отримує увагу та догляд, який відповідає його унікальним потребам та очікуванням.
  • Любов та Турбота: У “White Clinic” ми створили атмосферу, де кожен відчуває себе як вдома. Наші пацієнти – це частина нашої сім’ї, і ми піклуємося про них із всією відданістю та увагою, яку вони заслуговують.
  • Найвища Якість Лікування: Ми забезпечуємо високоякісні стоматологічні послуги, використовуючи передові технології та матеріали. Наша команда неперервно прагне до покращення своїх навичок та знань, щоб гарантувати найкращий результат для кожного пацієнта.

Ми вдячні вам за довіру, яку ви нам надаєте, обираючи “White Clinic” для догляду за вашими зубами. Ваш вибір означає для нас багато, і ми високо цінуємо можливість бути частиною вашого шляху до красивої посмішки та здорових зубів. Дякуємо вам за те, що ви є частиною нашої великої справи – разом ми робимо стоматологію у Києві кращою!

Історія створення “White Clinic” – Від ідеї до лідера стоматологічної індустрії

З 2017 року “White Clinic” з гордістю доглядає за здоров’ям усмішок у Києві. Кожен день цієї приголомшливої подорожі наповнений унікальними моментами та значущими досягненнями. Згадуючи наші початки, коли ідея створити клініку була лише мрією, ми вражені тим, скільки змін ми пережили і скільки успіхів досягли. Наш шлях до статусу однієї з найкращих стоматологічних клінік у Києві був справжнім прикладом невпинного розвитку та навчання.

Задумуючись, змінили б ми щось, повернувшись на декілька років назад, ми усвідомлюємо, що кожен наш крок був значущим. Він визначав наш професійний розвиток і допомагав нам зрозуміти, що гармонія між душею бізнесу та професіоналізмом є ключовою. Вчитися на власних помилках, залучати кращих фахівців та постійно рухатися вперед дозволило “White Clinic” стати тим, ким ми є зараз.

“White Clinic” ніколи не була просто бізнесом – це місце, де кожен пацієнт та співробітник відчуває себе як вдома. Це особливе місце, де кожен вносить частку свого серця та душі, створюючи атмосферу тепла та турботи. Наші пацієнти відчувають це, залишаючи свої відгуки та ділячись враженнями, а наша команда поділяє ці цінності.

Ми висловлюємо глибоку вдячність кожному, хто став частиною великої родини “White Clinic”. Ваша довіра та підтримка є нашим натхненням і тим, що робить нашу клініку унікальною. Разом ми перетворили “White Clinic” не лише на стоматологічну клініку, а на місце, де кожен почувається цінним та у безпеці.

Ми з нетерпінням очікуємо продовження нашої подорожі, ділячись з вами радістю здорових усмішок та високоякісного догляду. У “White Clinic” ми не просто створюємо красиві посмішки, ми плекаємо історії – історії любові, турботи та взаємоповаги.

Інновації, професіоналізм, індивідуальний підхід клініки 

Ми щодня демонструємо свою відданість високому професіоналізму та іноваціям у стоматології. Наша клініка не просто місце лікування зубів, але й простір, де кожен пацієнт відчуває себе частиною великої та турботливої сім’ї.

  • Наші ортодонти не лише коригують прикуси, але й дарують людям впевненість у кожній усмішці. Вони використовують свій багатий досвід та найсучасніші методи, щоб кожен пацієнт міг пишатися своєю усмішкою. 
  • Терапевти-стоматологи пропонують комплексний підхід до лікування, покриваючи всі потреби від профілактики до реставрації зубів.
  • Зубні хірурги у “White Clinic” використовують найновітніші технології та техніки, щоб кожна хірургічна процедура була максимально безпечною і комфортною для пацієнта. 
  • Ендодонтисти, спеціалізуючись на лікуванні каналів зубів, використовують передові методи для забезпечення довготривалих результатів і здоров’я зубів.
  • Наші імплантологи пропонують інноваційні рішення для відновлення втрачених зубів, забезпечуючи не лише функціональність, але й естетику. Вони тісно співпрацюють з пацієнтами, щоб забезпечити індивідуальні рішення, які відповідають їхнім унікальним потребам та очікуванням.

Наша клініка пишається можливістю дарувати здорові усмішки та якісне стоматологічне лікування. Ми запрошуємо вас долучитися до нашої родини, щоб разом ми могли створювати історії успіху красивих посмішок!

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16