• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
  • Стоматологія в Києві
logo

Ласкаво Просимо до WhiteClinic

Стоматологічна клініка Вайт Клінік чекає на Вас

WhiteClinic сучасний стоматологічний центр, ми надаємо якісні послуги. Краще оснащення кабінетів, кваліфікований персонал, професійні лікарі чекають Вас. Стоматологи з великим досвідом постійно навчаються, покращують свою кваліфікацію, беруть участь в конференціях і семінарах. Лікування зубів у White Clinic це суцільне задоволення!

Багато людей не люблять відвідувати зубного лікаря, страхи від них сягають корінням в глибоке дитинство. Пацієнти відкладають візит до стоматолога до останнього дня і терплять зубний дискомфорт. І це призводить до того, що хворий зуб треба видаляти, так як лікувати вже занадто пізно. Ми виконуємо всі роботи по видаленню і протезування зубів та імплантації згідно найсучаснішим методикам у стоматологічній медицині. У нашій клініці застосовуються матеріали високої якості, і це дозволяє досягати найкращих результатів. Ви будете дарувати білосніжну усмішку всім оточуючим.

Клініка проводить комплексую діагностику Ваших зубів, що дозволяє розробляти індивідуальну схему лікування. Сучасна стоматологія – це не страшно, а приємно! Ми хочемо, щоб у пацієнта були тільки позитивні емоції. Ніяких страшних звуків, ніякого болю і дискомфорту. Для малюків ми розробили програму дитячої школи гігієни, де в захоплюючій формі вчимо правильному догляду за зубами! Персонал White Clinic приймають по запису, тому Ви зможете підібрати найзручніший час для відвідування.

Сімейна стоматологія. Чому клієнти нам довіряють?

Ми гарантуємо медичну безпеку та всі наші процедури безболісні, у нас новітні стоматологічні технології. «White Clinic» – клініка європейського якості та традицій. Наші кабінети обладнані згідно всіх сучасних вимог лікування зубів, ясен, ортодонтії та протезування, а фахівці використовують найновішу стоматологічну техніку. Ми застосовуємо найбільш щадні і безболісні технології лікування, лікарі та медсестри піклуються про Вас і про Ваш комфорт та безпеку.

Навіть діти не бояться лікувати зуби в нас і знають, що відвідування зубного лікаря це цікаво та весело. Ми знаходимося в самому центрі житлових масивів Позняки, Осокорки, а пацієнти приїжджають до нас з усього Києва та області.
Постійна 5-ти відсоткова знижка на послуги клініки для всієї родини дає нам право називатися сімейною стоматологією.