Відтворити відео
Про Послугу

Діагностика захворювань зубів у White Сlinic

Перед лікуванням зубів в стоматології White Сlinic ми робимо пацієнтам діагностику ротової порожнини. Висока якість послуг – ключовий момент в роботі нашої клініки, тому обстеженню приділяється багато уваги. Найефективніший метод – це рентген. Знімок зубів дає можливість нашим дантистам визначити ті проблеми, яких не видно неозброєним оком:

 • інфекції в зубних каналах;
 • довжину кореня;
 • абсцеси та запалення;
 • осередки карієсу, які поки непомітні;
 • глибину запущеного карієсу;
 • кісти та гранульоми;
 • патології при зростанні зуба мудрості;
 • переломи щелепи або кореня.

Whiteclinic: рентген без шкоди здоров’ю

Наші пацієнти часто запитують, чи не шкідливий рентген зубів. Поспішаємо розвіяти ваші хвилювання. Допустима доза радіації для людини – 1000 мкЗв на рік, що дорівнює 100 знімків. А для лікування потрібно максимум два знімка.

У своїй роботі ми використовується сучасні візіографи. Вони зводять шкідливість до мінімуму і роблять рентгенівський знімок дуже швидко. Устаткування настільки безпечне, що на ньому можуть обстежуватися годуючі мами.

Які види рентгену ми пропонуємо

У Whiteclinic ми робимо кілька видів рентгену. Залежно від характеру проблем наші фахівці призначають той чи інший вид.

Рентген щелепи показує навіть стан гайморових пазух і нервових закінчень. Його лікарі клініки призначають перед ортодонтической корекцією, імплантацією і протезуванням, для контролю росту постійних зубів у дітей, для перевірки стану зубів після хірургічних маніпуляцій. Зробити панорамний знімок зубів в Києві (Позняки) можна, записавшись за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Дентальний знімок. Його ми рекомендуємо випадку, якщо потрібно детально розглянути невелику ділянку ротової порожнини, наприклад, один або два зуба. На такому знімку стоматолог побачить стан кореневих каналів, рівень їх прохідності, і визначить лікування. Такий рентген зуба дає повну картину карієсу: який його розмір і наскільки глибоко він пошкодив зубну тканину.

Ретельне обстеження – запорука того, що з наших дверей ви вийдете зі здоровою посмішкою і забудете про проблеми з зубами в подальшому. На сайті ви можете дізнатися актуальні ціни на послуги клініки, а якщо у вас залишилися питання, телефонуйте нам або пишіть.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Консультація
  Консультація

  діагностика та призначення лікування

  від 200 грн.
 • Рентген
  Рентген

  знімки зубів

  від 200 грн.
 • Часткова реставрація зуба
  Часткова реставрація зуба

  1 ст.

  від 1000 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top