Відтворити відео
Про Послугу

Встановлення металокерамічних коронок у White Clinic

Металокерамічна коронка – це незйомний протез, який має вигляд «ковпачка». Його надягають на обточену частину зуба. Подібні ортопедичні конструкції застосовують в нашій стоматології для відновлення втрачених і зруйнованих зубів.

Поставити коронку з металокераміки якісно і недорого – основне завдання дантистів White Clinic. Дана проблема вирішується за допомогою застосування нових технологій, матеріалів нового покоління та сучасного, високоточного обладнання.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам такі види коронок з металокераміки:

 • з кобальтохромового сплаву;
 • на основі золота.

Найбільш популярними вважаються золоті коронки, на них легше «лягає» емаль, завдяки чому можна вдало підібрати колір зубного протеза під весь зубний ряд. Міцний, зносостійкий та довговічний композитний матеріал робить металокерамічну коронку стійкою до будь-яких зовнішніх пошкоджень, тому наші стоматологи рекомендують їх встановлювати на жувальні зуби.

Застосування кобальтохромового сплаву не погіршить якість, дещо зменшиться термін експлуатації, а в іншому наших пацієнтів будуть супроводжувати тільки позитивні емоції, тому багато хто хоче металокерамічні протези саме з цього сплаву.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Консультація ортопеда
  Консультація ортопеда
  від 300 грн.
 • Коронка металокерамічна
  Коронка металокерамічна
  від 5000 грн.
 • Керамічна коронка E-max
  Керамічна коронка E-max
  від 7000 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Основні переваги металокерамічних коронок

Протезування зубів металокерамікою має ряд переваг:

 • привабливий зовнішній вигляд, наближений до природної натуральності. Великий вибір керамічного покриття дозволяє стоматологам підібрати відтінок, максимально подібний до кольору основного зубного ряду;
 • комфорт і зручність з високою функціональністю, після установки не виникає відчуття присутності стороннього тіла;
 • надійність, стійкість і довговічність;
 • ефективно захищає поверхню «рідного» зуба під коронкою;
 • не вступає в контакт з негативною мікрофлорою і мікроорганізмами.

Підбираючи вид протезування, наші дантисти часто радять металокераміку, ціна якої в кілька разів нижче керамічних зубів. Це відмінна нагода отримати хорошу якість за доступними розцінками.

Недоліки коронок з металокераміки

Попри всі позитивні сторони, слід зазначити, що коронки з металокераміки не зовсім ідеальні, і перш ніж почати протезування, наш стоматолог обов’язково ознайомить пацієнта з можливими недоліками.

В процесі протезування обов’язково проводиться депульпація. Дана процедура небажана для установки будь-яких протезів, але вона неминуча. Сильно страждає корінь зуба, він перестає живитися і поступово вмирає, в результаті чого сам зуб стає ненадійним. Це знижує термін експлуатації протеза.

Щоб підігнати коронку, необхідно сточити зуб, зменшивши його з усіх боків. Від цієї процедури можуть зіпсуватися сусідні зуби. Також бувають випадки, коли металокерамічні коронки не підходять людям, які мають алергію на метал, в такому випадку стоматолог пропонує альтернативну заміну керамікою.

Записуйтесь на прийом, ми готові виправити навіть найскладнішу ситуацію. Досвідчені фахівці стоматології White Clinic грамотно встановлять металокерамічні коронки, які при належному догляді прослужать вам довго, і навіть через багато років їх зовнішній вигляд залишиться колишнім.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top