Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Стоматологічна клініка “White Clinic” на Григоренка, 16

ГоловнаСтоматологічна клініка “White Clinic” на Григоренка, 16

 

Стоматологія White Clinic на Григоренка 16 у Києві – це місце, де ваша посмішка перетворюється на справжній шедевр. Розташована у серці району Позняки, наша стоматологічна клініка у Києві пропонує широкий спектр послуг для дорослих та дітей. 

Ми піклуємося про здоров’я вашої порожнини рота. Наша команда досвідчених стоматологів використовує найсучасніше обладнання та матеріали, щоб забезпечити найвищий рівень лікування. 

 

Якість та турбота для Вас

 

В White Clinic ми віддані наданню послуг найвищої якості з індивідуальним підходом до кожного пацієнта, забезпечуючи відмінні результати та задоволення від наших послуг.

Ми пишаємося нашим висококваліфікованим та досвідченим персоналом. Наша команда складається зі стоматологів, ортодонтів, хірургів, ортопедів, ендодонтистів та інших спеціалістів, кожен з яких є експертом у своїй галузі.

Лікарі клініки White Clinic регулярно проходять спеціалізоване навчання та сертифікацію, щоб бути в курсі останніх досягнень у стоматології та використовувати найновіші методи лікування. Це дозволяє нам забезпечувати нашим пацієнтам найвищий рівень медичного обслуговування.

 

Наші стоматологічні послуги 

Терапевтичне, ендодонтичне лікування
Read More
Пропонуємо повний спектр стоматологічних послуг, використовуючи передові технології та методики лікування. Наші клієнти можуть очікувати на високоякісне обслуговування у всіх аспектах сучасної стоматології. Ми надаємо терапевтичні послуги, такі як лікування карієсу, пульпіту та інших стоматологічних захворювань, щоб забезпечити здоров'я і правильну функціональність вашого зубного ряду. Також наші спеціалісти працюють з різними випадками ендодонтичного лікування (лікування зубів під мікроскопом)
Ортодонтичне лікування
Read More
У сфері ортодонтії наші фахівці пропонують корекцію зубів і прикусу, використовуючи найновіші брекет-системи та індивідуально адаптовані апарати (пластинки для зубів, зубні капи або елайнери, капи Інвізілайн, трейнери, 33D-smile), що дарують ідеальну посмішку як дорослим, так і дітям
Комп'ютерна томографія (КТ)
Read More
Клініка обладнана передовим комп'ютерним томографом (КТ), який дозволяє виконувати точну діагностику та планування лікування, критично важливе для успішного проведення хірургічних втручань та імплантації.
Ортопедія (стоматологія)
Read More
В області ортопедії ми спеціалізуємося на виготовленні коронок, мостів та протезів, які допомагають відновити естетику та функціональність зубів. Також ми пропонуємо встановлення вінірів для створення бездоганної посмішки.
Седація
Read More
Для клієнтів, що відчувають страх перед лікуванням, ми пропонуємо седацію, щоб забезпечити безболісне та безстресове проведення процедур. Ми прагнемо зробити кожен візит до нашої клініки максимально комфортним і безпечним.
Previous
Next

Наші стоматологи володіють глибокими знаннями в області діагностики та лікування різних стоматологічних захворювань. Вони прагнуть до індивідуального підходу, ретельно вивчаючи кожен випадок, щоб вибрати оптимальний план лікування для кожного пацієнта.

З уважністю та турботою ставимось до Ваших потреб. Ми розуміємо, що відвідування стоматолога може бути стресовим досвідом, тому ми прагнемо створити атмосферу довіри та комфорту, щоб кожен візит до нашої клініки був максимально приємним та безболісним.

У White Clinic ми вважаємо, що ключем до успіху є команда професіоналів, яка піклується про здоров’я та Ваше благополуччя. Ми прагнемо забезпечити високий рівень обслуговування та задоволення пацієнтів завдяки нашій відданості, знанням та досвіду.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16