Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 31.12-02.01 вихідні.

Бюгельні протези

ГоловнаServiceБюгельні протези
Відтворити відео
Про Послугу

Встановлення бюгельних протезів

Бюгельний протез – це один з видів зйомних ортопедичних протезів. Ми рекомендуємо його своїм пацієнтам, якщо їм потрібно виправити дефект зубного ряду, а також при лікуванні пародонтиту, оскільки рухливі зуби надійно фіксуються конструкцією. У нашій клініці можливо встановити два типи бюгельних протезів: з кламмерной опорою і з мікрозамкових фіксацією.

У першому випадку в протезі використовуються металеві гачки, тому немає необхідності обточувати опорні зуби. Такий вид характеризується тривалим терміном служби і надійністю. Бюгельний протез на кламмерах має тільки один недолік: на зубах помітні металеві гачки.

Протези з мікрозамковим кріпленням непомітні для оточуючих. У цьому ви можете переконатися, якщо подивитеся фото наших пацієнтів з встановленими протезами даного виду. Якщо правильно доглядати за конструкцією, її можна використовувати більш десяти років.

Акційні пропозиції

 • Професійне чищення всього 1499 грн.
  Термін дії Акції:
  до 30 квітня 2024
  В яких клініках проводиться акція:
  ✔ Драгоманова, 2
  ✔ Григоренка, 16
  Професійне чищення зубів зі знижкою

  1499
  грн.
  1800 грн.

Бюгельні протези: переваги та їх недоліки

В основі бюгельного протеза є металевий дугоподібний каркас, на який встановлюють пластмасовий базис і штучні зуби. Завдяки міцній металевій основі навантаження на щелепу розподіляється рівномірно. Ще один плюс: розмір протеза невеликий, що робить його зручним у використанні.

Якщо порівнювати з іншими видами протезів, бюгельні служать набагато довше. Їх набагато простіше експлуатувати і вони займають мало місця. Оскільки протези зйомні, догляд за ними не складе труднощів. Наші стоматологи рекомендують сам протез очищати водою, а для штучних зубів досить звичайної зубної щітки і пасти.

Також перевага в тому, що є великий вибір штучних зубів для бюгельних протезів. У стоматології White Clinic ви можете вибрати бажану форму і колір, щоб ваша посмішка виглядала максимально природно. До таких протезів ви швидко звикнете, і не будете відчувати дискомфорту при носінні.

Бюгельне протезування має і свої недоліки, про які ми заздалегідь попереджаємо пацієнтів. По-перше, протези з кламерами надають додатковий тиск на опорні зуби. Але в конструкціях з мікрозамках цей недолік усунуто. По-друге, для пацієнтів недоліком є ​​ціна. Вона порівняно висока, але цілком виправдана бездоганною якістю конструкцій і тривалим терміном експлуатації. Актуальну вартість ви можете дізнатися на нашому сайті. Якщо залишилися питання, пишіть, телефонуйте, а краще – приходьте особисто на безкоштовну консультацію до наших стоматологам.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Зателефонуйте нам!

Наші ціни:

 • Консультація ортопеда
  Консультація ортопеда
  300 грн.
 • Бюгельний протез
  Бюгельний протез

  Замковий

  15000 грн.
 • Бюгельний ацеталовий
  Бюгельний ацеталовий

  (безметаловий)

  9400 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.
Наш персонал

Цю послугу виконують лікарі

ХІРУРГ – ІМПЛАНТОЛОГ
ЛІКАР – ОРТОПЕД

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Бєгун Андрій Михайлович — хірург імплантолог, проводить хірургічні операції будь-якої складності. Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

+38 (067) 268-35-64

Мазур Євген Вікторович

Лікар-ортодонт у клініці White Clinic. Займається встановленням брекет систем, встановленням дитячих пластинок та апаратів, лікуванням зубів елайнерами

+38 (067) 268-35-64

Новиченко Антон Євгенович

Лікар ендодонтист White Clinic. Виконує лікування кореневих каналів під мікроскопом, складне повторне ендодонтичне лікування, вилучення зламаних інструментів з кореневих каналів, займається відновленням зубів.

Гразіон Мар‘яна Василівна

Лікар-терапевт стоматологічної клініки White Clinic. Займається комплексними чистками та відбілюванням.

+38 (067) 268-35-64
Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16