Відтворити відео
Про Послугу

Встановлення бюгельних протезів

Бюгельний протез – це один з видів зйомних ортопедичних протезів. Ми рекомендуємо його своїм пацієнтам, якщо їм потрібно виправити дефект зубного ряду, а також при лікуванні пародонтиту, оскільки рухливі зуби надійно фіксуються конструкцією. У нашій клініці можливо встановити два типи бюгельних протезів: з кламмерной опорою і з мікрозамкових фіксацією.

У першому випадку в протезі використовуються металеві гачки, тому немає необхідності обточувати опорні зуби. Такий вид характеризується тривалим терміном служби і надійністю. Бюгельний протез на кламмерах має тільки один недолік: на зубах помітні металеві гачки.

Протези з мікрозамковим кріпленням непомітні для оточуючих. У цьому ви можете переконатися, якщо подивитеся фото наших пацієнтів з встановленими протезами даного виду. Якщо правильно доглядати за конструкцією, її можна використовувати більш десяти років.

Бюгельні протези: переваги та їх недоліки

В основі бюгельного протеза є металевий дугоподібний каркас, на який встановлюють пластмасовий базис і штучні зуби. Завдяки міцній металевій основі навантаження на щелепу розподіляється рівномірно. Ще один плюс: розмір протеза невеликий, що робить його зручним у використанні.

Якщо порівнювати з іншими видами протезів, бюгельні служать набагато довше. Їх набагато простіше експлуатувати і вони займають мало місця. Оскільки протези зйомні, догляд за ними не складе труднощів. Наші стоматологи рекомендують сам протез очищати водою, а для штучних зубів досить звичайної зубної щітки і пасти.

Також перевага в тому, що є великий вибір штучних зубів для бюгельних протезів. У стоматології White Clinic ви можете вибрати бажану форму і колір, щоб ваша посмішка виглядала максимально природно. До таких протезів ви швидко звикнете, і не будете відчувати дискомфорту при носінні.

Бюгельне протезування має і свої недоліки, про які ми заздалегідь попереджаємо пацієнтів. По-перше, протези з кламерами надають додатковий тиск на опорні зуби. Але в конструкціях з мікрозамках цей недолік усунуто. По-друге, для пацієнтів недоліком є ​​ціна. Вона порівняно висока, але цілком виправдана бездоганною якістю конструкцій і тривалим терміном експлуатації. Актуальну вартість ви можете дізнатися на нашому сайті. Якщо залишилися питання, пишіть, телефонуйте, а краще – приходьте особисто на безкоштовну консультацію до наших стоматологам.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Консультація ортопеда
  Консультація ортопеда
  від 300 грн.
 • Бюгельний протез
  Бюгельний протез
  від 9000 грн.
 • Бюгельний ацеталовий
  Бюгельний ацеталовий

  (безметаловий)

  від 9400 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top