• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
 • Стоматологія в Києві
logo

Пластинки детские WhiteClinicСтоматологія White Clinic піклується про формування красивих, здорових і міцних зубів у дітей. Ми виготовляємо спеціальні ортодонтичні пластинки, які дозволяють:

 • сформувати правильний прикус;
 • утримувати зуби в правильному положенні;
 • за необхідності змінити форму кісток щелепи;
 • коригувати ширину неба;
 • стимулювати або пригальмувати зростання щелепи;
 • обмежити зміщення зубного ряду.

Виправлення прикусу у дітей і інших дефектів за допомогою дитячої пластини завжди дає позитивний результат. Відгуки пацієнтів White Clinic підтверджують це.

Ціни на пластини для зубів

 • Ортодонтичний зйомний апарат однощелепний (простий)
  5000 грн
 • Ортодонтичний зйомний апарат однощелепний (складний)
  6000 грн
 • Ортодонтичний зйомний апарат двощелепний
  7000 грн

Ортодонтичні пластинки для дітей: що це?

Нерівні зуби або неправильний прикус – це часті проблеми у наших маленьких пацієнтів. І стоматологи White Clinic знають, як усунути їх з максимальним комфортом для дитини. Ортодонтичні пластинки для дітей – це ефективний і безпечний метод. Чим раніше батьки звернуться за допомогою до лікаря-ортодонта, тим швидше буде вирішена проблема.
Ортодонтична дитяча пластина має помірно тверду й міцну основу з пластику. На неї закріплюється пружна дріт, оснащена спеціальними гачками або дугами. Завдяки силового впливу відбувається корекція аномальних процесів.

Види дитячих пластин в стоматології White Clinic

Наша клініка пропонує своїм маленьким пацієнтам зйомні і незйомні конструкції дитячих пластин. Незйомні пластинки – це пристрій з замком, який кріпиться до зовнішньої сторони зубного ряду. Металева дуга коригується лікарем, сприяючи правильному розташуванню зубного ряду.

Зйомні пластини зручні і легкі в застосуванні, їх можна знімати під час чищення зубів або перед сном, але мінусом є те, що дитина іноді забуває їх надягати, і це впливає на ефективність лікування.

Тривалість лікування

Пластинка на зубы WhiteClinicТермін лікування залежить від складності дефекту та віку пацієнта. В середньому, пластину можна носити від одного до двох років. Лікар-ортодонт нашої клініки допоможе підібрати найкращий варіант пластини, причому дитина сам може вибрати потрібний йому колір.

Пластини на зуби дітям, ціни яких залежать від комплектації, виготовляються нашими фахівцями індивідуально, з урахуванням певного дефекту і розмірів ротової порожнини. Дана конструкція безпечна для здоров’я дитини, вона не може травмувати порожнину рота або викликати алергію.

Установка пластини відбувається безболісно, ​​єдине, перший час дитина повинна звикнути до неї, він може зазнавати труднощів при розмові та прийомі їжі, але незабаром це минеться.

При тривалому лікуванні може знадобитися заміна пластини, так як з віком у дитини змінюється будова неба і щелепи. Після дванадцяти років відбувається остаточне формування щелепної системи, тому при досягненні цього віку домогтися рівних зубів буде набагато складніше.

Не втрачайте час, подаруйте своїй дитині красиву, здорову посмішку, і в цьому вам допоможе стоматологія WhiteClinic