Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Пластинки на зуби

ГоловнаServiceПластинки на зуби
Відтворити відео
Про Послугу

Ортодонтичні пластинки на зуби у White Clinic

Стоматологія White Clinic піклується про формування красивих, здорових та міцних зубів у дітей. Ми виготовляємо спеціальні ортодонтичні пластинки, які дозволяють:

  • сформувати правильний прикус;
  • утримувати зуби в правильному положенні;
  • за необхідності змінити форму кісток щелепи;
  • коригувати ширину неба;
  • стимулювати або пригальмувати зростання щелепи;
  • обмежити зміщення зубного ряду.

Виправлення прикусу у дітей та інших дефектів за допомогою дитячої пластини завжди дає позитивний результат. Відгуки пацієнтів White Clinic підтверджують це.

Акційні пропозиції

Ортодонтичні пластинки для дітей: що це?

Нерівні зуби або неправильний прикус – це часті проблеми у наших маленьких пацієнтів. І стоматологи White Clinic знають, як усунути їх з максимальним комфортом для дитини. Ортодонтичні пластинки для дітей – це ефективний та безпечний метод. Чим раніше батьки звернуться за допомогою до лікаря-ортодонта, тим швидше буде вирішена проблема.

Ортодонтична дитяча пластина має помірно тверду й міцну основу з пластику. На неї закріплюється пружний дріт, оснащений спеціальними гачками або дугами. Завдяки силовому впливу відбувається корекція аномальних процесів.

Види дитячих пластин в стоматології White Clinic

Наша клініка пропонує своїм маленьким пацієнтам зйомні та незйомні конструкції дитячих пластин. Незйомні пластинки – це пристрій з замком, який кріпиться до зовнішньої сторони зубного ряду. Металева дуга коригується лікарем, сприяючи правильному розташуванню зубного ряду.

Зйомні пластини зручні та легкі в застосуванні, їх можна знімати під час чищення зубів або перед сном, але мінусом є те, що дитина іноді забуває їх надягати, і це впливає на ефективність лікування.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Зателефонуйте нам!

Наші ціни:

Консультація ортодонта
Ортодонтичний знімний апарат однощелепний (простий)
Ортодонтичний знімний апарат однощелепний (складний)
Ортодонтичний знімний апарат двощелепний
Ортодонтичний знімний апарат однощелепний (простий)
Ортодонтичний знімний апарат однощелепний (складний)
Ортодонтичний знімний апарат двощелепний

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Тривалість лікування

Термін лікування залежить від складності дефекту та віку пацієнта. В середньому, пластину можна носити від одного до двох років. Лікар-ортодонт нашої клініки допоможе підібрати найкращий варіант пластини, причому дитина сам може вибрати потрібний йому колір.

Пластини на зуби дітям, ціни яких залежать від комплектації, виготовляються нашими фахівцями індивідуально, з урахуванням певного дефекту і розмірів ротової порожнини. Дана конструкція безпечна для здоров’я дитини, вона не може травмувати порожнину рота або викликати алергію.

Установка пластини відбувається безболісно, ​​єдине, перший час дитина повинна звикнути до неї, він може зазнавати труднощів при розмові та прийомі їжі, але незабаром це минеться.

При тривалому лікуванні може знадобитися заміна пластини, так як з віком у дитини змінюється будова неба і щелепи. Після дванадцяти років відбувається остаточне формування щелепної системи, тому при досягненні цього віку домогтися рівних зубів буде набагато складніше.

Не втрачайте час, подаруйте своїй дитині красиву, здорову посмішку, і в цьому вам допоможе стоматологія WhiteClinic

Наш персонал

Цю послугу виконують лікарі

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Бєгун Андрій Михайлович — хірург імплантолог, проводить хірургічні операції будь-якої складності. Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

+38 (067) 268-35-64

Мазур Євген Вікторович

Лікар-ортодонт у клініці White Clinic. Займається встановленням брекет систем, встановленням дитячих пластинок та апаратів, лікуванням зубів елайнерами

+38 (067) 268-35-64

Новиченко Антон Євгенович

Лікар ендодонтист White Clinic. Виконує лікування кореневих каналів під мікроскопом, складне повторне ендодонтичне лікування, вилучення зламаних інструментів з кореневих каналів, займається відновленням зубів.

Гразіон Мар‘яна Василівна

Лікар-терапевт стоматологічної клініки White Clinic. Займається комплексними чистками та відбілюванням.

+38 (067) 268-35-64
Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16