Відтворити відео
Про Послугу

Ортодонтичні пластинки на зуби у White Clinic

Стоматологія White Clinic піклується про формування красивих, здорових та міцних зубів у дітей. Ми виготовляємо спеціальні ортодонтичні пластинки, які дозволяють:

 • сформувати правильний прикус;
 • утримувати зуби в правильному положенні;
 • за необхідності змінити форму кісток щелепи;
 • коригувати ширину неба;
 • стимулювати або пригальмувати зростання щелепи;
 • обмежити зміщення зубного ряду.

Виправлення прикусу у дітей та інших дефектів за допомогою дитячої пластини завжди дає позитивний результат. Відгуки пацієнтів White Clinic підтверджують це.

Ортодонтичні пластинки для дітей: що це?

Нерівні зуби або неправильний прикус – це часті проблеми у наших маленьких пацієнтів. І стоматологи White Clinic знають, як усунути їх з максимальним комфортом для дитини. Ортодонтичні пластинки для дітей – це ефективний та безпечний метод. Чим раніше батьки звернуться за допомогою до лікаря-ортодонта, тим швидше буде вирішена проблема.

Ортодонтична дитяча пластина має помірно тверду й міцну основу з пластику. На неї закріплюється пружний дріт, оснащений спеціальними гачками або дугами. Завдяки силовому впливу відбувається корекція аномальних процесів.

Види дитячих пластин в стоматології White Clinic

Наша клініка пропонує своїм маленьким пацієнтам зйомні та незйомні конструкції дитячих пластин. Незйомні пластинки – це пристрій з замком, який кріпиться до зовнішньої сторони зубного ряду. Металева дуга коригується лікарем, сприяючи правильному розташуванню зубного ряду.

Зйомні пластини зручні та легкі в застосуванні, їх можна знімати під час чищення зубів або перед сном, але мінусом є те, що дитина іноді забуває їх надягати, і це впливає на ефективність лікування.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Консультація
  Консультація
  від 250 грн.
 • Ортодонтичний зйомний апарат однощелепний
  Ортодонтичний зйомний апарат однощелепний
  від 5000 грн.
 • Ортодонтичний зйомний апарат двощелепний
  Ортодонтичний зйомний апарат двощелепний
  від 7000 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Тривалість лікування

Термін лікування залежить від складності дефекту та віку пацієнта. В середньому, пластину можна носити від одного до двох років. Лікар-ортодонт нашої клініки допоможе підібрати найкращий варіант пластини, причому дитина сам може вибрати потрібний йому колір.

Пластини на зуби дітям, ціни яких залежать від комплектації, виготовляються нашими фахівцями індивідуально, з урахуванням певного дефекту і розмірів ротової порожнини. Дана конструкція безпечна для здоров’я дитини, вона не може травмувати порожнину рота або викликати алергію.

Установка пластини відбувається безболісно, ​​єдине, перший час дитина повинна звикнути до неї, він може зазнавати труднощів при розмові та прийомі їжі, але незабаром це минеться.

При тривалому лікуванні може знадобитися заміна пластини, так як з віком у дитини змінюється будова неба і щелепи. Після дванадцяти років відбувається остаточне формування щелепної системи, тому при досягненні цього віку домогтися рівних зубів буде набагато складніше.

Не втрачайте час, подаруйте своїй дитині красиву, здорову посмішку, і в цьому вам допоможе стоматологія WhiteClinic

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top