Відтворити відео
Про Послугу

Лікування зубів з допомогою стоматологічного мікроскопу

Стоматологічний мікроскоп – це новий рівень якості в лікуванні зубів. Ретельне обстеження, точна постановка діагнозу, максимально щадне до тканин зубів лікування і високоточне їх відновлення – все це забезпечує використання мікроскопа в стоматології.

Максимальне збільшення просто необхідно при лікуванні кореневих каналів. Тільки за допомогою мікроскопа лікар стоматолог може об’єктивно оцінити і якісно обробити зуб під час видалення нерва. Діаметр кореневого каналу зазвичай не перевищує міліметра, при цьому необхідно максимально ретельно вичистити з нього залишки нерва або старого пломбувального матеріалу. Також після невдалого попереднього лікування в зубі часто залишаються уламки інструментів, витягти які з зуба без допомоги мікроскопа практично неможливо.

Додаткові властивості мікроскопа

При проведенні повторного ендодонтичного лікування мікроскоп допомагає оцінити стан пломбувального матеріалу, виявити приховані тріщини, закрити перфорацію в кореневих каналах, дбайливо видалити неактивний пломбувальний матеріал при розпломбуванні кореневих каналів, максимально зберігши здорові тканини кореня зуба. Під час пломбування кореневих каналів точно і надійно запечатати їх для запобігання попадання інфекції в майбутньому.

Відновлення зуба при значних дефектах твердих тканин повинно супроводжуватися мінімальною їх втратою. Під великим збільшенням лікар стоматолог може вичистити уражені карієсом тканини без порушення здорових. Також при підготовці зуба під вінір або коронку з мікроскопом можливе обточування зуба в межах 0,3 міліметра, що зводить до мінімуму можливі ускладнення і втрату тканин.

Все це робить мікроскоп незамінним інструментом в сучасній стоматології

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Консультація
  Консультація
  від 200 грн.
 • Первинне лікування
  Первинне лікування
  від 2500 грн.
 • Вторинне лікування
  Вторинне лікування
  від 3000 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top