Відтворити відео
Про Послугу

Безболісне видалення зуба у White Clinic

У відділенні хірургічної стоматології нашої клініки здійснюється діагностика та лікування патологій зубів, де провідним методом є хірургічне втручання. Це затребуваний напрямок в сучасній стоматології, адже навіть при дотриманні пацієнтами всіх необхідних заходів профілактики бувають випадки, де без послуг стоматолога-хірурга обійтися практично неможливо

Багато хто думає, що хірургічна стоматологія займається виключно видаленням зубів, це застаріла думку, оскільки в даний час застосовуються нові напрями, що сприяють збереженню проблемних зубів шляхом оперативного лікування.

Наша стоматологія європейського рівня White Clinic в Києві надає повний спектр хірургічних послуг, починаючи від простого видалення зубів і закінчуючи дентальної імплантацією, а також іншими складними процедурами. У клініці працюють лікарі з високою кваліфікацією, а всі кабінети обладнані сучасною медичною технікою.

Основні напрямки хірургічного лікування

Головною спеціалізацією даного напрямку в стоматології White Clinic є відновлення і збереження всіх функцій зуба. Стоматолог-хірург проводить комплексну діагностику, після чого приймає остаточне рішення. Застосування сучасних технологій і нових способів лікування дає можливість дантисту відновити пошкоджені тканини зуба. Тільки в особливо запущених випадках наші дантисти пропонують пацієнту видалення зуба.

Хірургічний метод лікування застосовується при виявленні гнійних запалень, пухлин, травматичних ушкоджень, при дефектах зубощелепної системи та операціях по збереженню зуба. У деяких випадках лікарю потрібна консультація терапевта, офтальмолога, отоларинголога та інших фахівців, що дозволяє забезпечити максимальну безпеку лікування.

Відділення хірургічної стоматології White Clinic пропонує такі послуги:

 • видалення зуба будь-якої складності;
 • операції по збереженню зубів;
 • лікування кісти зуба  і видалення інших доброякісних новоутворень;
 • видалення вісімок;
 • резекцію верхівки кореня;
 • пластика вуздечки;
 • хірургія карієсу і пародонту;
 • корекція щелепи, виправлення неправильного прикусу;
 • стоматологічна імплантація й інші послуги.

Наші стоматологи зроблять все можливе, щоб найскладніші маніпуляції відбувалися безболісно, ​​в цьому їм допоможе сучасне обладнання і препарати анестезії нового покоління.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Консультація
  Консультація
  від 250 грн.
 • Видалення зуба
  Видалення зуба

  вартість залежить від складності видалення зуба та підготовки

  від 1000 грн.
 • Видалення нижнього зуба мудрості апаратом п’єзотом
  Видалення нижнього зуба мудрості апаратом п’єзотом
  від 3500 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Застосування седації в хірургічній стоматології

При проведенні складних і дуже болючих операцій фахівці стоматології White Clinic пропонують своїм пацієнтам медикаментозний сон, застосування якого має цілий ряд переваг:

 • знижується стресова ситуація, під час операції повністю відключається свідомість і рефлекси, що значно спрощує роботу лікаря і полегшує стан пацієнта;
 • застосовування сучасних препаратів для анестезії знижують рівень слиновиділення, що добре відбивається на якості операції;
 • за один прийом можна здійснити кілька операцій, що при місцевій анестезії неможливо.

Видалення під загальним наркозом (під седацією) зуба мудрості доцільно проводити в самих складних випадках, коли він ще не прорізався, має кілька викривлених коренів або розташований у щелепі горизонтально, і вимагає вилучення по частинах. Для застосування загального наркозу пацієнту необхідно пройти обстеження, щоб визначити загальний стан і виявити перенесені захворювання. Існує цілий ряд хронічних хвороб, при яких седація категорично протипоказана.

Стоматологія White Clinic має штат досвідчених лікарів, які постійно підтверджують свою кваліфікацію, відвідуючи спеціальні семінари.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top