Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Седація (медикаментозний сон)

ГоловнаServiceСедація (медикаментозний сон)
Відтворити відео
Про Послугу

Лікування зубів у ві сні в стоматологічному центрі White Clinic

Боїтеся стоматолога ще з дитинства? Чи не ви перші та не ви останні, багато пацієнтів White Clinic скаржаться на дентофобію – панічний страх перед кабінетом дантиста.

Сучасна стоматологія WhiteClinic пропонує вирішення цієї проблеми, і назва їй – седація. Іншими словами, це лікування зубів уві сні. Така послуга стала популярною серед наших пацієнтів, про що свідчать відгуки.

Ми маємо всі дозвільні документи, дипломованого та досвідченого лікаря — анестезіолога в штаті.

Лікування карієсу, кореневих каналів, складні видалення зубів, імплантація зубів, кісткові пластики, лікування зубів уві сні, протезування зубів – все це може проходити без стресу та болю.

Приходьте на консультацію та переконайтеся самі.

Акційні пропозиції

Коли потрібно використовувати седацію?

Наші лікарі рекомендують седацію, коли у людини панічний страх перед лікарями. Також ми пропонуємо седацію пацієнтам з гіпертонією. Через дію сильного стресу, тиск може критично піднятися, а якщо страху немає, то і тиск в нормі.

Лікування зубів уві сні стоматологи нашої клініки проводять у випадках, коли потрібно комплекс процедур. Перебувати кілька годин поспіль в стоматологічному кріслі не кожному під силу, і седація дуже рятує. Як і в складних випадках, наприклад, у нас проводять видалення зубів під загальним наркозом, оскільки це одна з найболючіших процедур.

Типи седації у WhiteClinic

Седація в стоматології White Clinic буває двох видів: поверхнева і глибока. Якщо застосовується поверхневу седацію, пацієнт розслабляється, впадає в стан напівсну, не відчуває страху, переживань та паніки. При цьому він чує лікаря, реагує на його слова і навіть може керувати своїм тілом.

Поверхневу седацію ми виконуємо внутрішньовенно за допомогою ін’єкцій ліків.

Другий спосіб – пероральний, він передбачає приймання таблеток і викликає середній ступінь спокою. Пацієнт перебуває у свідомості, але спокійно реагує на маніпуляції лікаря.

Також анестезіологи White Clinic вводять в стан напівсну за допомогою ін’єкцій. Ефект настає дуже швидко, але потрібно трохи часу, щоб дія препарату пройшло. Ін’єкції гарантують середній ступінь спокою.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Зателефонуйте нам!

Наші ціни:

Седація (медикаментозний сон), 1 година
Консультація хірурга
Консультація терапевта

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Глибока седація

А тепер розповімо про глибоку седацію в нашій стоматології. У цьому випадку свідомість пацієнта сильно пригнічується, він занурюється в глибокий сон. Лікування зубів під загальним наркозом наші стоматологи рекомендують, якщо хвороба запущена. Під впливом препарату людина нічого не чує і не відчуває.

Є ризик того, що з’являться проблеми з диханням, тому глибока седація відбувається під наглядом нашого анестезіолога. Протягом години після закінчення процедури пацієнт знаходиться в клініці, щоб повністю відійти від наркозу.

Протипоказання до лікування зубів уві сні

Седація, незалежно від того, поверхнева вона або глибока, впливає на організм людини. Тому процедура має ряд протипоказань. Ми не робимо седацію в таких випадках:

  • дітям у віці до трьох років;
  • при вагітності на будь-якому терміні;
  • людям з черепно-мозковими травмами;
  • якщо є алергія на препарати;
  • під впливом алкоголю;
  • при деяких захворюваннях психіки.

Якщо у вас ніяких протипоказань немає, тоді немає чого відчувати дискомфорт в кріслі лікаря. Приходьте, і ви відчуєте, що лікування зубів – це зовсім не страшно. До ваших послуг найдобріші стоматологи, сучасне обладнання і препарати. White Clinic – це делікатна турбота про здоров’я вашої посмішки.

Також, ми маємо всі дозвільні документи та лікаря-анестезіолога для проведення процедури лікування у ві сні.

 

Наш персонал

Цю послугу виконують лікарі

ХІРУРГ – ІМПЛАНТОЛОГ
ЛІКАР – ОРТОПЕД

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Бєгун Андрій Михайлович — хірург імплантолог, проводить хірургічні операції будь-якої складності. Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

+38 (067) 268-35-64

Мазур Євген Вікторович

Лікар-ортодонт у клініці White Clinic. Займається встановленням брекет систем, встановленням дитячих пластинок та апаратів, лікуванням зубів елайнерами

+38 (067) 268-35-64

Новиченко Антон Євгенович

Лікар ендодонтист White Clinic. Виконує лікування кореневих каналів під мікроскопом, складне повторне ендодонтичне лікування, вилучення зламаних інструментів з кореневих каналів, займається відновленням зубів.

Гразіон Мар‘яна Василівна

Лікар-терапевт стоматологічної клініки White Clinic. Займається комплексними чистками та відбілюванням.

+38 (067) 268-35-64
Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16