Відтворити відео
Про Послугу

Лікування зубів у ві сні в стоматологічному центрі White Clinic

Боїтеся стоматолога ще з дитинства? Чи не ви перші та не ви останні, багато пацієнтів White Clinic скаржаться на дентофобію – панічний страх перед кабінетом дантиста.

Сучасна стоматологія WhiteClinic пропонує вирішення цієї проблеми, і назва їй – седація. Іншими словами, це лікування зубів уві сні. Така послуга стала популярною серед наших пацієнтів, про що свідчать відгуки.

Ми маємо всі дозвільні документи, дипломованого та досвідченого лікаря — анестезіолога в штаті.

Лікування карієсу, кореневих каналів, складні видалення зубів, імплантація зубів, кісткові пластики, лікування зубів уві сні, протезування зубів – все це може проходити без стресу та болю.

Приходьте на консультацію та переконайтеся самі.

Коли потрібно використовувати седацію?

Наші лікарі рекомендують седацію, коли у людини панічний страх перед лікарями. Також ми пропонуємо седацію пацієнтам з гіпертонією. Через дію сильного стресу, тиск може критично піднятися, а якщо страху немає, то і тиск в нормі.

Лікування зубів уві сні стоматологи нашої клініки проводять у випадках, коли потрібно комплекс процедур. Перебувати кілька годин поспіль в стоматологічному кріслі не кожному під силу, і седація дуже рятує. Як і в складних випадках, наприклад, у нас проводять видалення зубів під загальним наркозом, оскільки це одна з найболючіших процедур.

Типи седації у WhiteClinic

Седація в стоматології White Clinic буває двох видів: поверхнева і глибока. Якщо застосовується поверхневу седацію, пацієнт розслабляється, впадає в стан напівсну, не відчуває страху, переживань та паніки. При цьому він чує лікаря, реагує на його слова і навіть може керувати своїм тілом.

Поверхневу седацію ми виконуємо внутрішньовенно за допомогою ін’єкцій ліків.

Другий спосіб – пероральний, він передбачає приймання таблеток і викликає середній ступінь спокою. Пацієнт перебуває у свідомості, але спокійно реагує на маніпуляції лікаря.

Також анестезіологи White Clinic вводять в стан напівсну за допомогою ін’єкцій. Ефект настає дуже швидко, але потрібно трохи часу, щоб дія препарату пройшло. Ін’єкції гарантують середній ступінь спокою.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Консультація
  Консультація
  від 200 грн.
 • Лікування у ві сні для дорослих
  Лікування у ві сні для дорослих

  ціна за годину

  від 2500 грн.
 • Лікування у ві сні для дітей (тимчасово не проводимо)
  Лікування у ві сні для дітей (тимчасово не проводимо)

  не надається

  від 0 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Глибока седація

А тепер розповімо про глибоку седацію в нашій стоматології. У цьому випадку свідомість пацієнта сильно пригнічується, він занурюється в глибокий сон. Лікування зубів під загальним наркозом наші стоматологи рекомендують, якщо хвороба запущена. Під впливом препарату людина нічого не чує і не відчуває.

Є ризик того, що з’являться проблеми з диханням, тому глибока седація відбувається під наглядом нашого анестезіолога. Протягом години після закінчення процедури пацієнт знаходиться в клініці, щоб повністю відійти від наркозу.

Протипоказання до лікування зубів уві сні

Седація, незалежно від того, поверхнева вона або глибока, впливає на організм людини. Тому процедура має ряд протипоказань. Ми не робимо седацію в таких випадках:

 • дітям у віці до трьох років;
 • при вагітності на будь-якому терміні;
 • людям з черепно-мозковими травмами;
 • якщо є алергія на препарати;
 • під впливом алкоголю;
 • при деяких захворюваннях психіки.

Якщо у вас ніяких протипоказань немає, тоді немає чого відчувати дискомфорт в кріслі лікаря. Приходьте, і ви відчуєте, що лікування зубів – це зовсім не страшно. До ваших послуг найдобріші стоматологи, сучасне обладнання і препарати. White Clinic – це делікатна турбота про здоров’я вашої посмішки.

Також, ми маємо всі дозвільні документи та лікаря-анестезіолога для проведення процедури лікування у ві сні.

 

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top