Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 31.12-02.01 вихідні.

Дитячий ортодонт

ГоловнаServiceДитячий ортодонт
Відтворити відео
Про Послугу

Лікування зйомними апаратами

Приводьте свою дитину в стоматологію White Clinic, наш лікар-ортодонт допоможе вчасно виявити та усунути аномалії неправильного прикусу. Діагностувати проблему можна навіть тоді, коли у малюка з’являються перші молочні зуби. Ви можете не помітити відхилень від норми, але це під силу нашим стоматологам.

Стежити за молочними зубами потрібно так само ретельно, як і за постійними. Тільки так ви забезпечите дитині цілісність і здоров’я посмішки.

Наш дитячий лікар-ортодонт може діагностувати ознаки неправильного прикусу, виправити дефекти та забезпечити їх профілактику. Після попереднього огляду він складає план лікування, спрямований на корекцію й усунення існуючих проблем, які можуть з’явитися в дитячому віці.

Акційні пропозиції

Що лікує дитячий ортодонт?

 • неправильний прикус, що сприяє розвитку карієсу. Це може бути пов’язано з відкладенням зубного каменю, в результаті чого створюється ідеальне середовище для розмноження мікроорганізмів;
 • запалення і кровоточивість ясен може викликати у дитини пародонтит;
 • маючи неправильний прикус, може виникнути проблема з дикцією;
 • порушення жувального процесу призводить до захворювань травної системи;
 • неправильне розташування зубів може вплинути на психіку дитини.
Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Зателефонуйте нам!

Наші ціни:

 • Ортодонтичний зйомний апарат
  Ортодонтичний зйомний апарат
  5700 грн.
 • Апарат Твін-Блок (Twin Block)
  Апарат Твін-Блок (Twin Block)
  11700 грн.
 • Апарат М’ю
  Апарат М’ю
  6700 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

В якому віці краще відвідати лікаря

Якщо дитячий лікар-ортодонт виявить будь-які порушення, батькам необхідно займатися лікуванням в терміновому порядку, інакше можна упустити момент. Справа в тому, що після 12 років у дитини остаточно формується щелепа, тому досягти позитивного результату лікування буде набагато складніше.

Наші стоматологи рекомендують звертатися в клініку при появі перших молочних зубів, адже постійні зуби завжди повторюють їх напрямок. На прийомі лікар зможе оцінити правильне формування зубної дуги, щоб постійні зуби росли на своєму місці.

Вибираючи дитячого лікаря-ортодонта, звертайте увагу на його кваліфікацію та досвід роботи. Від якості лікування в дитинстві залежить здоров’я зубів у дорослому віці. Читайте відгуки пацієнтів, прислухайтеся до рекомендацій інших мам і тат.

Кожен з батьків бажає тільки кращого для своєї дитини. Саме найкраще лікування пропонує стоматологія європейського рівня White Clinic. На сайті є список профільних фахівців, а також вартість прийому. До нас приїжджають жителі Києва та області, адже у нас делікатний підхід до кожного пацієнта, а до найменших – особливо.

Наш персонал

Цю послугу виконують лікарі

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Бєгун Андрій Михайлович — хірург імплантолог, проводить хірургічні операції будь-якої складності. Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

+38 (067) 268-35-64

Мазур Євген Вікторович

Лікар-ортодонт у клініці White Clinic. Займається встановленням брекет систем, встановленням дитячих пластинок та апаратів, лікуванням зубів елайнерами

+38 (067) 268-35-64

Новиченко Антон Євгенович

Лікар ендодонтист White Clinic. Виконує лікування кореневих каналів під мікроскопом, складне повторне ендодонтичне лікування, вилучення зламаних інструментів з кореневих каналів, займається відновленням зубів.

Гразіон Мар‘яна Василівна

Лікар-терапевт стоматологічної клініки White Clinic. Займається комплексними чистками та відбілюванням.

+38 (067) 268-35-64
Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16