Відтворити відео
Про Послугу

Лікування зйомними апаратами

Приводьте свою дитину в стоматологію White Clinic, наш лікар-ортодонт допоможе вчасно виявити та усунути аномалії неправильного прикусу. Діагностувати проблему можна навіть тоді, коли у малюка з’являються перші молочні зуби. Ви можете не помітити відхилень від норми, але це під силу нашим стоматологам.

Стежити за молочними зубами потрібно так само ретельно, як і за постійними. Тільки так ви забезпечите дитині цілісність і здоров’я посмішки.

Наш дитячий лікар-ортодонт може діагностувати ознаки неправильного прикусу, виправити дефекти та забезпечити їх профілактику. Після попереднього огляду він складає план лікування, спрямований на корекцію й усунення існуючих проблем, які можуть з’явитися в дитячому віці.

Що лікує дитячий ортодонт?

 • неправильний прикус, що сприяє розвитку карієсу. Це може бути пов’язано з відкладенням зубного каменю, в результаті чого створюється ідеальне середовище для розмноження мікроорганізмів;
 • запалення і кровоточивість ясен може викликати у дитини пародонтит;
 • маючи неправильний прикус, може виникнути проблема з дикцією;
 • порушення жувального процесу призводить до захворювань травної системи;
 • неправильне розташування зубів може вплинути на психіку дитини.
Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Ортодонтичний зйомний апарат
  Ортодонтичний зйомний апарат
  від 5000 грн.
 • Апарат Твін-Блок (Twin Block)
  Апарат Твін-Блок (Twin Block)
  від 11000 грн.
 • Апарат М’ю
  Апарат М’ю
  від 6000 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

В якому віці краще відвідати лікаря

Якщо дитячий лікар-ортодонт виявить будь-які порушення, батькам необхідно займатися лікуванням в терміновому порядку, інакше можна упустити момент. Справа в тому, що після 12 років у дитини остаточно формується щелепа, тому досягти позитивного результату лікування буде набагато складніше.

Наші стоматологи рекомендують звертатися в клініку при появі перших молочних зубів, адже постійні зуби завжди повторюють їх напрямок. На прийомі лікар зможе оцінити правильне формування зубної дуги, щоб постійні зуби росли на своєму місці.

Вибираючи дитячого лікаря-ортодонта, звертайте увагу на його кваліфікацію та досвід роботи. Від якості лікування в дитинстві залежить здоров’я зубів у дорослому віці. Читайте відгуки пацієнтів, прислухайтеся до рекомендацій інших мам і тат.

Кожен з батьків бажає тільки кращого для своєї дитини. Саме найкраще лікування пропонує стоматологія європейського рівня White Clinic. На сайті є список профільних фахівців, а також вартість прийому. До нас приїжджають жителі Києва та області, адже у нас делікатний підхід до кожного пацієнта, а до найменших – особливо.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top