Відтворити відео
Про Послугу

Білосніжна посмішка з White Clinic

Мрієте про білосніжну посмішку, немов з обкладинки журналу? Ми готові втілити вашу мрію в реальність. Відбілювання зубів в Києві (Позняки) в стоматології WhiteClinic – це безпечна і надійна процедура. Ми впевнені в якості своїх послуг, тому гарантуємо:

 • високу ефективність – результат зберігається від 2-х місяців до 1 року;
 • комфорт і швидкість виконання;
 • доступні ціни.

Ми пропонуємо пацієнтам кілька видів цієї послуги, а в роботі використовуємо сучасні технології, які вивели процедуру відбілювання на новий рівень, без ризику для здоров’я зубів.

Білосніжна посмішка – це реально!

Процедура відбілювання зубів в нашій клініці проходить в кілька етапів. Використовуючи спеціальне обладнання і препарати, наші стоматологи нададуть вашим зубам близький за тоном світлий відтінок. Ми пропонуємо офісне відбілювання зубів в умовах клініки під наглядом стоматолога. До основних видів послуг відносяться:

 • лазерне відбілювання зубів (фотовибілювання);
 • хімічне відбілювання;
 • ендовідбілювання.

Процес починається з комплексного огляду порожнини рота з метою виявлення карієсу й інших патологій. Метод відбілювання зубів ми підбираємо індивідуально, враховуючи чинники, які впливають на потемніння зубної емалі.
Найчастіше, найоптимальніший варіант – відбілювання зубів лазером. Сам процес триває 30-40 хвилин.

Перед тим, як приступити до процедури, стоматолог проводить професійну чистку і зняття зубного каменю. Слід знати, що зубні коронки та пломби не відбілюються, тільки після завершення сеансу стоматолог проводить їх реставрацію під колір зубів.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Зняття зубних відкладень
  Зняття зубних відкладень

  (Ультразвук + полірування професійною пастою)

  від 900 грн.
 • Зняття зубних відкладень
  Зняття зубних відкладень

  1 щелепа

  від 650 грн.
 • Відбілювання гелем BEYOND
  Відбілювання гелем BEYOND

  наноситься на зуби

  від 3500 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Відбілювання зубів за допомогою капи

Ви також можете відбілити зуби в домашніх умовах. У стоматології White Clinic ми знімаємо відбитки під капу, виконуючи її індивідуально за формою зубів. Користуватися ними дуже просто: достатньо нанести відбілюючий гель і одягнути капу на 2-3 години перед сном.

Наші стоматологи детально розкажуть вам, як застосовувати капи для відбілювання зубів. Рекомендації даються на весь період відбілювання, а перед початком процедури визначається вихідний колір зубного ряду.

Приходьте до нас у WhiteClinic за голлівудською посмішкою! Ціна на процедуру відбілювання вказана на нашому сайті. Телефонуйте або пишіть, ми відповімо на всі ваші запитання.

Важливо: на період відбілювання зубів слід обмежити вживання червоного вина, міцної кави, чаю, прохолодних напоїв, тютюну.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top