• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
  • Стоматологія в Києві
logo

Стоматологи WhiteClinic знають безліч способів, як повернути пацієнтові бездоганну посмішку. Зокрема, ми пропонуємо нейлонові зубні протези, відгуки про які тільки позитивні.

Нейлоновий протез – це еластична пластина, до якої кріпляться штучні зуби. Вона потрібна, щоб замістити віддалені зуби, при цьому в роті така пластина непомітна. Ми робимо її з міцного дентального нейлону, відтінок якого повторює колір ясен. Пластина кріпиться до зубів з використанням кламерів. Їх виготовляють з того ж матеріалу, з якого роблять пластину, щоб домогтися максимально природного ефекту.

ЦІНА НА НЕЙЛОНОВИЙ ПРОТЕЗ:

  • Нейлоновий протез
    7500 грн.

Коли рекомендовані нейлонові протези

Нейлоновый протез White Clinic

Ми рекомендуємо нейлоновий протез своїм пацієнтам в таких випадках:

  • коли втрачено один або кілька зубів;;
  • якщо у людини спостерігається алергія на метал або акрил;
  • при захворюваннях серця і судин;
  • при цукровому діабеті.

Переваги нейлонових зубних протезів

Нейлоновое протезирование зубов

Головна їхня перевага – вони непомітні на зубах. Після протезування в WhiteClinic ви зможете повноцінно посміхатися на людях, адже ваші зуби будуть виглядати красиво і природно. Нейлонові протези кріпляться за допомогою кламерів, які міцно фіксують конструкцію. Ви можете їсти тверду їжу, не побоюючись за цілісність кріплення.

Нейлонові зубні протези, ціна яких виправдана високою якістю, не викликають алергії. Вони нетоксичні і не накопичують бактерії, якщо буде належний догляд. У стоматології WhiteClinic встановлюють такі протези, які не потребують обточування сусідніх зубів. Їх ми рекомендуємо своїм пацієнтам при парадонтиті, так як вони не заважають продовжувати лікування і при цьому приховують недоліки посмішки.

Нейлонові протези практичні в експлуатації, вони мають м’яку основу, яку ми виготовляємо індивідуально під анатомічні особливості своїх пацієнтів. Конструкцію зручно знімати і одягати, не завдаючи при цьому шкоди емалі.

Протези з нейлону прослужать вам приблизно 3-5 років, однак якщо жувати тільки на одну сторону, їм загрожує передчасний знос. Записуйтеся на прийом до кращих стоматологам, адже в White Clinic ви зможете відновити красиву, а головне здорову усмішку