Відтворити відео
Про Послугу

Встановлення нейлонових зубних протезів у White Clinic

Стоматологи White Clinic знають безліч способів, як повернути пацієнтові бездоганну посмішку. Зокрема, ми пропонуємо нейлонові зубні протези, відгуки про які тільки позитивні.

Нейлоновий протез – це еластична пластина, до якої кріпляться штучні зуби. Вона потрібна, щоб замістити видалені зуби, при цьому в роті така пластина непомітна. Ми робимо її з міцного дентального нейлону, відтінок якого повторює колір ясен. Пластина кріпиться до зубів з використанням кламерів. Їх виготовляють з того ж матеріалу, з якого роблять пластину, щоб домогтися максимально природного ефекту.

Коли рекомендовані нейлонові протези

Ми рекомендуємо нейлоновий протез своїм пацієнтам в таких випадках:

 • коли втрачено один або кілька зубів;
 • якщо у людини спостерігається алергія на метал або акрил;
 • при захворюваннях серця та судин;
 • при цукровому діабеті.

Переваги нейлонових зубних протезів

Головна їхня перевага – вони непомітні на зубах. Після протезування в WhiteClinic ви зможете повноцінно посміхатися на людях, адже ваші зуби будуть виглядати красиво і природно. Нейлонові протези кріпляться за допомогою кламерів, які міцно фіксують конструкцію. Ви можете їсти тверду їжу, не побоюючись за цілісність кріплення.

Нейлонові зубні протези, ціна яких виправдана високою якістю, не викликають алергії. Вони нетоксичні і не накопичують бактерії, якщо буде належний догляд. У стоматології WhiteClinic встановлюють такі протези, які не потребують обточування сусідніх зубів. Їх ми рекомендуємо своїм пацієнтам при парадонтиті, так як вони не заважають продовжувати лікування і при цьому приховують недоліки посмішки.

Нейлонові протези практичні в експлуатації, вони мають м’яку основу, яку ми виготовляємо індивідуально під анатомічні особливості своїх пацієнтів. Конструкцію зручно знімати і одягати, не завдаючи при цьому шкоди емалі.

Протези з нейлону прослужать вам приблизно 3-5 років, однак якщо жувати тільки на одну сторону, їм загрожує передчасний знос. Записуйтеся на прийом до кращих стоматологам, адже в White Clinic ви зможете відновити красиву, а головне здорову усмішку

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Консультація
  Консультація
  від 200 грн.
 • Нейлоновий протез
  Нейлоновий протез
  від 7500 грн.
 • Мікропротез-метелик (нейлоновий)
  Мікропротез-метелик (нейлоновий)
  від 3300 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top