Правила поведінки відвідувачів у стоматологічному центрі White Clinic в умовах карантину COVID-19:

Сьогодні ми хочемо розповісти про заходи безпеки в період пандемії коронавірусу.

У нашій клініці ми створили всі умови безпечного відвідування і мінімізували всі ризики зараження будь-якими вірусними захворюваннями.

Хочемо вам розповісти про наші прості правила:

• Вхід в клініку для відвідувачів та супроводжуючих строго в медичній масці, в разі відмови від носіння маски або вимірювання температури, ми будемо змушені скасувати ваш візит.
• При вході в клініку необхідно обробити руки антисептиком з автоматичного диспенсера.
• Просимо дотримуватися чітко призначеного часу прийому, приїжджайте не пізніше, але і не раніше. Якщо ви приїхали до клініки заздалегідь, краще погуляйте або почекайте прийому в машині.
• Якщо в день прийому ви відчули себе погано, у вас піднялася температура і з’явився кашель, будь ласка, повідомте нам – ми з Вами підберемо інший час візиту.
• Ми просимо вас покинути клініку відразу після прийому у лікаря, не затримуючись.

Всі ці прості заходи безпеки, ми робимо для Вас та вашої безпеки!

Дякуємо за розуміння та бажаємо міцного здоров’я!

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top