Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Професійне чищення зубів

ГоловнаServiceПрофесійне чищення зубів
Відтворити відео
Про Послугу

Відбілювання та професійне чищення зубів в клініці White Clinic

Домогтися блискучої білосніжної посмішки самостійно буває дуже складно, навіть при ретельному догляді із застосуванням ефективних засобів. Професійна гігієна порожнини рота полягає в комплексі спеціальних процедур, які сприяють видаленню зубного нальоту без пошкодження емалі. В такому випадку присутня естетична складова, в результаті якої зуби пацієнта стають світлішими шляхом впливу на мікротріщини емалі.

У стоматології White Clinic (м. Київ, Позняки) ми пропонуємо лікувальні програми та комплекс профілактичних процедур, спрямованих на ефективний результат і запобіганню стоматологічним захворюванням. Багатоетапна стоматологічна процедура чищення дозволяє досягти ідеального результату всього за одну годину.

Акційні пропозиції

 • Професійне чищення всього 1499 грн.
  Термін дії Акції:
  до 31 липня 2024
  В яких клініках проводиться акція:
  ✔ Драгоманова, 2
  ✔ Григоренка, 16
  Професійне чищення зубів зі знижкою

  1499
  грн.
  1800 грн.

Фактори, які сприяють утворенню зубного каменю

Після приймання їжі в порожнині рота відбувається природний процес з’єднання частинок їжі та слини, залишки осідають на зубах у вигляді нальоту. Якщо ведеться неправильний і нерегулярний догляд за зубами, відкладення швидко тверднуть. Видалення зубного каменю краще проводити в стоматології, через те, що самостійне позбавлення зубного каменю в такій ситуації марне.

Якщо ви помітили на зубах утворення зубного каменю, не затягуйте візит до фахівця. У стоматології White Clinic є ультразвукова чистка зубів, яка повністю руйнує зубний камінь. Кваліфіковані лікарі гарантують високу якість процедури, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Зателефонуйте нам!

Наші ціни:

Зняття зубних відкладень (СЗО чищення)
Зняття зубних відкладень (СЗО чищення) складний рівень
Зняття зубних відкладень на (СЗО чищення) брекет-системі
Зняття зубних відкладень (СЗО чищення) при тотальних керамічних реставраціях (вініри, коронки, коронки на імплантатах)

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Основні види профілактичних процедур

Гігієнічна чистка зубів допомагає запобіганню стоматологічним захворюванням, проте, лікарі настійно рекомендують відвідувати кабінет не менше двох разів на рік і проводити професійне чищення зубів. Дана процедура також усуне неприємний запах з рота і видалить кольоровий наліт, який утворюється на зубах в результаті вживання їжі з фарбувальними пігментами.

Професійне чищення зубів у стоматолога в Києві стає популярною послугою нашої клініки. Ми пропонуємо пацієнтам наступні види послуг:

 • зняття зубного каменю ультразвуком – дозволяє швидко позбутися твердого зубного нальоту у важкодоступних місцях, одночасно знімаючи відкладення над яснами. Процедура проводиться ультразвуковим скалером, який діє на відкладення мікровібраціями. Процес супроводжується водяною струєю, яка надає охолоджуючу дію і знімає неприємні відчуття;
 • чистка air flow – здійснюється завдяки дії струї повітря спільно зі спеціальним порошковим складом. Він швидко руйнує наліт і дрібні відкладення, паралельно поліруючи емаль зубів. Дана процедура дозволяє надати зубам відбілюючий ефект.
 • професійне полірування зубів, до якого входить обробка сучасним обладнанням з застосуванням високодисперсних професійних засобів гігієни;
 • глибоке фторування зубів – процедура зміцнює зубну емаль і усуває підвищену чутливість зубів..

У стоматології White Clinic є сучасна діагностична техніка, яка виключає неправильне лікування. У нас працюють найкращі спеціалісти, які мають величезний досвід, які допоможуть в будь-якій ситуації, починаючи від профілактичного огляду і закінчуючи найскладнішими хірургічними операціями.

Наш персонал

Цю послугу виконують лікарі

ЛІКАР – ЕНДОДОНТИСТ

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Бєгун Андрій Михайлович — хірург імплантолог, проводить хірургічні операції будь-якої складності. Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

+38 (067) 268-35-64

Мазур Євген Вікторович

Лікар-ортодонт у клініці White Clinic. Займається встановленням брекет систем, встановленням дитячих пластинок та апаратів, лікуванням зубів елайнерами

+38 (067) 268-35-64

Новиченко Антон Євгенович

Лікар ендодонтист White Clinic. Виконує лікування кореневих каналів під мікроскопом, складне повторне ендодонтичне лікування, вилучення зламаних інструментів з кореневих каналів, займається відновленням зубів.

Гразіон Мар‘яна Василівна

Лікар-терапевт стоматологічної клініки White Clinic. Займається комплексними чистками та відбілюванням.

+38 (067) 268-35-64
Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16