Відтворити відео
Про Послугу

Відбілювання та професійне чищення зубів в клініці White Clinic

Домогтися блискучої білосніжної посмішки самостійно буває дуже складно, навіть при ретельному догляді із застосуванням ефективних засобів. Професійна гігієна порожнини рота полягає в комплексі спеціальних процедур, які сприяють видаленню зубного нальоту без пошкодження емалі. В такому випадку присутня естетична складова, в результаті якої зуби пацієнта стають світлішими шляхом впливу на мікротріщини емалі.

У стоматології White Clinic (м. Київ, Позняки) ми пропонуємо лікувальні програми та комплекс профілактичних процедур, спрямованих на ефективний результат і запобіганню стоматологічним захворюванням. Багатоетапна стоматологічна процедура чищення дозволяє досягти ідеального результату всього за одну годину.

Фактори, які сприяють утворенню зубного каменю

Після приймання їжі в порожнині рота відбувається природний процес з’єднання частинок їжі та слини, залишки осідають на зубах у вигляді нальоту. Якщо ведеться неправильний і нерегулярний догляд за зубами, відкладення швидко тверднуть. Видалення зубного каменю краще проводити в стоматології, через те, що самостійне позбавлення зубного каменю в такій ситуації марне.

Якщо ви помітили на зубах утворення зубного каменю, не затягуйте візит до фахівця. У стоматології White Clinic є ультразвукова чистка зубів, яка повністю руйнує зубний камінь. Кваліфіковані лікарі гарантують високу якість процедури, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Комплексне чищення
  Комплексне чищення

  Ультразвук + Air Flow + полірування професійною пастою

  від 1200 грн.
 • Зняття зубних відкладень
  Зняття зубних відкладень

  1 щелепа

  від 650 грн.
 • Офісне відбілювання (лазерне)
  Офісне відбілювання (лазерне)

  1 щелепа 1 сеанс

  від 3500 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Основні види профілактичних процедур

Гігієнічна чистка зубів допомагає запобіганню стоматологічним захворюванням, проте, лікарі настійно рекомендують відвідувати кабінет не менше двох разів на рік і проводити професійне чищення зубів. Дана процедура також усуне неприємний запах з рота і видалить кольоровий наліт, який утворюється на зубах в результаті вживання їжі з фарбувальними пігментами.

Професійне чищення зубів у стоматолога в Києві стає популярною послугою нашої клініки. Ми пропонуємо пацієнтам наступні види послуг:

 • зняття зубного каменю ультразвуком – дозволяє швидко позбутися твердого зубного нальоту у важкодоступних місцях, одночасно знімаючи відкладення над яснами. Процедура проводиться ультразвуковим скалером, який діє на відкладення мікровібраціями. Процес супроводжується водяною струєю, яка надає охолоджуючу дію і знімає неприємні відчуття;
 • чистка air flow – здійснюється завдяки дії струї повітря спільно зі спеціальним порошковим складом. Він швидко руйнує наліт і дрібні відкладення, паралельно поліруючи емаль зубів. Дана процедура дозволяє надати зубам відбілюючий ефект.
 • професійне полірування зубів, до якого входить обробка сучасним обладнанням з застосуванням високодисперсних професійних засобів гігієни;
 • глибоке фторування зубів – процедура зміцнює зубну емаль і усуває підвищену чутливість зубів..

У стоматології White Clinic є сучасна діагностична техніка, яка виключає неправильне лікування. У нас працюють найкращі спеціалісти, які мають величезний досвід, які допоможуть в будь-якій ситуації, починаючи від профілактичного огляду і закінчуючи найскладнішими хірургічними операціями.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top