• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
 • Стоматологія в Києві
logo

WhiteClinic

Домогтися блискучою білосніжною посмішки самостійно буває дуже складно, навіть при ретельному догляді із застосуванням ефективних засобів. Професійна гігієна порожнини рота заключаетсяв комплексі спеціальних процедур, що сприяють видаленню зубного нальоту, без пошкодження емалі. В даному випадку присутня естетична складова, в результаті якої зуби пацієнта стають світлішими за рахунок впливу на мікротріщини емалі.

У стоматології White Clinic (м.Київ, Позняки) ми пропонуємо лікувальні програми і комплекс профілактичних процедур, спрямованих на ефективний результат і запобіганню стоматологічним захворюванням. Багатоетапна стоматологічна процедура дозволяє досягти ідеального результату всього за одну годину.

Професійне чищення зубів

 • Комплексне чищення (Ультразвук + Air Flow + полірування професійною пастою)
  1200 грн.

 • Зняття зубних відкладень 1 щелепа
  650 грн.

 • Офісне відбілювання (лазерне) 1 щелепа 1 сеанс
  3500 грн.

 • Чищення на коронках
  2500 грн.

Фактори, що сприяють утворенню зубного каменю

Після прийому їжі в порожнині рота відбувається природний процес з’єднання частинок їжі і слини, залишки осідають на зубах у вигляді нальоту. Якщо ведеться неправильний і нерегулярний догляд за зубами, відкладення швидко тверднуть. Видалення зубного каменю краще проводити в стоматології, так як самостійне позбавлення в даному випадку марне.

Якщо ви помітили на зубах утворення зубного каменю, не затягуйте візит до фахівця. У стоматології White Clinic є ультразвукова чистка зубів, яка повністю руйнує зубний камінь. Кваліфіковані лікарі гарантують високу якість процедури, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Основні види профілактичних процедур

Гігієнічна чистка зубів допомагає запобіганню стоматологічним захворюванням, проте, лікарі настійно рекомендують відвідувати кабінет не менше двох разів на рік і проводити професійну чистку зубів. Дана процедура також усуне неприємний запах з рота і видалить кольоровий наліт, який утворюється на зубах в результаті вживання їжі з фарбувальними пігментами.

Професійне чищення зубів у стоматолога в Києві стає затребуваною і популярною послугою нашої клініки. Ми пропонуємо пацієнтам наступні види послуг:

 • зняття зубного каменю ультразвуком – дозволяє швидко позбутися твердого зубного нальоту у важкодоступних місцях, одночасно знімаючи відкладення над яснами. Процедура проводиться ультразвуковим скалером, який діє на відкладення мікровібраціями. Процес супроводжується водяною струєю, яка надає охолоджуючу дію і знімає неприємні відчуття;
 • чистка air flow – здійснюється завдяки дії струї повітря спільно зі спеціальним порошковим складом. Він швидко руйнує наліт і дрібні відкладення, паралельно поліруючи емаль зубів. Дана процедура дозволяє надати зубам відбілюючий ефект.
 • професійне полірування зубів, до якого входить обробка сучасним обладнанням з застосуванням високодисперсних професійних засобів гігієни;
 • глибоке фторування зубів – процедура зміцнює зубну емаль і усуває підвищену чутливість зубів..

У стоматології White Clinic є сучасна діагностична техніка, яка виключає неправильне лікування. У нас працюють найкращі спеціалісти, які мають величезний досвід, які допоможуть в будь-якій ситуації, починаючи від профілактичного огляду і закінчуючи найскладнішими хірургічними операціями.