Відтворити відео
Про Послугу

Імплантація зубів у стоматологічному центрі White Clinic

Дентальна імплантація необхідна для того, щоб відновити цілісність зубного ряду і повернути людині здорову, повноцінну посмішку. У стоматології White Clinic ви можете поставити зубні імплантати, які не відрізнити від рідних зубів.

Імплантація зубів (Київ) в стоматології White Clinic відбувається поетапно і може тривати від 3 до 9 місяців в залежності від складності робіт. Більшість часу відводиться на підготовку до імплантації та на реабілітацію після процедури. Розрізняють двоетапну та одноетапну імплантацію.

У першому випадку процедура передбачає два хірургічних втручання. Спершу в зуб вставляють (імплантують) імплантат, і він знаходиться в кістковій тканині від 2 до 6 місяців. Коли він приживається, ясна знову розрізають і на імплантат встановлюють абатмент. Це конус з різьбленням, на який ставлять вже постійну коронку або інші види протезів.

Послуга імплантації актуальна в наступних випадках:

 • якщо втрачений передній або задній зуб, але при цьому з боків присутні цілі зуби;
 • коли між зубами утворилися великі проміжки після видалення;
 • якщо відсутні жувальні зуби;
 • повна адентія щелепи.

Одноетапна імплантація – це тільки одне хірургічне втручання. Зубні імпланти встановлюють таким чином, щоб головка виступала за край ясен. Завдяки цьому після загоєння не потрібно ще раз розрізати ясна, через те, що на коронку можна встановити протез на виступаючий край імпланта.

Обидва види мають свої переваги, але вирішити, який краще підійде саме вам, допоможе стоматолог нашої клініки. Після ретельного огляду порожнини рота і рентгенівського знімку лікар порекомендує пацієнту найкращий варіант – імплантацію з абатментом або ж одноетапну імплантацію.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Наші ціни:

 • Консультація імплантолога
  Консультація імплантолога
  від 300 грн.
 • Імплант Bauers+коронка
  Імплант Bauers+коронка
  від 12000 грн.
 • Імплант Neobiotech Пд.Корея
  Імплант Neobiotech Пд.Корея
  від 9200 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Альтернативні види імплантації зубів

Імпланти до/після

У стоматології White Clinic ви можете відновити зубний ряд без попереднього нарощування кісткової тканини. Ця послуга називається базальна імплантація. Під час такої процедури встановлюють спеціальну конструкцію імплантів, яка підбирається за формою і розміром зубного ряду пацієнта. Для цього методу потрібно, щоб було відсутнє не менше трьох зубів підряд.

У сучасній стоматології дуже мало протипоказань до імплантації. Це деякі хвороби серцево-судинної системи, цукровий діабет, захворювання сполучної тканини та новоутворення в організмі. І навіть в цих випадках під наглядом лікарів можливо провести імплантацію зубів.

Перед тим, як встановлювати імплантати зубів, потрібна ретельна підготовка. До неї входить:

 • чистка зубів від нальоту і каменів;
 • санація ротової порожнини для усунення всіх можливих інфекцій;
 • лікування ясен і слизових оболонок рота;
 • усунення карієсу будь-якого ступеня тяжкості.

Всі ці процедури необхідні, щоб в ясна під час імплантації не потрапила інфекція.

Якщо ви вирішили поставити імплант зуба, ціна на цю послугу в нашій клініці вас приємно здивує. А якщо додати до неї бездоганну якість проведення процедури та матеріалів, вибір стоматології стає очевидним. Дізнатися скільки коштує поставити зубні імплантати можна зателефонувавши в клініку або подивившись прайс. Для більш детальної інформації краще звернутися до адміністратора стоматології та записатися на консультацію, після якої лікар точно визначить терміни та вартість імплантації.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top