• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
 • Стоматологія в Києві
logo

Дентальная імплантація необхідна для того, щоб відновити цілісність зубного ряду і повернути людині здорову, повноцінну посмішку. У стоматології WhiteClinic ви можете поставити зубні імплантати, які не відрізнити від рідних зубів.

Ціни на імплантацію:

 • Консультація імплантолога
  300 грн.
 • Імплант Bauers+коронка
  12000 грн.
 • Імплант Neobiotech Пд.Корея
  9200 грн.
 • Коронка на імпланті
  10000-120000 грн.

Етапи проведення імплантації

У нашій клініці ви можете поставити зуб або кілька зубів абсолютно безболісно. На час процедури пацієнту вводять місцеву анестезію або вводять його в стан медикаментозного сну.

Імплантація зубів (Київ) в стоматології White Clinic відбувається поетапно і може тривати від 3 до 9 місяців в залежності від складності робіт. Більшість часу відводиться на підготовку до імплантації і на реабілітацію після процедури. Розрізняють двоетапну і одноетапну імплантацію.

У першому випадку процедура передбачає два хірургічних втручання. Спершу в зуб вставляють (імплантують) імплантат, і він знаходиться в кістковій тканині від 2 до 6 місяців. Коли він приживається, ясна знову розрізають і на імплантат встановлюють абатмент. Це конус з різьбленням, на який ставлять вже постійну коронку або інші види протезів. Така послуга актуальна в наступних випадках:

 • якщо втрачений передній або задній зуб, але при цьому з боків присутні цілі зуби;
 • коли між зубами утворилися великі проміжки після видалення;
 • якщо відсутні жувальні зуби;
 • повна адентія щелепи.

Поставить имплант зуба КиевОдноетапна імплантація – це тільки одне хірургічне втручання. Зубні імпланти встановлюють таким чином, щоб головка виступала за край ясен. Завдяки цьому після загоєння не потрібно ще раз розрізати ясна, так як коронку можна встановити протез на виступаючий край імпланта.

Обидва види мають свої переваги, але вирішити, який краще підійде саме вам, допоможе стоматолог нашої клініки. Після ретельного огляду порожнини рота і рентгенівського знімку лікар порекомендує пацієнту найкращий варіант – імплантацію з абатмента або ж одноетапну імплантацію.

Альтернативні види імплантації зубів

Імпланти до/після

У стоматології White Clinic ви можете відновити зубний ряд без попереднього нарощування кісткової тканини. Ця послуга називається базальна імплантація. Під час такої процедури встановлюють спеціальну конструкцію імплантів, яка підбирається за формою і розміром зубного ряду пацієнта. Для цього методу потрібно, щоб було відсутнє не менше трьох зубів підряд.

У сучасній стоматології дуже мало протипоказань до імплантації. Це деякі хвороби серцево-судинної системи, цукровий діабет, захворювання сполучної тканини і новоутворення в організмі. І навіть в цих випадках під наглядом лікарів можливо провести імплантацію зубів.

Перед тим, як встановлювати імплантати зубів, потрібна ретельна підготовка. До неї входить:

 • чистка зубів від нальоту і каменів;
 • санація ротової порожнини для усунення всіх можливих інфекцій;
 • лікування ясен і слизових оболонок рота;
 • усунення карієсу будь-якого ступеня тяжкості.

Всі ці процедури необхідні, щоб в ясна під час імплантації не потрапила інфекція.

Якщо ви вирішили поставити імплант зуба, ціна на цю послугу в нашій клініці вас порадує. А якщо додати до неї бездоганну якість проведення процедури і матеріалів, вибір стоматології стає очевидним. Дізнатися скільки коштує поставити зубні імплантати можна зателефонувавши в клініку або подивившись прайс. Для більш детальної інформації краще звернутися до адміністратора стоматології і записатися на безкоштовну консультацію, після якої лікар точно визначить терміни та вартість імплантації.

Більше інформації про зубних імплантатах можна знайти уВікіпедії.