Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Протезування (ортопедична стоматологія)

ГоловнаServiceПротезування (ортопедична стоматологія)
Відтворити відео
Про Послугу

Послуги протезування зубів в стоматологічному центрі White Clinic

Проблема втрати зубів стосується багатьох наших пацієнтів. Тому стоматологія White Clinic пропонує різні варіанти відновлення частково зруйнованих і повністю втрачених зубів. Сучасна ортопедична стоматологія користується величезною популярністю, штучна щелепа в стаканчику з водою залишилася в далекому минулому, і сьогодні нові технології та методи зробили справжній прорив в стоматологічній практиці.

Стоматологічний центр White Clinic в Києві пропонує своїм пацієнтам високий рівень ортопедичних послуг, з урахуванням індивідуальних особливостей і побажань, а також доступні ціни. Зубний протез нового покоління, виготовлений нашими фахівцями, абсолютно не відрізняється від натуральних зубів, при цьому він зберігає високі жувальні функції, виглядає красиво та природно.

 

Акційні пропозиції

Основні види протезування зубів

При встановленні зубних протезів лікарі-ортопеди нашої стоматології застосовують такі види конструкцій:

  • зйомні – пацієнт сам може знімати, одягати та доглядати за протезом;
  • постійні (незйомні) – часткове протезування коронками, мостовидними протезами, які фіксуються на обточених опорних зубах;
  • комбіновані – своєрідна система конструкцій, що поєднує одночасно два види;
  • протезування на імплантатах – може бути зйомним і постійним. Це найбільш затребуваний і прогресивний метод, що дозволяє повернути пацієнтові втрачені зуби.

Всі зубні протези підбираються індивідуально, виходячи з величезного вибору сучасних технологій і побажань пацієнта.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Зателефонуйте нам!

Види незйомних протезів

Даний вид протезування наші стоматологи пропонують тим пацієнтам, у яких відсутній один або кілька зубів. Що стосується розбіжності кольору з основним зубним рядом в нашій клініці можна встановити на передні зуби вініри – спеціальні тонкі накладки, ідеально імітують натуральні зуби. З їх допомогою можна приховати будь-які дефекти.

До незйомних протезів відносяться металокерамічні, керамічні, цирконієві, металеві пластмасові коронки, ціна яких залежить від технології виготовлення та обраного матеріалу.

Зйомні зубні протези і їх види

Багато пацієнтів не дуже довіряють зйомним конструкціям, посилаючись на те, що протез не дуже зручний і помітний для оточуючих. Фахівці-ортопеди нашої стоматології для виготовлення зйомних протезів застосовують інноваційні технології та комп’ютерне моделювання, в результаті чого конструкція має максимальну точність та ідеально збігається з натуральним зубним рядом.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам:

  • бюгельне протезування – найбільш популярний і затребуваний вид, через різні способи кріплення. Вони прості у догляді, мають компактні розміри та встановлюються навіть на розхитані зуби. Крім цього даний вид протезів можна замовити в нашій стоматології відносно недорого;
  • нейлонове протезування – представляє еластичні, міцні та м’які конструкції, що ідеально імітують натуральні зуби і ясна. Вони не піддаються фарбуванню і деформацій, гіпоалергенні, високо естетичні й прості в побуті;
  • пластинчасте протезування – примітивні конструкції, прості у виконанні та доступні за ціною.

Наші ціни:

Металокерамічна коронка
Цирконієва коронка
Коронка Emax
Бюгельний протез кламерний
Бюгельний протез замковий
Бюгельний протез ацеталовий (безметаловий)
Консультація ортопеда
Піднебінний бюгель

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Протезування зубів включає в перелік послуг мостовидні протези, іммедіатпротези (зубні протези-метелики), вкладки, шинування, мікропротезування та інші види.

Сучасне протезування зубів фахівцями нашої стоматології має безліч варіантів відновлення частково зруйнованих і повністю втрачених зубів. Ми надаємо гарантії на всі види протезування, крім цього, поставити зуб в нашій стоматології абсолютно безпечно. Весь медперсонал постійно проходить навчання і відвідує семінари, освоюючи нові методики зубного протезування. Фахівці нашої стоматології запропонують оптимальні варіанти протезування, і ви забудете про проблему з зубами.

Наш персонал

Цю послугу виконують лікарі

ХІРУРГ – ІМПЛАНТОЛОГ
ЛІКАР – ОРТОПЕД

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Бєгун Андрій Михайлович — хірург імплантолог, проводить хірургічні операції будь-якої складності. Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

+38 (067) 268-35-64

Мазур Євген Вікторович

Лікар-ортодонт у клініці White Clinic. Займається встановленням брекет систем, встановленням дитячих пластинок та апаратів, лікуванням зубів елайнерами

+38 (067) 268-35-64

Новиченко Антон Євгенович

Лікар ендодонтист White Clinic. Виконує лікування кореневих каналів під мікроскопом, складне повторне ендодонтичне лікування, вилучення зламаних інструментів з кореневих каналів, займається відновленням зубів.

Гразіон Мар‘яна Василівна

Лікар-терапевт стоматологічної клініки White Clinic. Займається комплексними чистками та відбілюванням.

+38 (067) 268-35-64
Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16