Відтворити відео
Про Послугу

Послуги протезування зубів в стоматологічному центрі White Clinic

Проблема втрати зубів стосується багатьох наших пацієнтів. Тому стоматологія White Clinic пропонує різні варіанти відновлення частково зруйнованих і повністю втрачених зубів. Сучасна ортопедична стоматологія користується величезною популярністю, штучна щелепа в стаканчику з водою залишилася в далекому минулому, і сьогодні нові технології та методи зробили справжній прорив в стоматологічній практиці.

Стоматологічний центр White Clinic в Києві пропонує своїм пацієнтам високий рівень ортопедичних послуг, з урахуванням індивідуальних особливостей і побажань, а також доступні ціни. Зубний протез нового покоління, виготовлений нашими фахівцями, абсолютно не відрізняється від натуральних зубів, при цьому він зберігає високі жувальні функції, виглядає красиво та природно.

Основні види протезування зубів

При встановленні зубних протезів лікарі-ортопеди нашої стоматології застосовують такі види конструкцій:

 • зйомні – пацієнт сам може знімати, одягати та доглядати за протезом;
 • постійні (незйомні) – часткове протезування коронками, мостовидними протезами, які фіксуються на обточених опорних зубах;
 • комбіновані – своєрідна система конструкцій, що поєднує одночасно два види;
 • протезирование на имплантатах – може бути зйомним і постійним. Це найбільш затребуваний і прогресивний метод, що дозволяє повернути пацієнтові втрачені зуби.

Всі зубні протези підбираються індивідуально, виходячи з величезного вибору сучасних технологій і побажань пацієнта.

Запишіться або проконсультуйтесь

Наш Адміністратор допоможе Вам з вибором спеціаліста та запише на
зручний для вас час відвідування нашої клініки!

Види незйомних протезів

Даний вид протезування наші стоматологи пропонують тим пацієнтам, у яких відсутній один або кілька зубів. Що стосується розбіжності кольору з основним зубним рядом в нашій клініці можна встановити на передні зуби вініри – спеціальні тонкі накладки, ідеально імітують натуральні зуби. З їх допомогою можна приховати будь-які дефекти.

До незйомних протезів відносяться металокерамічні, керамічні, цирконієві, металеві пластмасові коронки, ціна яких залежить від технології виготовлення та обраного матеріалу.

Зйомні зубні протези і їх види

Багато пацієнтів не дуже довіряють зйомним конструкціям, посилаючись на те, що протез не дуже зручний і помітний для оточуючих. Фахівці-ортопеди нашої стоматології для виготовлення зйомних протезів застосовують інноваційні технології та комп’ютерне моделювання, в результаті чого конструкція має максимальну точність та ідеально збігається з натуральним зубним рядом.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам:

 • бюгельне протезування – найбільш популярний і затребуваний вид, через різні способи кріплення. Вони прості у догляді, мають компактні розміри та встановлюються навіть на розхитані зуби. Крім цього даний вид протезів можна замовити в нашій стоматології відносно недорого;
 • нейлонове протезування – представляє еластичні, міцні та м’які конструкції, що ідеально імітують натуральні зуби і ясна. Вони не піддаються фарбуванню і деформацій, гіпоалергенні, високо естетичні й прості в побуті;
 • пластинчасте протезування – примітивні конструкції, прості у виконанні та доступні за ціною.

Наші ціни:

 • Консультація ортопеда
  Консультація ортопеда
  від 300 грн.
 • Бюгельний протез
  Бюгельний протез
  від 9000 грн.
 • Коронка
  Коронка
  від 6000 грн.

Записуйтесь! По понеділкам діють знижки.

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Протезування зубів включає в перелік послуг мостовидні протези, іммедіатпротези (зубні протези-метелики), вкладки, шинування, мікропротезування та інші види.

Сучасне протезування зубів фахівцями нашої стоматології має безліч варіантів відновлення частково зруйнованих і повністю втрачених зубів. Ми надаємо гарантії на всі види протезування, крім цього, поставити зуб в нашій стоматології абсолютно безпечно. Весь медперсонал постійно проходить навчання і відвідує семінари, освоюючи нові методики зубного протезування. Фахівці нашої стоматології запропонують оптимальні варіанти протезування, і ви забудете про проблему з зубами.

Наші пацієнти

Наш персонал

Наші стоматологи та спеціалісти

Бєгун Андрій Михайлович

Андрій Михайлович є одним із засновників та головним лікарем в стоматологічній клініці White Clinic, а також провідним спеціалістом у галузі стоматології та хірургії зі стажем роботи більш як 20 років. Андрій Михайлович завжди дуже уважно консультує своїх пацієнтів і пропонує найоптимальніші варіанти лікування проблем із зубами та прикусом.

Пилипенко Валерій Вікторович

Лікар-стоматолог у клініці White Clinic. Валерій Вікторович відповідальний та уважний до своїх пацієнтів….

Якуш Олена Юріївна

Ортодонт клініки White Clinic. Стаж роботи понад 15 років. Олена Юріївна у 2007 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог.
Проходила інтернатуру на базі Національного медичного Університета ім. О.О. Богомольця за спеціальністю стоматологія.
2010 році здобула спеціалізацію з ортодонтії, на базі Національна МАПО ім. П.Л.Шупіка.

Громов Сергій Євгенович

Лікар-стоматолог стоматологічної клініки White Clinic. Стаж роботи понад 10 років. Сергій Євгенович допоможе Вам у лікуванні ваших зубів та проконсультує по всім питанням догляду та здорового вигляду ваших зубів. 

Передерій Тетяна Миколаївна

Стоматолог-терапевт та дитячій лікар в стоматологічній клініці White Clinic. Тетяна Миколаївна отримала освіту у НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю лікар стоматолог-терапевт.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top