Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Комп’ютерна томографія

ГоловнаАкціїКомп’ютерна томографія

Акційна пропозиція

Термін дії: ЗАВЕРШЕНО
В яких клініках проводиться акція:
✔ Григоренка, 16
Спеціальна ціна на КТ обох щелеп при умові лікування в нашій клініці.

950
грн.
1150 грн.

Захоплююча новина для всіх, хто планує лікування зубів у нашій клініці! Ми раді оголосити спеціальну акційну пропозицію, яка діє до 30 листопада 2023 року, виключно за адресою Григоренка, 16. У рамках цієї акції, ми пропонуємо комп’ютерну томографію (КТ) обох щелеп за спеціальною ціною – лише 950 гривень, замість звичайної вартості 1150 гривень.

Ця унікальна можливість відкрита для всіх  пацієнтів, які обирають лікування у нашій клініці. Комп’ютерна томографія є одним з найбільш точних методів діагностики в сучасній стоматології, дозволяючи отримати детальні зображення щелеп та зубів. Це допомагає нашим лікарям точно діагностувати проблеми та планувати ефективне лікування.

Наша клініка обладнана передовими технологіями, що гарантує високу якість та точність діагностичних процедур. Завдяки цій акції, ви маєте чудову можливість отримати професійну діагностику за значно нижчою ціною, забезпечуючи оптимальні умови для вашого лікування.

Не упустіть цю виняткову можливість вдосконалити своє здоров’я та красу посмішки за доступною ціною. Записуйтеся на консультацію вже сьогодні та скористайтеся перевагами нашої акційної пропозиції. Чекаємо на вас, щоб разом дбати про вашу усмішку!

Всі пропозиції

-50%
999 грн.
2000 грн.
✔ Григоренка, 16
-16%
1499 грн.
1800 грн.
✔ Драгоманова, 2
✔ Григоренка, 16
Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16