14Чер

5 простих способів прибрати запах з рота

Вода

Бактерії, що поглинають білки із залишків їжі, виділяють сполуки сірки. Результат – поганий запах із рота. Але заклятим ворогом бактерій є кисень, що міститься у слині. І коли ви п’єте воду, вироблення слини посилюється, що своєю чергою нейтралізує неприємний запах з рота.

Овочі

Волокнисті овочі, такі як селера та огірки, посилюють роботу слинних залоз, а слина нейтралізує бактерії, що викликають запах. Хрумкі овочі допомагають видалити з зубів і ясен наліт, яким також харчуються бактерії, що населяють порожнину рота.

Зелений чай

Поліфеноли зеленого чаю на якийсь час усувають запах сірки. Але такий ефект лише у листового, натурального чаю без додавання цукру та молока.

Масло чайного дерева

Це масло має антибактеріальні властивості. Нанесіть кілька крапель безпосередньо на зубну щітку та почистіть задню частину язика та ясен, а потім виплюньте залишки.

Полоскання зубів

Ополіскувач, що містить ефірні олії, цинк та антисептики, не просто освіжає дихання. Він також має легкий лікувальний ефект, тому що допомагає зняти зубний наліт і запобігти запаленню ясен, які можуть викликати неприємний запах з рота.

Leave a reply

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top