Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 31.12-02.01 вихідні.

5 перших питань дитячому стоматологу

ГоловнаДитяча стоматологія5 перших питань дитячому стоматологу
2Лют

Поява першого зуба, відточування звички чищення зубів, профілактичний огляд стоматолога … З цим стикається кожна мама! Ми зібрали найперші питання, які ви задаєте дитячому стоматологу.

1. З якого віку треба починати чистити зуби дитині?

Зуби потрібно чистити вже з моменту їх появи. Для цього найкраще використовувати спеціальні м’які насадки, які надягають на палець дорослого. Якщо їх проблематично знайти, можна взяти й невеликий шматочок м’якої марлі, змочений в кип’яченій воді.

2. Якою має бути перша консультація у дитячого стоматолога?

В основному, перший прийом обмежується візуальним оглядом – лікар повинен оцінити, чи правильно прорізалися зуби, подивитися вуздечку губ і язика. Фахівець може поставити мамі питання про те, як протікала її вагітність, і як прорізувалися перші зуби у малюка. На такий консультації лікар повинен розповісти мамі чи татові, як доглядати за порожниною рота дитини, порадити, як вибрати для нього зубну щітку і пасту, показати батькам і дитині, як правильно чистити зуби, розповісти, як позбавити малюка від шкідливих звичок (смоктання пальця, ротового дихання і т.і.).

3. Як часто потрібно відвідувати дитячого стоматолога?

Навіть якщо ви не бачите явних ознак карієсу (наприклад, потемніння зубів) і інших захворювань порожнини рота, все одно необхідно регулярно, 3-4 рази на рік, приводити дитину до стоматолога починаючи з одного року.

4. Обов’язково потрібна професійна гігієна молочних зубів?

Професійне чищення зубів, як для дорослих, так і для дітей – це відмінна профілактика карієсу, не вимагає особливих витрат часу і коштів. Гігієна порожнини рота за допомогою спеціального професійного обладнання в кабінеті у стоматолога дозволяє ретельно вичищати м’який зубний наліт і камені в усіх місцях зубного ряду, куди не дістає зубна щітка. Також, така процедура дозволяє оздоровити зубну емаль і наповнити її корисними мікроелементами.

5. Як доглядати за першими зубами? Чи потрібна паста? Чи можна дитині до 3 років чистити зуби електричною зубною щіткою?

Паста для дітей від 0 до 3 обов’язково реєструється як харчовий продукт, тому її сміливо можна брати. Зверніть увагу на термін придатності після відкриття тюбика. Зазвичай він 1-3 місяці.Електричну щітку дітям використовувати можна, але вона вимагає спеціальної техніки чищення. Вас цього навчить наш стоматолог.

Leave a reply

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16