Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

6 частих питань лікарю стоматологу-імплантологу

ГоловнаІмпланти6 частих питань лікарю стоматологу-імплантологу
7Лют

Для відновлення повноцінного ряду зубів дентальная імплантація вважається найкращим методом. Але ця процедура залишається незрозумілою для багатьох людей і породжує чимало запитань. Відповіді на деякі з них дає наш досвідчений лікар – стоматолог-імплантолог.

Імплантація – це біль?

Для відновлення повноцінного ряду зубів дентальная імплантація вважається найкращим методом. Але ця процедура залишається незрозумілою для багатьох людей і породжує чимало запитань. Відповіді на деякі з них дає наш досвідчений лікар – стоматолог-імплантолог.
Процедура імплантації виконується під місцевою анестезією, і оскільки остання надзвичайно ефективна, Ви не відчуєте ніякого болю під час будь-якого етапу операції.
Всупереч розхожій думці, кістка щелепи, в яку встановлюється імплант, не має нервових рецепторів, і тому боліти вона не може. Після операції, коли дія анестетика закінчується, приблизно через 2-4 години після маніпуляції, Ви можете відчути деяку хворобливість і дискомфорт. Як правило, всі неприємні відчуття після установки імплантатів обмежуються невеликим дискомфортом в області швів, не більше.

Операцію з установки імплантатів можна порівняти з видаленням зуба, з тією лише різницею, що імплантація, в більшості випадків, набагато менш травматична, особливо на нижній щелепі. Зазвичай спостерігається припухлість, іноді незначні гематоми. Ці симптоми можуть проявлятися в перші 2-3 дні після операції.

Найчастіше після установки одного імплантату пацієнти обходяться без знеболювальних препаратів. Але при встановленні двох і більше імплантатів рекомендується застосовувати знеболювальні ліки, оскільки болючість в цьому випадку більш виражена і без приймання болезаспокійливого може протриматися цілу добу. Звичайні болезаспокійливих засобів, як правило, виявляються достатньо для зняття больових відчуттів, що виникають після операції з імплантації.

Чи є протипоказання для імплантації зубів?

Так є. Але з кожним роком їх стає все менше і менше. Стоматологія стрімко розвивається, намагаючись зробити імплантацію більш доступною, в тому числі тим людям, яким ще кілька років тому могли відмовити в такій маніпуляції.

Абсолютними протипоказаннями вважаються онкологічні захворювання, порушення згортання крові, захворювання, при яких передбачений прийом ліків, які впливають на кровотворну систему, наприклад ДВС синдром.

Скільки часу займає установка імплантатів?

Терміни залежать від обраного методу встановлення: двоетапний або одноетапний. Найбільш поширена установка імплантату у два етапи. Спочатку встановлюється імплантат, і потім протягом 3-6 місяців відбувається процес його загоєння. На цей період пацієнтові встановлюється тимчасовий протез. Після закінчення зазначеного терміну пацієнту встановлюється постійна конструкція. Одноетапний метод передбачає установку імплантату і фіксацію на ньому постійного протеза в один прийом.

Як зберегти імплант красивим і здоровим надовго?

Професійна гігієна порожнини рота один раз в 6 місяців, суворе дотримання правил особистої гігієни порожнини рота для людей використовують дентальні імплантати та контрольна рентгеногафія один раз у два роки допоможуть Вам зберегти здоров’я і красу всіх ваших зубів, включаючи імплантати.

Який гарантійний термін служби імплантів і від чого залежить його тривалість?

Виробник дає гарантію на 10-20 років служби (залежить від виробника, типу імпланта, матеріалу і т.д.). Важливим фактором, що впливає на термін служби дентальних протезів, є дотримання гігієни порожнини рота і регулярне відвідування стоматолога. Навіть при ідеальній формі і інших характеристиках зубного протеза необхідно відвідувати стоматолога не рідше двох разів на рік для проходження профілактичного огляду, проведення сеансів професійної гігієни порожнини рота і видалення потенційних вогнищ розвитку інфекції у важкодоступних для зубної щітки місцях. Наявні клінічні спостереження показують, що при правильній гігієні грамотно встановлений, якісний імплантат може служити не менше 25 років.

Впав на тренуванні, в результаті чого у мене передній зуб зруйнувався практично під корінь. Невже, тепер доведеться повністю його видаляти і ставити імплантат?

Якщо в результаті травми постраждала тільки коронкова частина зуба, то виготовлення штучної коронки з опорою на природний корінь показано і дуже бажано. Застосування ж імплантату показано тільки в разі неможливості збереження кореня зуба.

Leave a reply

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16