7Лют

Сьогодні пост про ортодонтію. Ділимося кейсами нашого лікаря – ортодонта Якуш Олени Юріївни.
Лікар – ортодонт займається виправленням неправильного прикусу, за допомогою брекет-системи, спеціальних ортодонтичних пластинок і апаратів.

Багато людей думають, що достатньо просто наклеїти брекети й зуби вирівнюються … АЛЕ!

Лікар повинен розуміти перед початком лікування, яким повинен бути фінальний результат. Це як партія в шахи з сильним суперником. Адже виправляючи естетичні дефекти доктор повинен спланувати й отримати функціональну складову, щоб зуби мали правильний прикус за всіма законами біомеханіки згідно з якою працюють наші зуби, м’язи та суглоби.

До нас приходить багато пацієнтів після неграмотних лікарів, коли не було сплановано лікування, не видалені зуби мудрості, на вигляд маючи рівні зуби, але не маючи правильних контактів зубів, з болями в м’язах і суглобах.

У нашій клініці приділяється велика увага діагностиці, яка передує ортодонтичному лікуванню.

А саме:

  • робиться панорамний знімок;
  • телерентгенографія;
  • знімаються зліпки зубів для вивчення і вимірювання зубів, їх нахилу стосовно площин черепа і суглоба;
  • даються рекомендації з видалення зубів мудрості;
  • виявляємо парадонтологічні проблеми.

І тільки тоді на повторній консультації лікар дає план лікування, прогноз на лікування, терміни й вартість.

Особисто для себе, я не уявляю свою роботу в складних клінічних випадках без ортодонтичної підготовки, ми часто проводимо спільні консультації разом, плануючи комплексний підхід до лікування.

Олена Юріївна має робочий стаж понад 15 років, професіонал своєї справи, відвідує курси й семінари, навчається на майстер – класах у світових зірок ортодонтії, застосовує у своїй роботі найкращі сертифіковані брекети та матеріали. Працює застосовуючи найновіші та найкращі технології та досягнення.

Все ще сумніваєтеся чи потрібні вам брекети чи ні, шукайте сучасну клініку і грамотного лікаря – ортодонта?

Тоді вам точно у White Clinic.

Приходьте на консультацію, лікар вам відповість на всі ваші запитання і розвіє сумніви, індивідуально підбере план лікування!

Будьте впевнені – ви отримаєте кваліфіковане лікування і будете задоволені результатом!

Leave a reply

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top