• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
  • Стоматологія в Києві
logo

Боїтеся стоматолога ще з дитинства? Чи не ви перші і не ви останні, багато пацієнтів White Clinic скаржаться на дентофобію – панічний страх перед кабінетом дантиста.

Сучасна стоматологія WhiteClinic пропонує вирішення цієї проблеми, і назва їй – седація. Іншими словами, це лікування зубів уві сні. Така послуга стала популярною серед наших пацієнтів, про що свідчать відгуки.

Ціни на лікування у ві сні

  • Лікування у ві сні для дорослих
    від 2500 грн/год.

Коли потрібно використовувати седацію?

Медикаментозний сон в стоматології

Наші лікарі рекомендують седацію, якщо потрібно вилікувати зуби маленькій дитині. Діти не розуміють, навіщо потрібно терпіти біль, і панічно бояться лікарів. У таких випадках ця послуга незамінна. Також ми пропонуємо седацию пацієнтам з гіпертонією. Через дію сильного стресу, тиск може критично піднятися, а якщо страху немає, то і тиск в нормі.

Лікування зубів уві сні стоматологи нашої клініки проводять у випадках, коли потрібно комплекс процедур. Перебувати кілька годин поспіль в стоматологічному кріслі не кожному під силу, і седація дуже рятує. Як і в складних випадках, наприклад, у нас проводять видалення зубів під загальним наркозом , оскільки це одна з найболючіших процедур.

Типи седації у WhiteClinic

Седація White Clinic

Седація в стоматології White Clinic буває двох видів: поверхнева і глибока. Якщо застосовується поверхневий вигляд, пацієнт розслабляється, впадає в стан напівсну, не відчуває страху, переживань і паніки. При цьому він чує лікаря, реагує на його слова і навіть може керувати своїм тілом.

Поверхневу седацию ми виконуємо внутрішньовенно за допомогою ін’єкцій ліків.

Інгаляційний метод із закисом азоту найбезпечніший. Ми застосовуємо його, коли лікуємо зуби дітям. Потрібний ефект досягається вже через п’ять хвилин, а вплив інгаляції закінчується, коли з пацієнта знімають маску. Після лікування зубів з використанням азоту можна одночасно займатися своїми справами.

Другий спосіб – пероральний, він передбачає прийом таблеток і викликає середню ступінь спокою. Пацієнт перебуває в свідомості, але спокійно реагує на маніпуляції лікаря.

Також анестезіологи White Clinic вводять в стан напівсну за допомогою ін’єкцій. Ефект настає дуже швидко, але потрібно трохи часу, щоб дія препарату пройшло. Ін’єкції гарантують середню ступінь спокою.

Глибока седація

А тепер розповімо про глибоку седацію в нашій стоматології. У цьому випадку свідомість пацієнта сильно пригнічується, він занурюється в глибокий сон. Лікування зубів під загальним наркозом наші стоматологи рекомендують, якщо хвороба запущена. Під впливом препарату людина нічого не чує і не відчуває.

Є ризик того, що з’являться проблеми з диханням, тому глибока седація відбувається під наглядом нашого анестезіолога. Протягом години після закінчення процедури пацієнт знаходиться в клініці, щоб повністю відійти від наркозу.

Протипоказання до лікування зубів уві сні

Седація, незалежно від того, поверхнева вона або глибока, впливає на організм людини. Тому процедура має ряд протипоказань. Ми не робимо седацию в таких випадках:

  • дітям у віці до трьох років;
  • при вагітності на будь-якому терміні;
  • людям з черепно-мозковими травмами;
  • якщо є алергія на препарати;
  • під впливом алкоголю;
  • при деяких захворюваннях психіки.

Якщо у вас ніяких протипоказань немає, тоді немає чого відчувати дискомфорт в кріслі лікаря. Приходьте, і ви відчуєте, що лікування зубів – це зовсім не страшно. До ваших послуг найдобріші стоматологи, сучасне обладнання і препарати. White Clinic – це делікатна турбота про здоров’я вашої посмішки.