• м. Київ, вул. Драгоманова, 2
 • Стоматологія в Києві
logo

Металокерамічна коронка – це незйомний протез, який має вигляд «ковпачка». Його надягають на Обточені частина зуба. Подібні ортопедичні конструкції застосовують в нашій стоматології для відновлення втрачених і зруйнованих зубів.

Поставити коронку з металокераміки якісно і недорого – основне завдання дантистів White Clinic. Дана проблема вирішується за допомогою застосування нових технологій, матеріалів нового покоління і сучасного, високоточного обладнання.

Ціни на металокераміку:

 • Коронка металокерамічна
  5000 грн.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам такі види коронок з металокераміки:

 • з кобальтохромового сплаву;
 • на основі золота.

Найбільш популярними і затребуваними вважаються золоті коронки, на них легше «лягає» емаль, завдяки чому можна вдало підібрати колір зубного протеза під весь зубний ряд. Міцний, зносостійкий і довговічний композитний матеріал робить металокерамічну коронку стійкою до будь-яких зовнішніх пошкоджень, тому наші стоматологи рекомендують їх встановлювати на жувальні зуби.

Застосування кобальтохромового сплаву не погіршить якість, дещо зменшиться термін експлуатації, а в іншому наших пацієнтів будуть супроводжувати тільки позитивні емоції, тому багато хто воліє металокерамічні протези саме з цього сплаву.

Основні переваги металокерамічних коронок

Протезування зубів металокерамікою має ряд переваг:

 • привабливий зовнішній вигляд, наближений до природної натуральності. Великий вибір керамічного покриття дозволяє стоматологам підібрати відтінок, максимально подібний до кольору основного зубного ряду;
 • комфорт і зручність з високою функціональністю, після установки не виникає відчуття присутності стороннього тіла;
 • надійність, стійкість і довговічність;
 • ефективно захищає поверхню «рідного» зуба під коронкою;
 • не вступає в контакт з негативною мікрофлорою і мікроорганізмами.

Підбираючи вид протезування, наші дантисти часто радять металокераміку, ціна якої в кілька разів нижче керамічних зубів. Це відмінна нагода отримати хорошу якість за доступними розцінками.

Недоліки коронок з металокераміки

Незважаючи на всі позитивні сторони, слід зазначити, що коронки з металокераміки не зовсім ідеальні, і перш ніж почати протезування, наш стоматолог обов’язково ознайомить пацієнта з можливими недоліками.

В процесі протезування обов’язково проводиться депульпація. Дана процедура небажана для установки будь-яких протезів, але вона неминуча. Сильно страждає корінь зуба, він перестає живитися і поступово вмирає, в результаті чого сам зуб стає ненадійним. Це знижує термін експлуатації протеза.

Щоб підігнати коронку, необхідно сточити зуб, зменшивши його з усіх боків. Від цієї процедури можуть зіпсуватися сусідні зуби. Також бувають випадки, коли металокерамічні коронки не підходять людям, які мають алергію на метал, в даному випадку стоматолог пропонує альтернативну заміну керамікою.

Записуйтесь на прийом, ми готові виправити навіть найскладнішу ситуацію. Досвідчені фахівці стоматології White Clinic грамотно встановлять металокерамічні коронки, які при належному догляді прослужать вам довго, і навіть через багато років їх зовнішній вигляд залишиться колишнім.