Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

5 небезпечних для зубної емалі продуктів

ГоловнаВідбілювання зубів5 небезпечних для зубної емалі продуктів
8Лип

Жовтуватий відтінок може бути як набутим внаслідок різних причин, так і вродженим. І якщо в другому випадку допоможе тільки лікар, то в першому набагато правильніше було б запобігти потемнінню зубів. Ми розповімо про 5 продуктів, які є причинами потемніння зубної емалі. Отже.

  • Чай. Через високу концентрацію танінів він може викликати зміну кольору зубів, при цьому навіть частіше, ніж кава, якою зазвичай нас лякають.
  • Біле вино. Здавалося б, вино біле, але для зубів воно набагато шкідливіше, ніж червоне. У 2009 році група дослідників з Нью-Йорка зробили висновок, що цей спиртний напій може викликати потемніння зубної емалі через вміст танінів та кислот, які роз’їдають емаль.
  • Соєвий соус. Вже з погляду логіки можна зрозуміти, що рідини темного кольору можуть впливати на колір зубів. І головним у списку є соєвий соус, який містить пігмент, що пристає до зубів і утворює мікро плями.
  • Бальзамічний оцет. Ця популярна заправка для салату вважається корисною, проте вона завдає шкоди зубам. Все відбувається через наявність пігментів та кислоти, яка ушкоджує зубну емаль та запускає процес демінералізації зубів.
  • Каррі. Також популярний продукт, який містить сильний пігмент, що викликає потемніння зубної емалі.

Leave a reply

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16