8Лип

Жовтуватий відтінок може бути як набутим внаслідок різних причин, так і вродженим. І якщо в другому випадку допоможе тільки лікар, то в першому набагато правильніше було б запобігти потемнінню зубів. Ми розповімо про 5 продуктів, які є причинами потемніння зубної емалі. Отже.

  • Чай. Через високу концентрацію танінів він може викликати зміну кольору зубів, при цьому навіть частіше, ніж кава, якою зазвичай нас лякають.
  • Біле вино. Здавалося б, вино біле, але для зубів воно набагато шкідливіше, ніж червоне. У 2009 році група дослідників з Нью-Йорка зробили висновок, що цей спиртний напій може викликати потемніння зубної емалі через вміст танінів та кислот, які роз’їдають емаль.
  • Соєвий соус. Вже з погляду логіки можна зрозуміти, що рідини темного кольору можуть впливати на колір зубів. І головним у списку є соєвий соус, який містить пігмент, що пристає до зубів і утворює мікро плями.
  • Бальзамічний оцет. Ця популярна заправка для салату вважається корисною, проте вона завдає шкоди зубам. Все відбувається через наявність пігментів та кислоти, яка ушкоджує зубну емаль та запускає процес демінералізації зубів.
  • Каррі. Також популярний продукт, який містить сильний пігмент, що викликає потемніння зубної емалі.

Leave a reply

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top