Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Види зубних паст: склад і функції

ГоловнаКорисні порадиВиди зубних паст: склад і функції
4Сер

Яку зубну пасту вибрати? Здається, що це досить просте завдання. Але стоматологи рекомендують уважно ставитися до нього з урахуванням стану ваших зубів і наявності захворювань порожнини рота. Існують найрізноманітніші види зубних паст. Але, як показує практика, те що активно рекламується не завжди може бути ефективно для вас. Завжди уважно читайте склад зубних паст і пам’ятайте, що недорогі пасти нітрохи не гірше відомих брендів.

Зубні пасти для лікування і профілактики захворювань порожнини рота

Подібні зубні пасти містять в собі фтор та кальцій поряд з протикарієсними лікувальними комплексами. Вони мають антиоксидантну і знезаражувальні властивості, які захищають порожнину рота і самі зуби від великої кількості штамів патогенних мікроорганізмів. До складу таких паст входять цілющі трави, триклозан, органічні сполуки хлору, антисептики.

Пасти, що містять в собі сольові складники й соду

Найчастіше така паста призначається безпосередньо стоматологом для терапії гнійних, інфекційних і запальних процесів в порожнині рота. У складі паст є протизапальні та антибактеріальні комплекси, що показують високу терапевтичну ефективність при щоденному застосуванні. Содові й сольові пасти нормалізують кровообіг і надають ремінералізуючий вплив на зуби. За допомогою них можна регулювати лужну кислотність, також вони дозволяють захистити емаль від негативних впливів. Вміст морської солі допомагає зменшити кровоточивість ясен і знизити ризик появи пародонтозу.

Відбілюючі зубні пасти

Відбілюючі пасти для зубів містять у своєму складі активні абразивні компоненти, завдяки яким можна видаляти утворений на емалі бактеріальний наліт. Є лінійки паст, які дозволяють видаляти навіть застарілі бактеріальні відкладення. Але стоматологи рекомендують користуватися ними не більше двох-трьох разів на тиждень для того, щоб уникнути пошкодження емалі. Створюються такі пасти на основі соди, крейди, фторидів, гідроксиду кремнію. Використовувати їх можна в тому випадку, якщо на зубах є серйозний наліт, є потемнілі ділянки або є пародонтоз.

Пасти для усунення запальних процесів

Пасти для усунення запальних процесів в порожнині рота містять в собі різноманітні протимікробні компоненти й антисептики. Це Триклозан, Гексідін, Хоргексідін, які надають помірну антибактеріальну дію. Вони можуть застосовуватися при кровоточивості ясен, стоматитах, гінгівітах. Крім антисептиків до складу паст можуть входити відвари й екстракти цілющих трав, таких як прополіс, ромашка, деревій, евкаліпт. Протизапальні пасти м’яко видаляють наліт, дозволяють нормалізувати лужний баланс і усунути практично будь-які запалення.

Leave a reply

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16