Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Лікування зубів уві сні

ГоловнаПитання СтоматологуЛікування зубів уві сні
27Лис

Сьогодні поговоримо про седацію на стоматологічному прийомі чи просто кажучи, лікування зубів уві сні. Все дуже просто, коли у вас страх перед лікуванням або видаленням зубів, ви приходите до нас у клініку на консультацію, ми робимо рентген знімки, складаємо план лікування, вас консультує наш лікар-анестезіолог та лікар, які мають великий досвід у лікуванні зубів уві сні.

Лікар-анестезіолог збирає дані про ваше здоров’я, з’ясовує які є захворювання, які можуть бути тимчасові протипоказання для лікування зубів під седацією, при необхідності призначає додаткові методи обстеження, консультацію з лікуючим, сімейним лікарем, лабораторні аналізи для отримання повноцінної інформації про здоров’я пацієнта для медикаментозного сну чи лікування зубів уві сні.

У день процедури ви приходите до нас у клініку, анестезіолог дає вам медичні препарати, від яких ви заспокоюєтеся і протягом декількох хвилин засинаєте і лікар-стоматолог починає лікування зубів уві сні, під час якого ви абсолютно нічого не відчуваєте, ні болю, ні страху, Ніякого стресу. Крім того, коли ви вже заснули, лікар робить місцеву анестезію як при звичайному лікуванні зубів і ви спокійно спите.

У той час поки ви спите, лікар анестезіолог уважно стежить за вашим станом через монітори та апарати до яких ви підключені, вони дають всю необхідну інформацію про ваш пульс, роботу серця, про дихання, наповнення організму киснем, постійно отримуючи дані про ваш артеріальний тиск.

Хочемо внести ясність за одним дуже важливим моментом, який вводить багатьох людей в оману, що лікування зубів уві сні це наркоз.

Відразу скажемо, що це не так. Під час лікування зубів уві сні вводяться зовсім інші препарати, які дуже м’яко діють на організм і при припиненні подачі препарату людина відразу починає прокидатися, за бажання, під час медикаментозного сну пацієнта можна розштовхати та розбудити. Людина дихає самостійно, всі життєво важливі рефлекси збережені.

При наркозі людина не може дихати самостійно, потрібна штучна вентиляція легень, всі рефлекси пригнічуються, ніякої реакції на подразнення ззовні не спостерігається, пацієнт дуже довго прокидається після втручання, дуже важко відходить після наркозу, моніторинг стану вимагає, щоб людина знаходилася в реанімації під наглядом медперсоналу.

Після лікування зубів уві сні вже через 20-30 хвилин людина повністю прокидається і почувається бадьоро, а через дві години вже може сісти за кермо і провести вечір зі своїми близькими.

Після седації (лікування зубів уві сні) ви прокидаєтеся відпочилими, не пам’ятаєте ніяких неприємних відчуттів, ніяких негативних емоцій.

Будьте впевнені в нашій клініці ви отримаєте кваліфіковану допомогу в лікуванні зубів уві сні, у нас навчений медичний персонал, ми маємо всю необхідну апаратуру, медикаменти та інструменти для лікування зубів уві сні. Під час лікування зубів уві сні лікар-стоматолог може провести великий обсяг лікування, полікувати від 4 до 12 зубів, видалити всі зуби мудрості, встановити зубні імплантанти, зробити складні кісткові пластики, полікувати кореневі канали зубів.

Ми маємо ліцензію МОЗ на проведення лікування у сні

Ми маємо всі дозвільні документи, дипломованого та досвідченого лікаря — анестезіолога в штаті.

Лікування карієсу, кореневих каналів, складні видалення зубів, імплантація зубів, кісткові пластики, лікування зубів уві сні, протезування зубів -все це може проходити без стресу та болю.

Приходьте на консультацію та переконайтеся самі.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16