Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Діагностика та лікування пародонтиту

ГоловнаСтоматологія ПознякиДіагностика та лікування пародонтиту
16Гру

Для якісної діагностики пародонтиту ми в нашій клініці використовуємо комп’ютерну томографію та пародонтологічний скринінг ротової порожнини пацієнтів, це допомагає виявити пародонтит на ранніх стадіях та призначити якісне лікування індивідуально під кожного пацієнта.

Саме лікування пародонтиту є комплексним і складається з кількох стадій, а саме професійної комплексної гігієни порожнини рота, глибокого чищення кишень під яснами (закритого/відкритого кюретажу), полірування коренів зубів апаратом Vector та зміцнення ясна за допомогою плазмотерапії.

У деяких випадках для досягнення стабільного та якісного результату потрібне якісне протезування відсутніх зубів, імплантація, заміна старих неякісних пломб із нависаючими краями, які травмують ясна, ортодонтичне лікування на брекет системах. Тільки при комплексному підході ми можемо перемогти це захворювання і досягти якісних результатів.

У нашій клініці для діагностики та лікування використовуються передові та якісні препарати, техніки лікування, які довели свою ефективність у всьому світі. Тут ви можете пройти повне обстеження та лікування пародонтиту, а також отримати якісну консультацію.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16