Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 31.12-02.01 вихідні.

Імплантація зубів на чотирьох або all in four

ГоловнаІмплантиІмплантація зубів на чотирьох або all in four
4Січ

Сьогодні дуже популярна та актуальна методика відновлення зубів все на чотирьох або англійською all in four. Що ж це таємниче “all in four”? Це дуже просто, коли людина не має зубів на верхній і нижній щелепі або на одній з них, проводиться установка чотирьох імплантатів, на яких потім виконується відновлення втрачених зубів. Таким чином, встановивши 4 імплантати на одній щелепі та поставивши на них красиві зуби, ми можемо дати пацієнту здоров’я та красу.

Лікування та його тривалість

Часто запитують, як відбувається лікування і скільки воно триває? Насправді все дуже індивідуально, кожна людина унікальна і її стан здоров’я теж, але зазвичай за один візит ми видаляємо зуби, які залишилися, і ставимо імплантати, потім відразу отримуємо зліпки під тимчасові коронки, через 5-7 днів прикручуються тимчасові зуби, з якими пацієнт ходить 6 місяців.

Ці процедури проводяться під седацією, людина знаходиться в медикаментозному сні, лікар видаляє непридатні зуби або корені, що залишилися, встановлює імплантати, отримує зліпки під тимчасові протези, і пацієнт прокидається вже зі встановленими імплантатами, без стресу, болю і страху після проведених процедур. Наша клініка має ліцензію на седацію, досвідченого лікаря – анестезіолога, який зробить все, щоб лікування пройшло для пацієнта м’яко та без стресу.

Виникає питання, чому і навіщо потрібні тимчасові коронки? Відповімо відразу, це обов’язковий етап, через який проходять всі пацієнти, на тимчасових коронках лікар може побачити якісь недоліки за формою, кольором, розташуванням зубів, за довжиною і товщиною, це як чернетка-макет, з якою ми отримуємо бажану форму, розмір та функціональність для майбутніх постійних зубів на імплантатах. Коли минає 6 місяців, ми міняємо тимчасову конструкцію на постійну.

Постійна конструкція імплантатів

У чому відмінність цих конструкцій? Постійні зуби мають точну та міцну основу, фундамент, а саме фрезеровану титанову балку, яка дає надточне прилягання та гарну механічну міцність. Потім на цю балку зверху виготовляються керамічні або цирконієві зуби, також є варіант і простіше, акрилові зуби, які теж виглядають природно, загалом завжди є варіанти виготовлення зубів, на будь-який смак і бюджет, але в будь-якому випадку незмінна одна конструктивна особливість – це фрезерована титанова балка. Тільки така балка дасть надійну жорсткість і податливість конструкції, точність прилягання до імплантатів, а це дуже важливо, від неї залежить їхнє довголіття.

На жаль, не всі можуть дозволити собі таку конструкцію через високу ціну. На щастя, ми можемо запропонувати нашим пацієнтам конструкцію на такій точній і міцній титановій фрезерованій балці й зверху на неї виготовити акрилові зуби замість цирконієвих.

Акрилові зуби дуже гармонійно і природно виглядають у роті й завжди виглядають як справжні, різниця лише в тому, що акрилові зуби швидше стираються в перспективі 5-7 років, але і це не проблема, завжди можна замінити їх на нові. Після фіксації зубів на чотирьох імплантатах завжди дається захисна нічна каппа, пацієнт одягає її на ніч, каппа захищає зуби і захищає від сильного стиснення зубів уві сні, яке людина контролювати не може.

Перший рік лікар викликає пацієнта на контрольні огляди кожні 3-4 місяці, щоб оцінити стан ясен, робимо контрольну комп’ютерну томографію, щоб подивитися на кісткову тканину, в якій знаходяться імплантати, адже лікареві необхідно переконатися, що з щелепною кісткою все добре, що немає запальних процесів навколо встановлених імплантатів. Далі людина має приходити 2 рази на рік на планові профілактичні огляди.

Важливість гігієни імплантатів

Лікар обов’язково навчає пацієнтів гігієні, як доглядати та стежити за зубами. Гігієна ротової порожнини дуже важлива, від пацієнта залежить скільки прослужать йому нові зуби. У цьому процесі задіяний пацієнт, він має бути мотивований доглядати нові зуби, регулярно їх чистити, навчитися користуватися іригатором, приходити на контрольні огляди до свого лікаря.

Багато хто думає, що якщо у них стоять імплантати й на них цирконієві коронки, то зуби можна не чистити, за яснами не доглядати, адже що з ними буде якщо вони штучні? Це найбільша помилка, навпаки, людина повинна розуміти, правильна гігієна і ретельний догляд за ротовою порожниною необхідні, потрібно проходити регулярні огляди. Тільки при такому відношенні ми можемо говорити про довгу та багаторічну службу таких конструкцій.

Процес операції

Перед операцією ми ретельно плануємо її, маючи цифрові технології та комп’ютерні хірургічні програми у своєму арсеналі, спочатку ми проганяємо операцію віртуально в комп’ютерній програмі, там за вашою комп’ютерною томографією ставимо імплантати й майбутні коронки. Завдяки цьому, встановлені штучні зуби, знаходяться у правильному положенні, при заданому куті та напрямку, а також на необхідній глибині. Потім на 3-Д принтері друкується хірургічний шаблон із заданим положенням та глибиною імплантатів. І лише після такого ретельного планування спеціаліст проводить операцію за шаблоном, який дає нам прогнозований та точний результат.

Здорові зуби – це складова частина здоров’я всього організму. Якщо у Вас чи Ваших родичів проблема, у клініці White Clinic ви отримаєте професійну консультацію, попередній огляд та всі необхідні обстеження. Наші лікарі запропонують кілька варіантів індивідуального лікування. Будьте впевнені, ми повернемо вам красиву та природну посмішку.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16