Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Види брекет систем

ГоловнаБрекетиВиди брекет систем
18Січ

Сучасні брекет-системи можна розділити на кілька видів, до першого, відноситься спосіб кріплення дуги до самих брекетів. Їх існує два типи – лігатурні та саморегулюючі. Способи кріплення до зуба поділяються на зовнішні та внутрішні, науковою мовою вони називаються вестибулярні та лінгвальні. Матеріали з яких виготовляються оправа для створення красивої посмішки вкрай різноманітні:

  • металеві;
  • керамічні;
  • сапфірові;
  • пластикові;
  • комбіновані.

Металеві системи найбільш помітні, різні виробники можуть прикрашати їх, так вони стають ще й родзинкою у зовнішності. Великий плюс металевих брекетів це їхня доступність за ціною. Такі брекети надійні, перевірені багаторічним використанням. Ще однією перевагою є невеликий термін лікування. Такі системи використовуються як дорослими, так і дітьми.

Керамічні брекет-системи практично непомітні, їхній колір максимально наближений до кольору зубів. Кераміка гіпоалергенна та стійка до барвників.

Сапфірові брекети ледь помітні. Їх виготовляють із монокристалу штучного сапфіру, тому ці пластини абсолютно прозорі й тим самим вважаються найбільш естетичною системою. У них правда, є й недоліки — висока ціна та триваліший термін лікування у порівнянні з металевими брекет-системами.

Лігатурні та саморегулюючі брекет-системи.

Лігатура є еластичною гумкою або дротом, що зміцнює дугу до брекетів. У цих систем є можливість встановлювати різнокольорові лігатури, це дуже привабливо для підлітків. Для контролю натягу дуги пацієнт повинен відвідувати ортодонта щомісяця.

Саморегулюючі брекет-системи не мають лігатур, їх роль виконують спеціальні замочки. За останніх десяток років ці системи стали дуже популярними. Насамперед пов’язано це з тим, що скоротився термін тривалості лікування. Із застосуванням такої системи пацієнти рідше відвідують ортодонта (1,5-2 місяці).

Яку б систему пацієнт не вибрав, важливо розуміти, що це інструмент, за допомогою якого переміщуються зуби. Важливі аспекти ефективного ортодонтичного лікування полягають у правильній діагностиці, збиранні анамнезу, правильній постановці діагнозу, коректному плані лікування та кооперації пацієнта з ортодонтом. Ортодонтичне лікування триває не дні та місяці, а роки, тому важливо запастись терпінням.

Лікар-ортодонт: Якуш Є.Ю.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16