Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Лікування зубних каналів під мікроскопом

ГоловнаНові послугиЛікування зубних каналів під мікроскопом
14Лют

Лікування зубів під мікроскопом стало невід’ємною частиною сучасної стоматології. Багато маніпуляцій, де потрібна висока точність, вже абсолютно немислимі без операційного точного апарату.

Використання збільшення під час лікування зубів розпочалося дуже давно із застосування бінокулярів, це дозволяло лікарю отримати невелике наближення під час розгляду зуба. Сучасні мікроскопи дозволяють досягти багаторазового збільшення, що полегшує роботу лікаря, пацієнт може сміливо розраховувати на якісне лікування.

Діаметр кореневого каналу рідко перевищує міліметр, його анатомія складна, на зразок кореневої системи дерева. При цьому, в одному зубі може бути до 5-6 каналів, кожен з яких вимагає максимально ретельного очищення перед пломбуванням. Без застосування значного збільшення розглянути що-небудь глибше ніж на 1 мм у кореневому каналі неможливо, а його довжина при цьому, може досягати 25 і більше міліметрів. Найдрібніша робота у стоматології пов’язана саме з видаленням пульпи зубів та чищення кореневих каналів. Найчастіше потрібно повторне лікування після маніпуляцій, проведених без належного візуального контролю.

Операційний мікроскоп з його багаторазовим збільшенням і сфокусованим яскравим підсвічуванням дає можливість зазирнути набагато глибше й у лікаря з’являється можливість ретельно вичистити канал, що неможливо зробити навпомацки.

Оснащена операційним мікроскопом клініка та кваліфікований фахівець гарантують правильну постановку діагнозу, прогнозування лікування, точність проведення всіх маніпуляцій та відповідно найякісніше лікування зуба.

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16