Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Чи варто встановлювати вініри на всі зуби або лише на передні?

ГоловнаВініриЧи варто встановлювати вініри на всі зуби або лише на передні?
9Кві

Бездоганна посмішка – мрія більшості людей! А реставрувати зуби вінірами – чудовий спосіб її здійснити. Ці тонкі накладки здатні приховати багато естетичних проблем, в тому числі зміну кольору, нерівності та пошкодження. Інтернет рясніє світлинами з підписами «Вініри: до і після». Через таку неймовірну популярність медична процедура обросла міфами, які ми вирішили розвінчати. У цій статті прояснимо, що є правдою, а від яких ідей варто назавжди відмовитися. 

Чому вініри встановлюють  на передні зуби

Те, що вінірами необхідно перекривати всі зуби – абсолютний міф і повна неправда. Це легко пояснюється кількома вагомими причинами:

  1. З точки зору естетики встановлення вінірів на всі зуби більше, ніж недоречне. Реставраційні накладки призначені для маскування недоліків зубного ряду. Однак, навіть коли ви будете широко посміхатися, ніхто не розгледить пластини в тій частині рота, яка прихована за щоками. 
  2. Міцність вінірів на зуби – поняття дещо відносне. Це ультратонкі й зносостійкі накладки з унікальною кристалічною структурою. Але через свою мінімальну товщину вони менш витривалі до пошкоджень, ніж коронки. На жувальних зубах мікропротези з великою ймовірністю не витримають надмірного навантаження й відколються.

У деяких випадках пластини потрібні лише для 1 або 2 зубів. Їх кількість може варіюватися, в залежності від цілей, яких ви хочете досягти. Лікарі стоматологічного центру White Clinic рекомендують своїм пацієнтам встановлювати вініри на передні зуби: 6, 8 або 10 зубів верхньої та нижньої щелепи. Реставрація видимої зони посмішки допомагає отримати чудовий результат!

Як підготуватися до встановлення вінірів

Реставрація пластинами – це рятівна паличка, доступна будь-кому й у будь-який час. Це ще один поширений міф, що побутує в нашому суспільстві. Насправді ж, дітям та підліткам, у яких ще не сформувався зубний ряд, така процедура протипоказана. Дорослі ж повинні ретельно підготуватися до мікропротезування, щоб не нашкодити своєму здоров’ю:

  1. Зуби повинні бути проліковані, без карієсу. Старі пломби замінюють на нові, оскільки під старими пломбами може бути вторинний карієс.
  2. Перед вінірами криві зуби необхідно вирівняти. Для цього доведеться поносити брекет-систему.
  3. Захворювань ясен також потрібно позбутися.
  4. Тим, хто обрав керамічні мікропротези, лікар попередньо препарує верхній шар зуба. Якщо ви вирішили встановити прямі вініри, обпилювати власну емаль не доведеться. 
  5. Разом з лікарем визначтеся з матеріалом на вініри. Це може бути композит, цирконій, порцеляна чи склокераміка.

Отже, ми з’ясували, що реставрація вінірами – це результативна методика, яка дозволяє досить швидко поліпшити зовнішність, бути задоволеним собою й збирати захоплені погляди навколишніх. Фахівці клініки White Clinic запевняють: щоб усмішка була бездоганною, цілком достатньо мати рівні та білосніжні передні зуби. Головне – ретельно підготуватися, довіряти своєму стоматологу й бути готовим до взаємодії. 

doctor

Автор статті:

Інформаційний відділ стоматологічної клініки "White Clinic"

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16