Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 31.12-02.01 вихідні.

Як обрати правильний відтінок вінірів для ідеальної посмішки

ГоловнаВініриЯк обрати правильний відтінок вінірів для ідеальної посмішки
1Кві

Право вибору кольору вінірів цілком і повністю належить пацієнту. Адже, як йдеться у відомій приказці, на колір і смак товариш не всяк. Лікарі стоматологічного центру White Clinic, звісно, запропонують можливі варіанти й дадуть пораду. Але остаточне рішення – лише за людиною, яка звернулася до нашої клініки.

Шкала кольору зубів: від природних до відбілених

Щоб спростити підбір потрібного відтінку при встановленні вінірів, ваш стоматолог порекомендує скористатися шкалою кольору зубів. Вся гамма можливих тонів поділена на категорії, що позначаються 4 латинськими літерами: А, В, С, D. В межах кожної з цих груп передбачені підкатегорії, що відрізняються ступенем насиченостіТак, цифра 1 означає найвищий ступінь яскравості, а цифра 4 — найнижчий:

 1. Найприродніші відтінки – червонувато-коричневі: А1, А2, А3, А4.
 2. Натурально білі тони: B1, B2, В3, В4.
 3. Сірувата гамма: С1, С2, С3, С4.
 4. Червонувато-сірі тони: D1, D2, D3, D4.

 

Таким чином, в стоматології виділяють 16 натуральних тонів зубів. Крім того, існує лінійка кольорів вінірів, яких не існує у природі. Їх можна отримати внаслідок відбілювання, скориставшись професійними чи домашніми методами. Відтінок відбілених зубів називається Bleach (Блич). Пацієнти, які вирішили кардинально змінити колір своєї усмішки, мають можливість обрати з-поміж 4 додаткових варіантів, кожен з яких вирізняється неймовірною білизною.

Найпопулярніший колір вінірів – ультрасвітлий Bleach 4, або BL 4. Він став еталоном краси, оскільки саме завдяки йому усмішки артистів, політиків та бізнесменів настільки вражаючі. Люди, які рекламують зубні пасти та ополіскувачі, теж скористалися цим відтінком. Найсвітліший колір зубів, який за бажанням можна обрати для реставрації – Bleach 1, або BL 1. Це абсолютно неприродний тон. Якщо ваша мета – привернути максимум уваги, обирайте його. Фахівці клініки White Clinic радять зупинитися на натурально білому тоні, наприклад B1.

Як правильно вибрати колір вінірів: поради, яких варто дотримуватися

 • Якщо ви прагнете приховати невеликі дефекти, то варто підібрати природні відтінки зубів, що не відрізняються від натурального кольору власної емалі.
 • Природність накладок забезпечує дотримання правильного переходу відтінку в межах одного зуба, а також від центру зубного ряду до бічного відділу щелепи.
 • Важливо враховувати свій генотип, колір очей, волосся та шкіри. Біліші відтінки краще пасують смуглолицим, блідолиці мають більш гармонійний вигляд з реставраційними накладками натурального кольору.
 • Підбирати найбільш виграшний варіант потрібно при денному світлі, використовуючи спеціальні освітлювальні прилади.
 • Точно оцінити тональність зубів можливо лише на зволоженій емалі. Інакше кольорова гама спотворюється.
 • Перед вибором накладних пластин не варто вдаватися до професійного чищення або відбілювання.
 • Якщо збираєтеся до фахівця, не використовуйте декоративну косметику. Інакше можуть бути похибки.
 • Не вдягайте одяг яскравого кольору та аксесуари, що відвертають увагу. Одягніть що-небудь непомітне, в спокійних тонах.

Підбір відтінку зубної емалі – процес складний і кропіткий. Проте стоматологи нашої клініки цілком і повністю опанували це мистецтво. Ми чудово розуміємо, як правильно вибрати колір вінірів. Звертайтеся до нас у White Clinic – і ваша посмішка сяятиме красою і здоров’ям!

doctor

Автор статті:

Інформаційний відділ стоматологічної клініки "White Clinic"

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16