Крім нальоту шкода куріння проявляється й у негативному впливі на загальний стан зубів, шкіри та внутрішніх органів. Через нікотин відбувається руйнування дентину та швидкий процес розмноження бактерій у порожнині рота. Якщо ви звернули увагу на проблему нікотинового нальоту на ранній стадії, це дозволить досить легко його зняти.
Чищення зубів від нальоту – це регулярний догляд за ротовою порожниною, застосування відбілюючих паст, бальзамів та ополіскувачів після їжі, а також своєчасне відвідування стоматолога. Якщо наліт встиг затвердіти, то можна очистити його за допомогою чищення зубів з питною содою або кухонною сіллю. Сода чи сіль наносяться на зубну щітку разом із пастою, що ефективно видаляє наслідки шкідливої звички. Однак такий спосіб не можна застосовувати часто — оптимальна частота становить один-два рази на тиждень.
Відбілюючий ефект має також перекис водню, який наноситься у вигляді примочок на зубну емаль, які тримають близько 3-5 хвилин. Важливо пам’ятати, що у такий спосіб не можна зловживати, інакше емаль може набути неприродного кольору. Як профілактичний засіб курцям рекомендують використовувати жорсткі зубні щітки, які здатні очистити наліт і надати зубам природного вигляду. Оскільки здоров’я зубів також залежить від загального стану організму, то до раціону бажано включити моркву, яблука, кукурудзу, які в тому числі допомагають позбутися нальоту на зубах. Не слід забувати й про регулярне відвідування стоматолога двічі на рік.
Leave a reply