14Чер

Цікава новина, напевно, привабить жіночу половину, оскільки безпосередньо стосується одного з головних атрибутів косметичного «арсеналу» — губної помади.

Сьогодні помада для губ це один з основних косметичних засобів – каталоги рясніють різними кольорами, типами та складами. Помада буває зволожувальною, захисною, вона може збільшувати обсяг губ, розгладжувати їхню поверхню, додавати блиск і багато іншого. Проте, за всіх цих переваг чомусь ніхто не згадує про недоліки. Дослідження продукції десяти основних брендів показало, що більшість помад складаються у тому числі з твердого парафіну, який є нафтопродуктом. Зрозуміло, не можна говорити, що помади складаються з парафіну, оскільки його вміст невеликий. Однак і його вистачає для того, щоб із-за частого використання помад розвинувся карієс.

Вся справа у властивостях цієї речовини – вона чудово прилипає до поверхонь. Частка парафіну, що потрапила на зубну емаль, прилипає до неї й прикриває собою різні бактерії та залишки їжі. Такий «захист» створює чудові умови для активного розмноження бактерій, які поступово руйнують зубну емаль, утворюючи в ній мікротріщини. Згідно з висновками вчених, карієс можна набути, користуючись помадою протягом місяця, а от лікування карієсу може зайняти куди більше часу.  Зрозуміло, навіть така інформація не зможе злякати любительок косметики. Вчені стверджують: якщо фарбуєте губи, то частіше чистіть зуби та вибирайте якісну помаду. Віддавайте перевагу натуральній косметиці. Щороку через використання жінкою косметичних засобів до її організму потрапляє 3 кг хімічних речовин. Звичайно, потрібно стежити за своєю красою та підкреслювати її, але робити це розумно, щоб не зашкодити здоров’ю.

Leave a reply

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top